Známa sada superbookov Westgate pre karaoke

Ľudia sledujú udalosti, pretože stávková knižka Westgate zverejňuje stovky stávok na rekvizity Super Bowl 28. januára ...Ľudia sledujú udalosti, pretože stávková knižka Westgate zverejňuje stovky stávok na rekvizity Super Bowl 28. januára v Las Vegas. Viceprezident Westgate Sportsbook Jay Kornegay uviedol, že zariadenie vyhralo v Super Bowle tri zo štyroch veľkých stávkových kategórií. (L.E. Baskow/Las VegasJournal) George Wallace je uvedený na javisku vo Westgate Cabaret v piatok 18. mája 2018. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats Jay Kornegay, viceprezident Westgate Sportsbook, telefonuje v prvý deň opätovného otvorenia kasína po mandátnom zatvorení pandémie koronavírusu vo Westgate v Las Vegas, štvrtok 18. júna 2020. (Rachel Aston/Las VegasJournal) @rookie__rae Viceprezident športovej knižnice Westgate Jay Kornegay je uvedený v Superbooku pred Super Bowl LIV v nedeľu 2. februára 2020. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats Komik George Wallace v piatok 26. apríla 2019 otvára v Smithovom centre múzických umení v Las Vegas ocenenie Heart of Education Awards pre učiteľov Clarka County v Las Vegas. (Brett Le Blanc/Las VegasJournal)

Westgate SuperBook ako ostrov v potoku sedí väčšinou štvrtkových večerov ticho. Je to tichý večer pre športové stávky. Vedúci hotela však budú mať tento týždeň párty so Super Karaoke.

Je to presne to, čo sa zdá, otvorený karaoke zážitok v srdci slávneho SuperBooku. Séria sa otvára o 22.00 hod. Vo štvrtok sa narodí tak, aby bežal týždenne. Super Karaoke nemá žiadny formálny koniec. Buď žije zo zapožičaného času, alebo je v dlhodobom horizonte.

„Super Karaoke“ ponúka ďalší spôsob, ako zažiť najväčšiu svetovú knihu o pretekoch a športoch, prezident a generálny manažér Westgate Las Vegas Cami Christensen hovorí. Výkony na obrovských digitálnych obrazovkách SuperBook posúvajú karaoke na úplne novú úroveň.Hovorí sa, že vaše hlasy môžu byť súčasťou štvrtkového uvedenia na trh. Teším sa, že budete prví, hovorí Christensen, s veľkým presvedčením.

Možno toto mesto rozkývame. Ako to je, Kent Johnson a Tammy Graham z Tammy Graham Band sú hostiteľmi Super Karaoke. V hotelovom medzinárodnom bare vystúpili mnohokrát.

Viceprezident Westgate sportsbook Jay Kornegay neplánuje spievať. Je však pripravený vziať karaoke na vyššie miesto, ktoré bude v SuperBooku vysielať cez hlavné obrazovky. Práve pod týmito obrazovkami sa pripravuje pódium.

Chceme, aby „Super Karaoke“ pôsobilo na malých miestach s veľkým vkusom, hovorí Kornegay. Sídlime tu jedna z najväčších izbových LED video stien na svete. Vďaka tomu bude „Super Karaoke“ odlišný od akéhokoľvek iného miesta.

Och, to bude iné. Môžete sa staviť o život.

Georgeov pilotný projekt

George Wallace sa má vrátiť na scénu Westgate Cabaret v septembri. Kým neobnoví svoj pobyt, Wallace bol pridaný k obsadeniu pilota komédie Everything’s Trash.

Polhodinového pilota prevzala káblová sieť Freeform vo vlastníctve spoločnosti Disney a vyrába spoločnosť ABC Signature. Projekt je adaptáciou Phoebe Robinsonovej najpredávanejšia kniha Všetko je smeti, ale je to v poriadku.

Centrom šou je Phoebe (hrá ju Robinson), hostiteľ podcastov s chronickými problémami zvládania. Z jej mladšieho brata Jaydena (ešte len bude obsadený) vyrastie politická hviezda. Podľa popisu relácie je Phoebe nútená dospieť, a tak sa spolieha na to, že jej priatelia a blízka rodina jej pomôžu dospieť, pretože sa zdá, že nemá ani potuchy.

Wallace hrá Phoebe a Jaydenovho otca Abraháma. Jackée Harry, ktorá v roku 227 získala Emmy za úlohu a bola v seriáli Sestra, sestra a každý nenávidí Chrisa, hrá matku súrodencov Zoru.

Wallace sa tiež objavil na Jimmy Kimmel Žite minulý týždeň a propagujte jeho knihu Bulltwit, zbierku jeho najlepších príspevkov na Twitteri. Kimmel otvoril rozhovor tým, že povedal, že Wallace nikdy nebol v šou svojich 18 rokov ako neskorý hostiteľ. Tiež spomenul, že Wallace bol zrazený My Pillow Guy Mike Lindell v epizóde začiatkom tohto mesiaca.

Keď Kimmel ukázal, že je kópiou Bulltwitu s mäkkou obálkou, Wallace si vyrobil svoju vlastnú kópiu.

Počkajte, prečo je môj mäkký a váš pevný? Spýtal sa Kimmel. Wallace sa usmial a zastrelil, osemnásť rokov, je dôvod, prečo!