Foxove skúšky „MasterChef“ prichádzajú do Vegas

Výkonný producent a porotca Gordon Ramsey (L-R) hovoria, ako sa sudkyne Christina Tosi a Graham Elliott pozerajú počas panelu na Fox'sVýkonný producent a porotca Gordon Ramsey (LR) vystupujú ako kolegovia sudcovia Christina Tosi a Graham Elliott sa počas panelového panelu zúčastňujú prezentácií Foxa „MasterChef Junior“ v rámci Asociácie televíznych kritikov (TCA) zima 2015 v Pasadene, Kalifornia, 17. januára 2015. REUTERS /Kevork Djansezian (SPOJENÉ ŠTÁTY - Tagy: ZÁBAVA) - RTR4LTXG MASTERCHEF: Hostiteľ a ocenený šéfkuchár Gordon Ramsay (C) a uznávaný šéfkuchár Graham Elliot (R) vítajú porotkyňu Christinu Tosi (L), renomovanú šéfkuchárku, majiteľku a zakladateľku New York City Milk Bar, v šiestej sérii MASTERCHEF, premiéra so špeciálnym dvojhodinovým podujatím v stredu 20. mája (20:00-22:00 ET/PT). Kulinársky hit sa presúva do riadneho časového obdobia nasledujúci týždeň v stredu 27. mája (20:00-21:00 ET/PT).

Prineste si svoje obľúbené pripravené jedlo a silnú kožu: Tím konkurzov MasterChef prichádza do mesta.

Každý, kto nikdy nepracoval ako profesionálny kuchár a do 1. januára bude mať najmenej 18 rokov, sa môže zúčastniť konkurzu na kuchársku šou Fox medzi 10. a 18. hodinou. 22. augusta v Alexis Parku, 375 E. Harmon Ave.

MasterChef so sudcami Gordonom Ramsayom, Grahamom Elliotom a Christinou Tosi vstupuje do siedmej sezóny.Začínajúci súťažiaci musia priniesť jedno pripravené jedlo, ktoré je možné na tri minúty pripraviť bez kuchyne, aby sa uvarilo alebo zohrialo.

Uchádzači musia byť občanmi alebo legálnymi trvalými pobytmi v USA a ich hlavný zdroj príjmu nemôže pochádzať z prípravy a varenia čerstvých potravín v profesionálnom prostredí.

Pokiaľ ide o ďalšie pravidlá a predbežnú registráciu, kliknite tu .