Gerard Louis-Dreyfus Čistá hodnota

Koľko stojí Gerard Louis-Dreyfus Worth?

Gerard Louis-Dreyfus Čistá hodnota: 4 miliardy dolárov

Gerard Louis-Dreyfus Čistá hodnota: Gerard Louis-Dreyfus bol francúzsky rodený americký podnikateľ, ktorý mal v čase svojej smrti v roku 2016 čistú hodnotu 4 miliárd dolárov. Narodil sa Gérard C. Louis-Dreyfus 21. júna 1932 v Paríži , Vo Francúzsku, bol jednorazovým predsedom spoločnosti Louis Dreyfus Energy Services. Gerard Louis-Dreyfus bol známy tým, že viedol rozľahlý rodinný konglomerát, ktorý založil jeho pradedo ešte v roku 1851. Gerardov otec Pierre Louis-Dreyfus nielenže stál na čele skupiny Louis Dreyfus, ale počas sveta bojoval aj vo francúzskom odboji. Vojna. Gerard sa po rozvode s Pierrom presťahoval do USA v roku 1940 so svojou matkou. Meno William prijal na znak svojej integrácie do americkej spoločnosti v roku 1945.

Prostredníctvom Getty Images

Ako absolvent Duke University a Duke University School of Law Louis-Dreyfus najskôr pracoval v newyorskej právnickej kancelárii Dewey Ballantine. Potom nastúpil do spoločnosti Louis Dreyfus v roku 1965. V priebehu rokov stúpal po rebríku v spoločnosti a nakoniec sa ujal vedenia skupiny Louis Dreyfus. Popri práci v rodinnom konglomeráte je tiež básnikom, ktorý v rokoch 1998-2008 predsedal Americkej spoločnosti pre poéziu. Jeho básne boli publikované v publikáciách ako The Hudson Review. Bol dvakrát ženatý a bol otcom troch detí. V USA je azda najznámejší tým, že je otcom ocenenej herečky Julia Louis-Dreyfus . Gerard Louis-Dreyfus zomrel 16. septembra 2016.

Gerard Louis-Dreyfus Čistá hodnota

Gerard Louis-Dreyfus

Čistá hodnota: 4 miliardy dolárov
Dátum narodenia: 21. júna 1932 - 16. septembra 2016 (84 rokov)
Rod: Muž
Povolanie: Podnikateľ, básnik
Národnosť: Spojené štáty americké
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia