Čistá hodnota Edwarda Snowdena

Koľko stojí Edward Snowden Worth?

Čistá hodnota Edwarda Snowdena: 500 dolárov

Čistá hodnota Edwarda Snowdena: Edward Snowden je americký konzultant v oblasti počítačovej bezpečnosti a oznamovateľ, ktorý má čistú hodnotu 500 tisíc dolárov. Edward Snowden sa narodil v Elizabeth City v Severnej Karolíne v júni 1983. Je známy tým, že kopíroval a zverejňoval vysoko utajované informácie z Národnej bezpečnostnej agentúry v roku 2013. Počas tejto doby bol Snowden zamestnancom a subdodávateľom Ústrednej spravodajskej služby. Tieto informácie odhalili globálne programy sledovania riadené NSA a Five Eyes Intelligence Alliance a podnietili národné diskusie o národnej bezpečnosti a súkromí. Snowden pracoval pre Dell a CIA a bol prijatý do práce kontraktorom NSA v roku 2013. K 30 rokomthnarodeniny v roku 2013 americké ministerstvo spravodlivosti proti nemu uzavrelo obvinenie z dvoch dôvodov porušenia zákona o špionáži z roku 1917. Teraz žije v Moskve v Rusku. Snowdenova monografia Permanent Records vyšla v roku 2019. Vyštudoval komunitnú vysokú školu Anne Arundel a University of Liverpool.

Plat a poplatky za rozprávanie: Snowden v rozhovoroch odhalil, že jeho vrcholný plat pred životom v emigrácii bol 200 000 dolárov ročne. To bolo zo súkromného sektoru. Keď pracoval pre vládu, jeho plat dosiahol vrchol 122 000 dolárov ročne. Podľa spolupracovníka Snowdena zarába na hovorových zásnubách okolo 200 000 dolárov ročne.

V novembri 2019 vydal Edward biografiu s názvom „Trvalý záznam“.

Čistá hodnota Edwarda Snowdena
Čistá hodnota: 500 tisíc dolárov
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia