Každý film, ktorý budete chcieť vidieť v lete 2018 - TRAILERY

Obrázky Warner BrosObrázky Warner Bros. Pictures a Village Roadshow 'OCEANS 8, vydanie Warner Bros. Pictures. Alden Ehrenreich je Han Solo a Joonas Suotamo je Chewbacca v príbehu SOLO: STAR WARS STORY. Autorské právo: 2017 Lucasfilm Ltd Indoraptor zastavuje svoju korisť - (L až R) Owen (CHRIS PRATT), Claire (BRYCE DALLAS HOWARD) a Maisie (ISABELLA SERMON) vo filme Jurský svet: Padlé kráľovstvo. Keď spiaca sopka na ostrove začne revať, Owen a Claire (Bryce Dallas Howard) zahájia kampaň na záchranu zostávajúcich dinosaurov pred touto udalosťou na úrovni vyhynutia. Vitajte v 'Jurassic World: Fallen Kingdom'. Owen (CHRIS PRATT) sa stretne so začarovaným T. rexom v hre „Jurassic World: Fallen Kingdom“. Keď spiaca sopka na ostrove začne revať, Owen a Claire (BRYCE DALLAS HOWARD) zahájia kampaň na záchranu zostávajúcich dinosaurov pred touto udalosťou na úrovni vyhynutia. Vitajte v 'Jurassic World: Fallen Kingdom'. PRAX je perfektná - Violet bojuje so zloduchom Underminer a chráni svoju rodinu tým, že hodí jedno zo svojich doposiaľ najsilnejších silových polí. Predstavenie Sarah Vowell ako hlasu Violet, Holly Hunter ako hlasu Helen, Craiga T. Nelsona ako hlasu Boba a Hucka Milnera ako hlasu Dasha, film Incredibles 2 spoločnosti DisneyPixar vstupuje do kín 15. júna 2018. 2018 DisneyPixar. Všetky práva vyhradené. Tom Cruise ako Ethan Hunt v MISSION: IMPOSSIBLE - FALLOUT od spoločností Paramount Pictures a Skydance. Kredit: Paramount Pictures Tom Cruise ako Ethan Hunt v MISSION: IMPOSSIBLE - FALLOUT od spoločností Paramount Pictures a Skydance. Kredit: Paramount Pictures af0212_pubstill_01_R - Ryan Reynolds hrá úlohu Deadpoola v DEADPOOL 2. Twentieth Century Fox. Fotografický kredit: Zdvorilosť Fox z 20. storočia. Denzel Washington hrá Robert McCall vo filme EQUALIZER 2 spoločnosti Columbia Pictures.

Napriek tomu, že rekordný debut Avengers: Infinity War bol presunutý z leta-pretože dokonca aj svet, v ktorom sa vianočné ozdoby dostávajú do obchodov deň po Sviatku práce, sa opiera o 27. apríl ako o lete-stále je tu veľa trhákov, na ktoré sa môžete pozrieť. dopredu na niekoľko nasledujúcich mesiacov.

Deadpool, Han Solo a Ant-Man sú späť. V sériách Jurassic World a Mission: Impossible sú čerstvé splátky. A po dlhom prepúšťaní herci filmov Úžasňákovi a Mamma Mia! sa vracajú do divadiel.

K dispozícii je tiež strýko Drew podľa predlohy Pepsiho Kyrieho Irvinga. Melissa McCarthy vyšetruje zabíjanie bandy špinavých bábok vo filme The Happytime Murders. A práve vtedy, keď ste si mysleli, že ste sa konečne oslobodili od Fifty Shades, sa štyrom priateľom vráti chuť do jedla pri čítaní erotických eskapád Christiana Graya a Anastasie Steeleovej v Knižnom klube.Tu je prehľad toho, čo príde do multiplexu v lete, a ako ukázal Infinity War, dátumy vydania sa môžu zmeniť.

Piatok

■ Matka troch detí (Charlize Theron) sa v komédii neochotne spolieha na svoju opatrovateľku (Mackenzie Davis), za ktorej služby platí jej brat (Mark Duplass) Tully od dvojice Juno spisovateľa Diabla Codyho a režiséra Jasona Reitmana.

■ Anna Faris a Eugenio Derbez si zahrajú v aktualizácii komédie Goldie Hawn-Kurt Russell s odlišnými pohlaviami. Cez palubu .

■ Komorník (Robert Sheehan), ktorý vykradne domy bohatých zákazníkov, nájde v jednom z nich v trileri ženu držanú v zajatí. Zlý Samaritán , v hlavnej úlohe David Tennant (Doctor Who).

11. máj

■ Potom, čo ju manžel (Matt Walsh, Veep) vyhodil, sa žena v domácnosti (Melissa McCarthy) vráti so svojou dcérou na vysokú školu v komédii Párty život .

■ Matka (Gabrielle Union) sa pokúša zachrániť svoje deti, ktoré sú uväznené v dome so zdanlivo nepreniknuteľným bezpečím, v r. Vlámať sa .

čo je čistý majetok adam levine

18. máj

■ Čerstvý zo stvárnenia Thanosa v Avengers: Infinity War, Josh Brolin antagonizuje inú skupinu hrdinov Marvelu, tentoraz ako kyborgského Cable, v Deadpool 2 , čo je tak trochu očakávané, ako to bude určite špinavé.

■ Štyri celoživotné priateľky (Diane Keaton, Jane Fonda, Candice Bergen, Mary Steenburgen) sa rozčuľujú a trápia, keď v komédii čítajú Päťdesiat odtieňov sivej. Knižný klub .

■ Detektív (Will Arnett) a jeho partner Rottweiler (vyjadrený Chrisom Ludacrisom Bridgesom) idú v utajení, aby zastavili zločinecký krúžok v Ukážte psy .

25. máj

Han (Alden Ehrenreich) sa stretáva s Chewbaccou a hrá sabacc proti Landovi (Donald Glover) za ružový sklz k Millenium Falcon v r. Sólo: Príbeh hviezdnych vojen .

koľko peňazí má Bill Clinton

1. júna

■ Johnny Knoxville je majiteľom zábavného parku - tematikou, ktorá sa zdá byť zlomené kosti a tetanus - v komédii Akčný bod , ktorý kombinuje starodávny makeup Bad Grandpa s bolestivo vyzerajúcimi kaskadérskymi kúskami Jackassa.

■ Dvaja námorníci (Shailene Woodley, Sam Claflin) sa zamilujú a potom zamieria priamo do katastrofického hurikánu v dráme o prežití založenej na faktoch Unášaný .

8. júna

■ Sestra Dannyho Ocean, Debbie (Sandra Bullock), najme elitný tím, ktorý jej pomôže ukradnúť 150 miliónov dolárov v diamantoch z Met Gala v spinoffu. Oceánska 8 V hlavných úlohách Cate Blanchett, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Rihanna a Helena Bonham Carter.

■ Keď jej matriarcha zomrie, rodina si začne uvedomovať, že v horore zrejme zdedila nejaký druh teroru Dedičná , v hlavnej úlohe Toni Collette.

■ Sestra (Jodie Foster) prevádzkuje vo futuristickom thrilleri tajnú nemocnicu pre zločincov Hotel Artemis .

15. júna

■ Elastigirl (vyjadrená Holly Hunter) vedie kampaň za obnovenie dobrého mena superhrdinov, zatiaľ čo pán Incredible (Craig T. Nelson) zostáva doma s Violet, Dash a baby Jack-Jack Úžasní 2 .

■ Jeden mesiac každý rok si päť priateľov (Jon Hamm, Jeremy Renner, Ed Helms, Jake Johnson, Hannibal Buress) zoberie hru z detstva, ktorú začali v prvom ročníku, v komédii podľa skutočného príbehu. Označiť.

22. júna

■ Štyri roky po zničení parku sa Owen (Chris Pratt) a Claire (Bryce Dallas Howard), dúfajme, že tentokrát majú rozumné topánky, vrátia na ostrov Isla Nublar, aby zachránili zvyšných dinosaurov. Jurský svet: Fallen Kingdom .

29. júna

■ Pohraničná vojna zahŕňajúca mexické drogové kartely pokračuje v pokračovaní Sicario: Deň Soldada , ktorá znova spojí Josha Brolina a Benicia Del Tora, ale nie Emily Blunt.

■ Basketbalové hviezdy Kyrie Irving, Shaquille O’Neal, Reggie Miller, Chris Webber, Nate Robinson a Lisa Leslie hrajú v geriatrickej baletnej komédii Strýko kreslil .

4. júl

■ Vráťte sa na prequel späť na začiatok najbláznivejších 12 hodín tejto strany The Hangover Prvá čistka .

■ Keď žena (Riley Keough) zmizne, jej zlomený sused (Andrew Garfield) ju hľadá tým, že dešifruje to, čo považuje za sériu správ skrytých po celom Los Angeles v noir komédii. Pod Strieborným jazerom .

6. júl

■ Scott Lang (Paul Rudd) je rozpoltený medzi tým, byť rodinným mužom, a stať sa malým s Hope van Dyne (Evangeline Lilly) a doktorom Hankom Pym (Michael Douglas) v Ant-Man a osa .

13. júl

■ Bývalý záchranca rukojemníkov FBI (Dwayne Johnson) bojuje proti teroristom v najvyššej budove sveta a pokúša sa zachrániť svoju rodinu v mashupe Die Hard-Towering Inferno Mrakodrap .

■ Drac Pack vyrazí na šíre more na animovanú plavbu Hotel Transylvania 3: Letné prázdniny .

20. júl

■ Cher sa pripojí k obsadeniu hudobného pokračovania/prequelu Mamma Mia! A sme tu znova ako babička Sophie (Amanda Seyfried), zabávačka, ktorá 25 rokov neopustila Las Vegas.

■ Denzel Washington hrá vo svojom prvom pokračovaní-nie, nie je to Carbon Copy 2-ako sa vracia jeho ostražitý strážca pravidiel Robert McCall Ekvalizér 2 .

27. júl

■ Ak by ste sa ho rozhodli prijať, vašou úlohou je zistiť, aké absurdne nebezpečné kúsky si Tom Cruise pre seba pripravil. Mission: Impossible - Fallout , ktorá pridáva Henryho Cavilla a Angela Bassetta po boku vracajúcich sa hercov Simona Pegga, Ving Rhames, Rebeccy Ferguson a Michelle Monaghan.

aký je čistý majetok sofia vergara

■ Vzhľadom na to, že každá iná skupina superhrdinov dostane svoje vlastné filmy, Robin, Cyborg, Beast Boy, Raven a Starfire smerujú do Hollywoodu pri hľadaní veľkej prestávky v animovanom filme. Teen Titans Go! Do kina , verzia série Cartoon Network pre veľkoplošné obrazovky.

■ Podmienečný prepustený (víťaz Hamiltona Tonyho Daveed Diggs), ktorému na probačné boje zostávajú už len tri dni, sa po tom, ako bol svedkom streľby zapojenej do dôstojníctva, držal na pravej strane zákona. Blindspotting .

3. augusta

■ Keďže dospelý Christopher Robin (Ewan McGregor) pracuje tak tvrdo, že ignoruje svoju rodinu, je na jeho starých priateľoch, vrátane Medvedíka, Tiggera, Eeyora a Prasiatka, aby vycestovali do Londýna a pomohli mu v živej akcii. pokračovanie Christopher Robin .

■ Keď bývalého priateľa ženy (Mila Kunis) (Justin Theroux) lovia zabijaci, ona a jej najlepšia priateľka (Kate McKinnon) skončia ako o život v celej Európe v akčnej komédii. Špión, ktorý ma vyhodil .

■ Americký spravodajský dôstojník (Mark Wahlberg) sa pokúša prepašovať z krajiny policajta s dôležitými informáciami v Míľa 22 , v ktorej si zahrali Ronda Rousey a Lauren Cohan z The Walking Dead.

■ Potom, čo deti začnú odumierať, tie, ktoré zostanú, rozvíjajú superveľmoci a sú poslané do zajateckých táborov Najtemnejšie mysle , potenciálna nová franšíza založená na sérii románov pre mládež.

koľko peňazí má Taylor Swift

■ Keď sa stratí jeho dospievajúca dcéra, otec (John Cho) prehľadáva jej laptop a hľadá stopy Hľadanie , ktorý sa úplne odvíja na obrazovkách počítačov a smartfónov.

10. augusta

■ Budú potrebovať oveľa väčšiu loď, pretože Jason Statham bojuje s prehistorickým 75-metrovým žralokom Meg .

■ Tínedžer sa v rodinnom dobrodružstve spojí s robotickým vojenským psom A.X.L.

■ Špičáky a ich majitelia sa v komédii skrížia Psie dni , v hlavných úlohách Nina Dobrev, Vanessa Hudgens, Eva Longoria a Finn Wolfhard (Stranger Things).

17. augusta

■ Keď Newyorčanka Rachel Chu (Constance Wu) sprevádza svojho dlhoročného priateľa (Henry Golding) na svadbe v Singapure, dozvie sa, že randí s jedným z najbohatších a najschopnejších bakalárov v krajine. Bláznivo bohatí Ázijci „Prvý veľký hollywoodsky film s prevažne ázijským obsadením od roku 1993 The Joy Luck Club.

■ Bývalí herci milovanej bábkovej show sú zabíjaní a je na detektívovi (Melissa McCarthy) a jej bábkovom partnerovi, aby našli vinníka v Happytime Murders , prostoduchá komédia od spoločnosti The Jim Henson Company.

■ Počas doby ľadovej sa zranený lovec (Kodi Smit-McPhee) a osamelý vlk musia navzájom spoľahnúť, že sa dostanú do bezpečia. Alfa .

24. augusta

■ Štyria priatelia sa pokúšajú odhaliť mestskú legendu, aby sa dozvedeli, že ju možno omylom vyvolali v horore. Štíhly muž .

■ Parížsky safecracker (Charlie Hunnam), tímy s falšovateľom (Rami Malek), aby unikli trestaneckej kolónii pri prerábke Motýľ .

31. augusta

■ A teenager nájde mimozemskú zbraň a použije ju na ochranu svojho adoptovaného brata pred nebezpečným zločincom (James Franco) v Príbuzný .