Garry Shandling Čistá hodnota

Koľko stojí Garry Shandling Worth?

Čistá hodnota Garryho Shandlinga: 20 miliónov dolárov

Čistá hodnota Garryho Shandlinga: Garry Shandling bol americký komik, herec a spisovateľ, ktorý mal v čase svojej smrti v roku 2016 čisté imanie 20 miliónov dolárov. Shandling bol známy predovšetkým vďaka dielam „Je to show Garryho Shandlinga“ (1986 - 1990) a „The Show Larryho Sandersa (1992 - 1998). Známy ako „komiksový génius“, Garry nielenže hral na týchto kritikou uznávaných predstaveniach, ale aj ich spoluvytváral, písal a produkoval. Svoju kariéru zahájil v polovici 70. rokov písaním relácie „Sanford and Son“ (1975 - 1976) a potom, čo v roku 1981 dosiahol svoj sen účinkovať na „The Tonight Show Starring Johnny Carson“, hosťoval často hostiteľ v relácii. Účinkoval aj v niekoľkých filmoch, napríklad „Hurlyburly“ (1998) alebo „Z akej planéty ste?“ (2000) a Iron Man 2 (2010).

V roku 2002 sa program „TV Guide“ umiestnil na „The Larry Sanders Show“ # 38 do zoznamu najväčších show všetkých čias a v roku 2008 sa umiestnil na 28. mieste v zozname najlepších prehliadok časopisu „Entertainment Weekly“. predchádzajúcich 25 rokov. V roku 2015 „Entertainment Weekly“ uverejnil zoznam „25 najlepších televíznych relácií za 25 rokov“ a označil „Show Larryho Sandersa“ za najlepšiu sériu roku 1993. Garry tragicky zomrel v roku 2016 vo veku 66 rokov, brilantná komediálna myseľ skončila príliš skoro. V roku 2018 bol ocenený za dokumentárny film „Zenové denníky Garryho Shandlinga“, ktorý režíroval Judd Apatow, jeden z mnohých komikov, ktorých Shandling mentoroval.

Skorý život: Garry Shandling sa narodil ako Garry Emmanuel Shandling 29. novembra 1949 v Chicagu v štáte Illinois. Vyrastal v židovskej domácnosti v Tucsone v Arizone. Spolu s matkou Muriel (majiteľka obchodu s domácimi zvieratami), otcom Irvingom (majiteľ tlačiarne) a starším bratom Barrym. Rodina Shandlingovcov sa presťahovala do Tucsonu, pretože Barry smutne potreboval liečbu cystickej fibrózy, keď mal Garry 10 rokov, kvôli chorobe stratil brata. Shandlingovi nikto nevysvetlil, čo sa stalo s Barrym, a rodičia mu nedovolili zúčastniť sa na pohrebe. Garry študoval na strednej škole v Palo Verde a po ukončení štúdia sa prihlásil na arizonskú univerzitu. Spočiatku sa špecializoval na elektrotechniku, ale nakoniec získal titul v odbore marketing a neskôr rok strávil štúdiom tvorivého písania. Keď mal Shandling 19 rokov, zúčastnil sa predstavenia Georga Carlina v komediálnom klube vo Phoenixe a ukázal Carlinovi niekoľko vtipov, ktoré napísal. George pochválil Shandlingovu prácu a vyzval ho, aby pokračoval v písaní.

Kariéra: Garry sa presťahoval do Los Angeles v roku 1973 a našiel si prácu v reklamnej agentúre. Predal scenár filmu „Sanford and Son“ a v polovici 70. rokov napísal štyri epizódy šou. Shandling neskôr napísal pre filmy „Welcome Back, Kotter“ (1976) a „The Harvey Korman Show“ (1978). Stand-up komédiu predviedol prvýkrát v roku 1978, debutoval v obchode Comedy Store v západnom Hollywoode. Po tom, čo Shandling niekoľko rokov vystupoval na cestách, upútal pozornosť vyhľadávača talentov, ktorý pracoval pre „The Tonight Show Starring Johnny Carson“, a zarezervoval si ho v epizóde šou z roku 1981. Garry pôsobil ako hosť-hostiteľ niekoľkokrát až do roku 1987, keď to vzdal, aby sa sústredil na svoju vlastnú šou. Showtime vysielalo komediálny špeciál „Garry Shandling: Sám vo Vegas“ v roku 1984 a v roku 1991 vysielalo HBO „Garry Shandling: Stand-Up“. V roku 1985 vytvoril Shandling s Alanom Zweibelom „Je to show Garryho Shandlinga“ a séria Showtime odvysielala počas štyroch sezón 72 epizód (15 z nich napísal Garry). Vo svojej vlastnej šou by opäť hviezdil v roku 1992, keď v HBO uviedol „Šou Larryho Sandersa“. Séria mala 89 epizód počas šiestich sezón a Shandling režírovala v roku 1998 epizódy „As My Career Lay Dying“, „Adolf Hankler“ a „I Buried Sid“.

V roku 1993 bolo Garrymu ponúknuté 5 miliónov dolárov, aby nahradil Davida Lettermana, keď sa moderátor v noci presťahoval z NBC do CBS, a neskôr bol požiadaný, aby prevzal „The Late Late Show“, ale obe ponuky odmietol, pretože chcel pokračovať. “ Šou Larryho Sandersa. “ Na začiatku 90. rokov usporiadal Shandling ceny Grammy štyrikrát a v rokoch 2000 a 2004 usporiadal ceny Primetime Emmy. V roku 1987 usporiadal „Saturday Night Live“ a na veľkom plátne debutoval renomovanou rolou vo filme „The Night We Never“ z roku 1993. Stretol. “ Garry sa neskôr objavil vo filmoch „Mixed Nuts“ (1994), „Town & Country“ (2001), „Trust the Man“ (2005) a „Captain America: The Winter Soldier“ (2014). DR. Dolittle '(1998),' Over the Hedge '(2006) a' The Jungle Book '(2016). Hosťoval tiež v niekoľkých televíznych šou, napríklad „Ben Stiller Show“ (1992), „Caroline in the City“ (1998), „Akty X“ (2000) a vydal knihu „Vyznania moderátor večernej talkshow: Autobiografia Larryho Sandersa v roku 1999.

Osobný život: Garry žil v rokoch 1987 až 1994 s bývalou snúbenicou Lindou Doucettovou, ktorá stvárnila Darlene v „The Larry Sanders Show“. Po ich rozchode vyhodil Doucetta zo série a ona žalovala Shandling a Brillstein Entertainment Partners za protiprávne ukončenie a sexuálne diskriminácia. V roku 1997 bol spor urovnaný mimosúdnou cestou vo výške 1 milión dolárov. Garry bol budhista a svoj voľný čas trávil meditáciou a basketbalom. Pravidelne pozýval svojich priateľov komikov, aby si zahrali v nedeľu popoludní. Shandling vlastnil boxerskú telocvičňu TSB (Tough Strong Bold) 44 v kalifornskej Santa Monice a boxoval niekoľkokrát týždenne.

Smrť a majetok: Garry trpel potenciálne smrteľným ochorením nazývaným hyperparatyreóza, ktoré môže zvyšovať riziko srdcového infarktu, a podstúpil chirurgický zákrok súvisiaci s týmto ochorením v lekárskom centre Ronalda Reagana UCLA. 24. marca 2016 sa zrútil vo svojom dome v Brentwoode a smutný dojem, že milovaný komik zomrel, po tom, čo ho záchranári previezli do zdravotného strediska Providence Saint John. Pitva Shandlingovej odhalila, že zomrel na pľúcnu trombózu po tom, čo mu z nohy doputovala krvná zrazenina do pľúc. Krátko po jeho smrti sa zistilo, že Garry naplánoval budhistický pohreb, na ktorom bude „vysvätený za budhistického mnícha tým, že si nechá symbolicky oholiť hlavu iným mníchom“. Víkend po jeho smrti sa viac ako 30 Shandlingových priateľov, vrátane Judda Apatowa, Sarah Silvermanovej, Jeffreyho Tambora a Kevina Nealona, ​​zišlo v jeho dome na „jednom nedeľňajšom zápase u Garryho“ a o mesiac neskôr sa stovky zúčastnili jeho pamätníka služba v divadle Wilshire Ebell Theater v LA.

Shandlingov majetok mal hodnotu približne 668 000 dolárov a peniaze putovali jeho najlepšiemu priateľovi / právnikovi Billovi Isaacsonovi. Prevažná časť jeho majetku bola držaná v súkromnom dôvere. Vo februári 2019 poskytlo panstvo lekárskej fakulte Davida Geffena na UCLA 15,2 milióna dolárov na založenie Výskumného fondu endokrinnej chirurgie Garry Shandling, Fondu pankreatických chorôb Garry Shandling, Inovačného fondu infekčných chorôb Garry Shandling a Fondu lekárskeho výskumu Garry Shandling. . UCLA pomenovala priestor s rozlohou 6 400 štvorcových stôp v hale Geffen Hall vzdelávacím štúdiom Garryho Shandlinga.

Ocenenia a nominácie: Garry bol nominovaný na 19 Primetime Emmy, pričom v roku 1998 zvíťazil v kategórii Vynikajúce písanie pre komediálny seriál pre šou Larryho Sandersa. Získal 28 nominácií na Cable Cable Award a cenu si odniesol 12-krát (jedenkrát za špeciál Young Comedians 1995, dvakrát). za „Šou Garryho Shandlinga“ a deväťkrát za „Šou Larryho Sandersa“) a získal nominácie na Zlatý glóbus za najlepší herecký výkon v televíznom seriáli - komédii alebo muzikáli za „Šou Larryho Sandersa“ v roku 1995 a 1996. Shandling získal v roku 1999 cenu BAFTA za najlepšiu medzinárodnú (program alebo seriál) za „Šou Larryho Sandersa“ a v roku 2019 bol posmrtne uvedený do Siene slávy televíznej a filmovej asociácie online. Garry získal tri ceny American Comedy Awards za najvtipnejšieho mužského umelca v sieti televíznych seriálov (hlavné úlohy), káblovej televízii alebo publikácii a víťaz za „Show Garryho Shandlinga“ v roku 1988 a „Larry Sanders Show“ v rokoch 1998 a 1999. Bol nominovaný aj za americkú televíziu Awards (Najlepší herec v situačnej komédii pre 'The Larry Sanders Show'), Behind the Voice Actors Awards (Najlepší vokálny súbor v celovečernom filme pre: The Jungle Book), Satellite Awards (Najlepší herec v seriáli, komédii alebo muzikáli) za „šou Larryho Sandersa“) a Writers Guild of America (epizodická komédia za „šou Larryho Sandersa“).

Nehnuteľnosť: V roku 1990 kúpila Shandlingová dom s rozlohou 6 100 metrov štvorcových v oblasti Brentwood v Los Angeles. Denne pred svojou náhlou smrťou uviedol na trh dom s 5 spálňami a 8 kúpeľňami za 13,5 milióna dolárov a o päť mesiacov neskôr sa predal za 10,65 milióna dolárov.

Garry Shandling Čistá hodnota

Garry Shandling

Čistá hodnota: 20 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 29. novembra 1949 - 24. marca 2016 (66 rokov)
Rod: Muž
Povolanie: Komik, moderátor talk show, herec, scenárista, televízny producent, hlasový herec
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2021
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia