Tvorca Fright Dome prináša do Las Vegas novú atrakciu s témou „Saw“

Jason Egan, majiteľ strediska Fright Dome, je zobrazený s niektorými klaunmi v strašidelnom dome v hotelovom kasíne Adventuredome v hoteli Circus Circus v nedeľu 16. októbra 2016. (Bill Hughes/Las Veg ...Jason Egan, majiteľ strediska Fright Dome, je zobrazený s niektorými klaunmi v strašidelnom dome v hotelovom kasíne Adventuredome v hoteli Circus Circus v nedeľu 16. októbra 2016. (Bill Hughes/Las VegasJournal) Jason Egan, majiteľ a tvorca spoločnosti Fright Dome, je zobrazený v strašidelnom dome v Aventuredome v hotelovom kasíne Circus Circus na ulici 2880 S. Las Vegas Blvd. v Las Vegas v piatok 23. septembra 2016. Bill Hughes/Las VegasJournal Jason Egan, majiteľ a tvorca spoločnosti Fright Dome, je zobrazený v strašidelnom dome v Aventuredome v hotelovom kasíne Circus Circus na ulici 2880 S. Las Vegas Blvd. v Las Vegas v piatok 23. septembra 2016. Bill Hughes/Las VegasJournal Grant Griffin bol známy ako „spevák“ v kariére, ktorá trvala 60 rokov. (Norm Johnson) Hviezdni DJ -i, zľava, Kaskade, Tiesto, Steve Aoki a Zedd, sa predstavia v nočnom klube Omnia v Caesars Palace na benefičnom koncerte na podporu fondu obetí Las Vegas v utorok 7. novembra 2017. (Denise Truscello) Tiesto podpísalo predĺženie so skupinou Hakkasan Group na účinkovanie v nočnom klube Hakkasan a Wet Republic na MGM Grand do roku 2020. (Jordan Loyd)

Jason Egan príležitostne uvažuje o ochladení svojho plánu, o predaji svojej ríše, možno dokonca o odchode do dôchodku.

Muž, ktorý založil spoločnosť Fright Dome v cirkusovom cirkuse, však so svojimi strachmi z fantázie nekončí. 39-ročná Egan otvára prvý pohlcujúci hororový zážitok s tematikou filmovej série Saw v budove s rozlohou 30 000 štvorcových stôp hneď vedľa bulváru Strip.

Oficiálny zážitok z úteku sa otvára 26. januára. Hororová atrakcia preberá starú budovu, ktorá bola dlho domovom továrne na čipy Paul-Son Gaming Company na 2121 Industrial Road, len 30 sekúnd jazdy severne od cirkusového cirkusu.

Egan nadviazal partnerstvo s výrobnou spoločnosťou Saw Lionsgate Films vo svojej pevnosti Fright Dome. Spoločnosť Lionsgate licencovala domy Saw vo Fright Dome v rokoch 2009 a 2010. Predošlých 12 mesiacov Egan strávila mapovaním konceptu únikového domu a vyhľadávaním nehnuteľností v blízkosti cirkusového cirkusu.

je starý muž stále na pešiakoch

Vždy sme chceli, aby tu v meste bola trvalá atrakcia, a keď som túto myšlienku vzal do Lionsgate, povedali: „Ste jedným z jediných ľudí, s ktorými by sme zvažovali partnerstvo,“ hovorí Egan. Je úžasné to počuť a ​​vyvinuli sme niečo, čo je úplne jedinečné a trvalé turné.

Egan pripisuje sérii Saw samotnú myšlienku živých, interaktívnych únikových miestností. Slávna kúpeľňová scéna Saw sa znova vytvára v atrakcii Las Vegas. Egan tiež hovorí: Hostia pôjdu s palicou na päty a my budeme mať niekoľko tematických miestností.

Hostia sa prihlásia, čo je navrhnuté ako prehliadka závodu na balenie mäsa. Potom, hovorí Egan, sa veci začnú kaziť. Medzi jeho tucet najatých hercov patrí nočný strážca, recepčný, obete prechádzok a generálny riaditeľ.

Vo vyhlásení Lionsgate, senior viceprezident pre globálnu živú a lokalizačnú zábavu Jenefer hnedá hovorí, že sa nemôžeme dočkať, kým fanúšikovia vstúpia do tohto obrovského únikového zážitku a zvráteného sveta franšízy „Saw“. Sme nadšení, že môžeme opäť spolupracovať s Jasonom a jeho tímom, tentoraz natrvalo pre atrakcie, ktoré môžu fanúšikovia zažiť po celý rok.

Egan otvorila Fright Dome v roku 2003 o Cirkus Cirkus a urobila zo značky multimiliónový biznis. Jeho podnikateľskou inšpiráciou je prezident UFC Dana Whiteová, ktorý je tiež blízkym priateľom a dôverníkom. Egan často hovoril, že chce jednoducho predať Fright Dome bohatému vizionárovi.

Ale jednoducho nie je čas. Egan nie je pripravená vzdať sa svojej valivej hororovej šou.

Chcem, aby sa to urobilo správne, povedal. Nechcem, aby to bola šesťmesačná záležitosť, a potrebujem zaistiť, aby sme franšízu „Saw“ spravili spravodlivo. V Eganovom svete sú naplánované jediné prekvapenia.

Ty e sto na oslavu

Superstar DJ Tiesto spúšťa svoj rozvrh na rok 2018 o MGM Grand oslavou svojich 49. narodenín (čo je vlastne 17. januára) vystúpeniami vo štvrtok a sobotu v nočnom klube Hakkasan.

Lobby MGM sa tiež zmenia tak, aby sa v nich o 16:45 hod. Zmestil zážitok z otvoreného klubu. Sobota. Tiësto bude po ruke na vystúpenie a stretnutie. V pláne je aj prekvapivé pop-up vystúpenie renomovaného nočného klubu celeb (nie, nie The Johnny).

koľko má michael jackson čistý majetok

Odkedy sa naše partnerstvo Hakkasan začalo v roku 2013, Tiësto je umelec, ktorý svojim hosťom prináša znova a znova úžasný zážitok, Nick McCabe, Generálny riaditeľ Hakkasan Group, uviedol vo vyhlásení. Sme nadšení, že môžeme v tomto vzťahu pokračovať, a tešíme sa, že môžeme začať jeho návrat víkendovou oslavou narodenín, a máme pre neho pripravených niekoľko prekvapení, ktoré si môže užiť po boku svojich fanúšikov.

Griffin prechádza

Pilier zábavnej komunity v Las Vegas zomrel. Grant Griffin, rezonančný barytonista, podľahol v utorok rakovine hrdla v areáli Rose de Lima v Dominikánskej nemocnici v St. Rose vo veku 84 rokov. Griffinova kariéra trvala viac ako 60 rokov a zvýraznili ho vystúpenia na Sahare, kde začal svoju kariéru vo Vegas v roku 1956; duny, taliansky americký klub a Bootlegger Bistro. V priebehu rokov pôsobil v štátnych funkciách, ktoré hosťovali prezidenti Johnson, Nixon a Reagan.

Pod svojou spoločnosťou Grant Griffin Productions produkoval Griffin niekoľko estrádnych šou po meste, vrátane akcií na South Point Predvádzacia miestnosť a Rona DeCara Centrum udalostí. Griffinovi priatelia zverejnili a gofundme stránku, ktorá pomôže jeho rodine uhradiť náklady na konci životnosti.

Griffina som poznal predovšetkým z jeho rokov ako producenta výročnej šou Meatball Awards, ktorá sa konala pred viac ako desaťročím na gréckych ostrovoch, v Orleans Showroom a v Imperial Palace Showroom. Mäsové gule ocenili zabávačov a mediálne typy na scéne Vegas.

S Grantom sme sa v priebehu rokov skutočne párkrát stretli, aby sme brainstormovali o vrátení cien Meatball Awards do predvádzacej miestnosti Strip. Potom ochorel.

Griffin bol obzvlášť obľúbeným spevákom Kelly Clinton-Holmes ‘Pondelok otvorené noci pre mic. Jeho predlohy Impossible Dream od Mana z La Mancha otriasali stolmi. Pán Griffin bol často nazývaný spevákom a bol skutočne niečím výnimočný.

D správne časy

Musím to napraviť: Čas na nedeľný festival Vegas Golden Knights Fan Fest na 3. ulici Stage vedľa D Las Vegas je 15:00-17:00