Šéfkuchár vnesie do ponuky Therapy osobný kontakt

Šéfkuchár Talen Lancaster na Therapy v piatok 28. júla 2017 v Las Vegas. Benjamin Hager Las VegasJournal @benjaminhphotoŠéfkuchár Talen Lancaster na Therapy v piatok 28. júla 2017 v Las Vegas. Benjamin Hager Las VegasJournal @benjaminhphoto

Výkonný šéfkuchár terapie Talen Lancaster vyrastal na farme v meste Visalia v Kalifornii a v roku 2007 prišiel do Las Vegas, aby chodil na kulinársku školu. Po absolvovaní Vysokej školy kulinárskeho umenia Le Cordon Bleu začal ako umývač riadu v Casino Montelago pri Lake Las Vegas a vypracoval sa. Presťahoval sa do Johnny Smalls v hoteli Hard Rock a potom, v decembri 2010, do Comme Ca v The Cosmopolitan of Las Vegas, začínal ako kuchár a skončil ako sous chef. Zaujal pozíciu turnajového kuchára v DB Brasserie v The Venetian a vypracoval sa na executive sous chef, potom sa v novembri 2015 presťahoval do Therapy ako výkonný sous chef. Výkonným kuchárom sa stal minulé leto.

Časopis pre recenziu: Vždy v chladničke?

Jazyky šéfkuchára Lancastera: Vždy máme zmrzlinu, zmrzlinové tyčinky. Vždy máme čokoládové mlieko a grécky jogurt.Aktuálne ste posadnutý?

Toto leto som sa dostal na akciový trh a snažil som sa zarobiť peniaze a začať podnikať. Robil som si vlastné kryty nožov a začínal som sa rozvetvovať.

tara láska a čistý hip hop

Najnovší objav v Las Vegas?

Nepijem, takže nechodím do mnohých barov. V nedeľu ideme do kostola a zastavíme sa Konzerváreň. Majú všetky tie kiná s ležadlami. Beriem svoju dcéru a svoju priateľku do filmu.

Obľúbený pôžitok?

Keď mám šancu, rád vyskúšam nové miesto v meste a doprajem si dobré jedlo.

Nikdy nejem ...

Ako kuchár som vyskúšal všetko. Naozaj nie je nič, čo by som nejedol. Rád raz všetko zažijem.

marty a rick lagina čisté imanie

Obľúbený brunch doma?

Moje dievča robí skutočne dobrú palacinku s čokoládovou polevou. Som pre nich naivka.

Najlepší tip pre domácich kuchárov?

Nebojte sa experimentovať. Skúste niečo nové. Pozrite sa, čo máte v skrini. Snažil som sa pripraviť chlebový puding a nemali škoricu ani muškátový oriešok, tak som skúsil prášok z piatich korení a veľmi mi to chutilo. Teraz to používam v terapii.

Na čom pracuješ?

Pokúšam sa trochu rozšíriť ponuku. Je veľa vecí, ktoré sú stále originálne, ale chcem do reštaurácie vniesť viac svojho dotyku. Teraz je to asi štvrtina mojich. Túto zimu chcem dať cestoviny s pekným ragu - veľké cestoviny, skôr ako pappardelle.