Fiiz Drinks ponúka neónovú úľavu od letných horúčav v Las Vegas

FiiZ Drinks ponúka neónovú úľavu od letných horúčav (Rio Lacanlale/Las VegasJournal)FiiZ Drinks ponúka neónovú úľavu od letných horúčav (Rio Lacanlale/Las VegasJournal)

Je vybavený všetkým, čo ponúka klasická fontána sódy z drogérie - veľký mramorový pult, jasne červené točiace sa stoličky a chrliče sódy z husieho krku. Vkročiť do Fiiz Drinks je ako urobiť krok do štyridsiatych rokov minulého storočia, keď tu boli obchody so sódou.

na čo zomrel jerry lewis

Môj starý otec vlastnil lekáreň v minulosti s obchodom so starodávnou sódou, povedal nedávny zákazník Jodi Leishmanovej, majiteľke prvého nápoja Fiiz Drinks v Las Vegas. Povedal, že jednoducho miluje vojsť a posedieť si v bare a spomenúť si na tie spomienky s dedkom.

Fiiz, ktorý je popisovaný ako nové miesto v starom školskom obchode s sódou, otvoril svoje brány koncom mája.Zákazníci si môžu vybrať z viac ako 600 kombinácií nápojov. A pre každého, kto sa vyhýba sódy, Leishman hovorí, že ponuka nie je ženatá s popom.

Máme tiež talianske limonády, mrazené nápoje, smoothies, povedala. Ak teda nepijete sódu, existujú všetky druhy ponúk.

koľko stojí tamar braxton v roku 2017

Ale zo všetkých stoviek položiek v ponuke Fiiz dominujú sociálnym médiám nápoje neónových detí. Od jeho otvorenia ste sa mohli prechádzať po obrázkoch Mean Chick, svetlo ružovej cukrovej vate talianskej sódy alebo Sharks in the Water, modrého malinového škriatka s gumovými žralokmi.

Dieťa v každom z nás príde s nápojmi pre deti, povedal Leishman. Sú veľmi zábavné a na leto práve včas.

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Madison (@maddiinthekitchen) 1. júna 2017 o 11:59 PDT

Obchod sa otvoril tesne pred tým, ako rekordnú vlnu horúčav zasiahlo údolie Las Vegas. Miestni obyvatelia i turisti môžu nájsť úľavu od letných horúčav v podniku Fiiz Drinks Las Vegas v maloobchodnom centre Grand Flamingo, 9773 W. Flamingo Road.