Dave Coulier z „Full House“ sa nahý nahý pre Johna Stamosa a Boba Sageta vo Vegas

Dave Coulier prichádza na svetovú premiéru filmuDave Coulier prichádza na svetovú premiéru filmu „Disney's Planes“ v divadle El Capitan v pondelok 5. augusta 2013 v Los Angeles. (Foto Richard Shotwell/Invision/AP)

Zamysleli ste sa niekedy nad tým, koľko žien sa rojí iba z prítomnosti pekného herca Johna Stamosa? Mám. Komik Dave Coulier z Full House nám uvádza podrobnosti.

John a ja sme boli slobodní v rovnakom čase, keď sme začínali s názvom „Full House“, povedal Coulier, ktorý vystúpi od piatku do nedele v South Point.

Nikdy som nič podobné nevidel. Povedal, že som nikdy nevidel dievčatá, ako sa na niekoho vrhajú. Hovoríme o supermodelkách.

Čo by teda Coulier v týchto situáciách robil?

Len by som tam sedel. Za Johnom išlo päť dievčat, takže som si sadol vedľa štyroch z nich, ktoré s ním nehovorili, a povedal som: „Áno, je to neuveriteľne pekný muž.“

čo je čistý majetok Billa a Hillary Clintonovej

Coulierova stratégia bola víťazná.

Potom začali hovoriť veci ako: „Viete čo? Si naozaj zábavný a milý. “

Muži z Full House, vrátane komiksu Boba Sageta, zostávajú priateľmi. Tento rok urobili reklamu Super Bowl. Saget a Stamos predniesli prejavy na Coulierovej svadbe toto leto.

V skutočnosti pred ôsmimi rokmi Coulier a Stamos uniesli Sageta a prinútili ho prísť do Las Vegas osláviť Sagetove 50. narodeniny.

Zostali sme v apartmáne v Palms, ktorý má bowlingovú dráhu, povedal Coulier. Nahý som sa preňho uklonil. Ukázalo sa, že som bol jediný, kto si myslel, že to bude naozaj zábavné.

Coulier získal cenu Emmy za hlasové herecké úlohy.

Je hlasom Kellogg’s Raisin Bran a urobil 62 reklám spoločnosti Geico. Urobil päť hlasov na Muppet Babies a na Scooby-Doo, The Real Ghostbusters, Robot Chicken a China, IL.

koľko stojí rex Tillerson

Kopíroval aj Robina Williamsa do kreslenej verzie Mork & Mindy.

aký je čistý majetok trisha yearwood

Coulier dokonca urobil kopírovanie filmov Richarda Pryora a nahradil Pryorove nadávky slovami, ktoré bolo možné počuť vo vysielaní televízie.

Je zvláštne, že najbelší chlap v miestnosti nakoniec robí hlas Richarda Pryora, povedal Coulier.

Táto práca sa začala, keď bol Coulier malé dieťa v Michigane. Počul jeho hlas na kazete a nepáčilo sa mu to.

Coulier má z toho veľký vtip. Keď hovoril svojim vlastným tenorom, nikto k nemu neprišiel a nepovedal: Hej! Máte skvelý hovoriaci hlas!

Povedal som Coulierovi, že som si vždy myslel, že Louis Armstrong a Kermit sú najľahšie hlasy, ale on je profesionál. Kto je teda najľahší?

Joe Pesci je celkom ľahké to urobiť, povedal a potom sa pustil do dojmu Pesci Goodfellas.

koľko zarábajú christina a tarek

Vždy som ten hlas miloval. Ľudia za mnou prídu a povedia: „Si veľmi zábavný.“ Hovorím si: „Povedz mi, ako ako klaun?“

Dokážete si asi predstaviť, že Coulierove show v South Point budú eklektické.

Prehodnocujem veci, ktoré sa stali v ‘Full House.‘ Hovorím o tom, že som otec. Rozprávam o svojich zážitkoch z cestovania po krajine.

A potom povedal toto:

V skutočnosti sa chystám letieť do Las Vegas na show South Point, povedal Coulier.

Je pilotom a zúčastňuje sa na propagácii lietadla v spoločnosti Hat in the Ring spolu s Morganom Freemanom a Harrisonom Fordom.

Pozitívne vlastnosti letectva vyzdvihujeme na celoštátnej úrovni, povedal Coulier.

Položil som mu smiešnu otázku, ktorú kladiem všetkým pilotom malých lietadiel:

Letíte do mesta s rukou von z okna? Povedal som.

Môžete, povedal. Mohli by ste robiť tú vec s lietadlom z okna, ktorú robia ľudia z áut, ten pohyb hore-dole.

Nie som si istý, či by ste chceli, aby vás pri 150 mph zasiahla obrovská chyba. Rád by som si myslel, že používanie rúk je pravdepodobne lepšie aplikovateľné na lietanie s lietadlom.

plat líšky a priateľov kotvy