Hviezda ex-Cirque sa vracia v drag show v centre mesta

Edie, ktorú hrá Christopher Kenney, je spolutvorcom/spoluproducentom/šou/predstaviteľom/predstaviteľom Drive-i ...Edie, ktorú hrá Christopher Kenney, je spolutvorcom/spoluproducentom/šou/performerom Drive-in Drag Show. (Drive-In Drag Show) Edie, ktorú stvárnil Christopher Kenney, sa tento víkend vracia na pódium v ​​seriáli Notorious, kde sa zúčastňuje filmu A Very Faaabulous Christmas. “ (Christopher Kenney) Edie the Entertainer a Sean McAllister z Fox 5 sa predstavia na 31. ročníku šou Stuha života v divadle Tropicana v nedeľu 26. júna 2017. (Tom Donoghue) Edie, ktorú stvárnil Christopher Kenney, sa tento víkend vracia na pódium v ​​seriáli Notorious, kde sa zúčastňuje filmu A Very Faaabulous Christmas. “ (Slnečný cirkus) Sabina Kelley je predstavená s obsadením 'X Country' v Harrah's Cabaret. Kelley hosť- David Christensen si v pondelok 14. decembra 2020 prezerá svoju narodeninovú správu na stánku Westgate Las Vegas. (Cami Christensen) Správa k narodeninám Davida Christensena na margo Westgate Las Vegas v pondelok 14. decembra 2020. (Cami Christensen)

Hlas, tvár a nohy Zumanity sa vracajú na pódium vo VegasVille, práve včas na prázdniny.

Presuňte hviezdu Edie je tento víkend späť za svetla, ako sa chystá A Very Faaabulous Christmas at Notoriety v centre Las Vegas. Vtipná prázdninová fantastika je pripravená pre divadlo Robin Leach o 19.00 hod. Piatok až nedeľa. Toto je prvá šanca vidieť postavu, ktorá účinkovala vo viac ako 5500 šou Zumanity takmer 13 rokov.

Dlho som nepracoval, som rád, že som späť, povedal Christopher Kenney, ktorý stvárnil Edieho pre všetky tieto predstavenia v New Yorku a New Yorku. Toto všetko bolo veľmi náročné, ale som pripravený opäť vystúpiť a byť v ľahkej vianočnej šou.Víkend je prvýkrát, kedy Edie vykročí na pódium od novembrovej komédie/produkcie pre Cirque To bolo zatváranie natrvalo. Drag show je nabitá postrannými zabávačmi a už niekoľko týždňov je v programe Notoriety témou, ktorá sa nesmie sledovať.

Faaabulous je bezpochyby jednou z najrozsiahlejších produkcií, ktoré sa v dejisku najvyššieho poschodia v Neonopolise doteraz uskutočnili. Divadlo Robin Leach je sociálne vzdialené a je ľahko identifikovateľné podľa portrétu známeho novinára celebrita nad biliardovým stolom v bare.

Chystáme sa na skutočnú prázdninovú šou s vianočnými klasikami a tiež s nejakými modernými vecami, povedal Kenney, ktorý povedal, že po tom, čo ho Cirque prerušil, má zaneprázdnené zabezpečovaním zdravotnej starostlivosti prostredníctvom zákona o cenovo dostupnej starostlivosti. Budem spievať Mariah Carey verzia „Všetko, čo chcem na Vianoce“, prečítam si príbeh. Budeme mať škriatkov a soby.

Kenney-as-Edie doplnia jej kolegovia z dragsterov Vita Summers, Dusty Muffin a Sandra San San Santigold , spolu s tanečníkmi Taylor Bradley a Curtis Dobrý človek . Obsadenie spolu hralo v júni na svetovej prvej živej speváckej šoférovanej jazde v Dreamland Drive-In vo FreshWata Studios.

Účinkujúci sa objavili v takých pódiových šou Strip ako Le Reve, Baz, The Beatles Love, Zombie Burlesque a Vegas! Prehliadka. Speváci zdôrazňujú, že skutočne spievajú. Faaabulous je bez synchronizácie pier.

Zavolal som dievčatám a povedal som: „Urobme niečo úspešné,“ povedal Kenney. Všetci sa chceme vrátiť na pódium.

Pripnite ju

Sabina Kelleyová v piatok a sobotu večer hosťuje v X Country v Harrah’s Cabaret. Toto je návrat do ríše X pre Kelleyho, ktorý sa vo februári objavil v X Burlesque na Flamingo.

Kelley hrá dve noci (19:00 a 22:00) v štyroch predstaveniach. Je predstavená v troch sólových číslach, prináša komédiu a je vo finále. X Country je jednou zo štyroch súčasných predstavení Caesars Entertainment, ktoré sa spájajú s Extravaganzou v Jubilee Theatre, Piff Čarovný drak vo Flamingo Showroom a Tejpová tvár v Harrah’s Showroom.

Kelleyho etapová kariéra vo Vegas sa datuje k Jubileu v Bally’s. Stretli sme sa, keď bola hosťujúcou hviezdou v snímke Pin Up at the Stratosphere (ktorá sa dnes nazýva The Strat). Kelley bola porotkyňou aj v súťažnej šou Best Ink, ktorú mohla sama vyhrať.

Veľké okamihy v sociálnych médiách

Čo robia Elvis, Liberace a David Christensen ( C. ami Christesnsen otec) majú spoločného? Všetci ozdobili stan na terajšom Westgate Las Vegas, predtým International a potom Las Vegas Hilton.

Cami Christensen, prezidentka a generálna riaditeľka spoločnosti Westgate, zverejnila v pondelok na Facebooku fotografie svojho otca na markíze, ktorá sa vznášala nad Paradise Road. Toto prekvapenie vytiahla na oslavu jeho 80. narodenín.

David bol v správe označovaný ako David L. kvôli prezývke v okolí hotela. Jeho stredné meno je Lee.

Christensen prekvapila svojho otca tým, že mu povedala, že sa musí uistiť, že na markíze bude propagovaný nový sushi špeciál v reštaurácii Benihana/Riki Tiki Sushi. Christensen hovorí: Bol veľmi prekvapený a veľmi ponížený pozornosťou.

kráľ country hudby George Strait