Ed Sheeran Čistá hodnota

Koľko stojí Ed Sheeran Worth?

Čistá hodnota Eda Sheerana: 200 miliónov dolárov

Čisté imanie Eda Sheerana: Ed Sheeran je anglický spevák a skladateľ, ktorý má čistú hodnotu 200 miliónov dolárov. Je jedným z najbohatších a najúspešnejších spevákov sveta. V danom roku, keď cestuje, môže Ed ľahko zarobiť 70 - 100 miliónov dolárov. Napríklad od júna 2019 do júna 2020 zarobil 65 miliónov dolárov z rôznych snáh.

Skorý život: Edward Christopher Sheeran sa narodil v Halifaxe v Anglicku 17. februára 1991 a vyrastal v anglickom Framlinghame. Predtým, ako nastúpil do škôlky, začal spievať v miestnom zbore a potom prešiel na hru na gitare. Svoje vlastné piesne začal písať počas štúdia na strednej škole Thomasa Millsa a následne bol prijatý do Národného divadla mladých.

Hudobná kariéra: Sheeran začal nahrávať hudbu v roku 2004 a vydal zbierku diel, Spinning Man , nezávisle. Prvé EP vydal v roku 2005 a potom v priebehu nasledujúcich troch rokov vydal dva albumy. Počas koncertovania na menších miestach v Londýne a okolí začal získavať malé sledovanosti. Sheeran tiež spolupracoval s mnohými umelcami a absolvoval turné s kapelou Just Jack. V roku 2010 navštívil Los Angeles, kde upútal pozornosť Jamieho Foxxa, ktorý mu počas pobytu v meste poskytol voľný priestor na nahrávanie a miesto na pobyt. Ďalej vydal ďalšie dve EP. V Londýne, v apríli 2011, Sheeran hral bezplatnú šou v Barfly v Camden Town, kde sa predstavilo viac ako 1 000 fanúšikov. Jeho EP: „Nie. Projekt 5 Collaborations Project sa stal hitom iTunes a bol podpísaný pod vydavateľstvom Asylum / Atlantic Records. Sheeran vydal debutový štúdiový album, +, v roku 2011, ktorá sa dostala na prvé miesto v štyroch krajinách a # 4 v USA. Jeho singel „Shape of You“ sa dostal na prvé miesto v 10 krajinách a taktiež zaznamenal obrovské hity s piesňami „The A-Team“, „Lego House“, „I See Fire“, „Sing“, „Don't“. „Thinking Out Loud“, „Fotografia“, „Hrad na kopci“, „Galway Girl“ a „Perfect“.

Jeho druhý album, X , bola vydaná v roku 2014 v deviatich krajinách vrátane USA a Veľkej Británie. Sheeran si vzal krátku prestávku a prestávky v sociálnych sieťach krátko po úspechu X , a v marci 2017 sa vrátil vydaním albumu Rozdeľte sa . Debutoval na prvom mieste vo Veľkej Británii, USA a mnohých ďalších krajinách a stal sa najrýchlejšie predávaným albumom mužského sólového umelca vo Veľkej Británii. Bol to tiež tretí najrýchlejší predaj v histórii britských hitparád za Adele a Oasis. Sheeran a Justin Bieber vydali v máji 2019 singel „I Don't Care“, ktorý debutoval 10 977 miliónmi globálnych denných streamov denne v službe Spotify, čo z neho urobilo jednodňový streamovací rekord platformy. Sheeran vydal toto album s názvom No. 6 Collaborations Project 12. júla 2019. Debutovalo sa na prvom mieste vo Veľkej Británii, USA, Austrálii a na ďalších trhoch. Jeho štyri albumy strávili spolu 41 týždňov na prvom mieste vo Veľkej Británii. V decembri 2019 bol spoločnosťou Official Charts Company označený za umelca desaťročia. Jeho pieseň „Shape of You“ bola označená za špičkovú pieseň desaťročia a Spotify ho označil za druhého najprúdovejšieho umelca desaťročia, za Drakeom bol jednotkou číslo jeden. Je tiež držiteľom rekordu v koncertnom turné s najvyšším príjmom. Sheeran predal viac ako 150 miliónov nahrávok.

Príjmy a cestovné : Väčšina Edovho príjmu sa získava na turné. Jeho turné „Divide“ vynieslo v období od marca 2017 do augusta 2019 780 miliónov dolárov. To stačilo na to, aby sa z neho stalo najvyššie zarábajúce koncertné turné všetkých čias, čím sa dostalo na vrchol turné „360 stupňov“, ktoré U2 absolvovalo v rokoch 2009 až 2011.

Úradujúca kariéra: V roku 2014 Sheeran debutoval hereckou scénou v novozélandskej telenovele Ulica Shortland . V roku 2015 účinkoval v austrálskom telenovele Doma a preč . Sheeran sa tiež objavil v roku 2016 v snímke Bridget Jones's Baby. V júli 2017 sa Sheeran objavila v scéne Game of Thrones po boku Maisie Williamsovej. Sheeran pracoval na reklamách pre kečup Heinz Tomato, ku ktorému má osobitnú náklonnosť (tvrdí, že to dáva na všetko, na turné nosí so sebou fľašu a na paži má tetovanie Heinz Ketchup). V júni 2019 sa Sheeran ako sám objavil vo filme Richarda Curtisa / Dannyho Boylea Včera .

Ian Gavan / Getty Images

Osobný život: Sheeran začiatkom roku 2011 kúpil a zrekonštruoval dom vo Framlinghame v Suffolku. V roku 2014 kúpil dom v londýnskom Notting Hill. Sheeran randil so škótskou hudobníčkou Ninou Nesbittovou pred rozchodom v roku 2012. S Athinou Adrelosovou chodil v rokoch 2014 - 2015. Od júla 2015 je Sheeran vo vzťahu s priateľkou z detstva Cherry Seaborn. Zásnuby oznámili v januári 2018 a o rok neskôr sa potajomky zosobášili. Z politického hľadiska je Sheeran hlasným zástancom Labouristickej strany a verejne vystupoval proti brexitu.

Filantropia: Sheeran vyzbieral na koncerte v Bristole 40 000 dolárov pre charitu, ktorá podporuje sexuálne pracovníčky na ulici. Často sa dá nájsť, že daruje tašky s oblečením do charitatívnych obchodov v Suffolku, domovskom kraji. Ed je veľvyslancom Detského hospicu East Anglia. V novembri 2014 sa pripojil k charitatívnej superskupine Band Aid 30 spolu s ďalšími britskými a írskymi popovými akciami. Nahral verziu „Vedia, že sú Vianoce?“ získať peniaze na epidémiu západoafrického vírusu ebola. V roku 2015 sa Sheeran pripojil k 30 ďalším známym osobnostiam na podporu kampane No Cold Homes a daroval položky zimného oblečenia ľuďom vo Veľkej Británii, ktorí sa v zime usilovne snažili udržať teplo. Sheeran sa zúčastňoval na dvojročnom telethone BBC Komiks a objavila sa v roku 2017 v epizóde Schránka na okuliare ako súčasť zbierky UK Stand Up to Cancer.

Ocenenia: Sheeran získal v roku 2015 čestný titul na univerzite v Suffolku v Ipswichi za vynikajúci prínos v oblasti hudby. V roku 2017 bol Sheeran vymenovaný za člena Rádu britského impéria za „služby hudbe a charite“. Sheeran získal štyri ceny Grammy, vrátane Piesne roka, päť cien Brit Awards a šesť hudobných cien Billboard. Cenu Ivora Novella za skladateľa roka získal v rokoch 2015 a 2018. Sheeran bol do dnešného dňa nominovaný na viac ako 300 cien a získal 115. Sheerana uznala jeho rodná krajina aj v ankete za rok 2018, v ktorej bol zaradený do rebríčka. štvrtý najväčší Yorkshireman vôbec.

Príjmy z kariéry: V období od júna 2014 do júna 2015 zarobil Ed Sheeran necelých 60 miliónov dolárov. V období od júna 2016 do júna 2017 zarobil 70 miliónov dolárov. V období od júna 2017 do júna 2018 zarobil ohromujúcich 110 miliónov dolárov. V období od júna 2018 do júna 2019 zarobil ďalších 110 miliónov dolárov.

Ed Sheeran Čistá hodnota

Ed Sheeran

Čistá hodnota: 200 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 17.02.1991 (30 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,71 m
Povolanie: Skladateľ, spevák, producent nahrávok, hudobník, rapper
Národnosť: Anglicko
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia