FireRock je rodinný steakhouse

Interiér FireRock Steakhouse je k videniu v 5990 Centennial Center Blvd. na severozápade. (Sandy Lopez/Pohľad)Interiér FireRock Steakhouse je k videniu v 5990 Centennial Center Blvd. na severozápade. (Sandy Lopez/Pohľad) Zeleninový hamburger je k dispozícii v reštaurácii FireRock Steakhouse, 5990 Centennial Center Blvd. Podávame s klíčkami, uhorkami, paradajkami, medovou horčicou a švajčiarskym syrom so stranou zo zemiakových hranoliek. (Sandy Lopez/Pohľad) Rybí sendvič je k dispozícii v reštaurácii FireRock Steakhouse, 5990 Centennial Center Blvd. Dodáva sa s chrumkavou vyprážanou treskou podávanou na opečenom rožku, so syrom čedar, tatárskou omáčkou a ľahkým zelným šalátom. (Sandy Lopez/Pohľad)

Niekedy dobré jedlo znie lákavo, ale obliecť si to najlepšie v nedeľu nie je nevyhnutne to, o čo sa snažíte po dlhom pracovnom týždni.

V spojení neformálneho a skvelého stolovania je FireRock Steakhouse, 5990 Centennial Center Blvd., tu, aby oslovil každého.

reštaurácie v kasíne Green Valley ranch

FireRock, ktorý siaha od svojho pôvodu v meste Casper, štát Wyo., Sa nedávno otvoril na severozápade a ponúka svoje mäsožravé posolstvo ako steak, kotlety, morské plody.Neformálna, napriek tomu optimistická reštaurácia ponúka príjemnú atmosféru s papierovými prikrývkami na stôl a pastelkami, ktoré môžu používať deti i dospelí.

Jeho skromné ​​menu ponúka tradičné americké jedlá vrátane hamburgerov, cestovín a steakov.

Predjedlá obsahujú krabie koláče (9,95 dolára), ktoré zahŕňajú jumbo hrudkový krab v smotane, opečený na parmezánovej kôre a preliaty omáčkou z pečenej červenej papriky. Plnené huby (10,50 dolára) sú ručne plnené čerstvým bylinkovým syrom Boursin a krabím mäsom.

Medzi sendviče patrí Monte Cristo (11,50 dolára) s pomaly praženým morčacím mäsom, údenou šunkou, švajčiarskym syrom a majonézou, ktoré sú navrstvené na trojposchodovom sendviči, a grilovaný bravčový sendvič (8,95 dolára) s pomaly duseným grilovaným bravčovým mäsom, karamelizovanou paprikovou slaninou, grilovacia omáčka a pečený zelný oriešok.

Má tiež široký sortiment morských plodov, vrátane aljašských krabích nôh, duseného alebo pečeného homára a plneného červeného kanca. Jedlá z morských plodov začínajú od 18,95 dolára.

K ďalším klasikám patria rebrá na grilovanie v štýle St. Louis (15,95 dolára), kura na pivo (15,50 dolára) a bravčové medailóniky z javorového pekančeka (14,95 dolára).

Podáva certifikované hovädzie mäso Angus dozrievajúce minimálne 28 dní a varené na mandli a dubi na drevenom grile.

Napriek ťažkému zameraniu na mäso, vegetariáni si môžu vybrať aj zo zeleninového hamburgera (10,50 dolára) podávaného s klíčkami, uhorkami, paradajkami, medovou horčicou a švajčiarskym syrom; cviklový šalát (6,25 dolára), ktorý je dodávaný s jemnou, rubínovo červenou repou plnenou syrom ricotta, medom a pistáciami; alebo šalát Caprese (6,50 dolára) s paradajkami vyzretými na viniči naukladanými s čerstvou bazalkou a plnotučným mozzarellom, marinované s extra panenským olivovým olejom a balzamikovou redukciou.

Reštaurácia prevzala bývalú reštauráciu Stoney’s North Forty Saloon & Barbecue a ponúka plný bar s 12 hracími automatmi.

kto je novým brúskačom jadra

Má tiež vonkajšie posedenie, takže je ideálnym miestom na vychádzky, keď sa v jesenných mesiacoch ochladí.

FireRock Steakhouse je otvorená od 11:00 do 22:00. Nedeľa až štvrtok a od 11:00 do 23:00 Piatok a sobotu a bar je otvorený denne od 11.00 do 2.00 hod.

Volajte 702-656-6001 alebo navštívte firerocksteakhouse.com.

Steaková reštaurácia FireRock
5990 Centennial Center Blvd. v Centennial Gateway v blízkosti americkej diaľnice 95

Otvorené od 11:00 do 22:00 Nedeľa až štvrtok a od 11:00 do 23:00 Piatok a sobota. Bar otvorený denne od 11:00 do 02:00

Zavolajte na 702-656-6001 alebo navštívte firerocksteakhouse.com .