Kamarát, perfektné čisté imanie

Koľko stojí Dan the Dude Worth?

Čistá hodnota Dan the Dude: 50 miliónov dolárov

Kamarát Perfektné čisté príjmy z kanála: Dude Perfect je značka športu a komédie, ktorá má čistú hodnotu 50 miliónov dolárov. Dude Perfect sa skladá z Cobyho a Cory Cottonovej, Codyho Jonesa, Garretta Hilberta a Tylera Toneyho. Všetci sú bývalí stredoškolskí basketbalisti a spolubývajúci z univerzity na Texas A&M University. Sú dobre známi svojimi trikovými snímkami a tiež sériou stereotypov, ktoré si každý z nich priemerne získal asi 10 miliónov. V čase písania tohto článku majú viac ako 60 miliónov predplatiteľov YouTube a ich videá boli zobrazené viac ako 12 miliárdkrát. Jedno z ich najpopulárnejších videí Ping Poing Trick Shots 2 bolo videné už viac ako 240 miliónov krát. Ich najobľúbenejšie video Water Bottle Flip 2 bolo videné viac ako 250 miliónov krát.

Film Dude Perfect bol uvedený na stránkach ESPN E: 60, First Take, Pardon the Interruption, Around the Horn a SportsNation. Predstavili maskota Pandy, ktorý sa objavuje na basketbalových hrách Texas A&M. Pracovali pre profesionálnych športovcov a celebrity ako Tyreke Evans, Jason Belmonte, Tim McGraw, Johnny Manziel, Ryan Tannehill, Ricky Stenhouse, Jr., Travis Pastrana, James Buescher, James Hinchcliffe, Greg Zuerlein, John Hekker, Jacob McQuaide, Travis Labhart, Tyler Seguin a Jamie Benn. Skupina vydala v roku 2013 mobil s názvom Dude Perfect a vydala knihu Go Big.

Skupina prekonala niekoľko Guinnessových svetových rekordov. Ich televízny seriál The Dude Perfect Show sa začal vysielať v roku 2016 v sieti CMT. Dude Perfect tiež ponúkol sériu face-off videí uvádzaných na kanáli Whistle Sports Network na YouTube.

Zisk : V roku 2019 spoločnosť Dude Perfect zarobila z rôznych snáh viac ako 20 miliónov dolárov. V roku 2020 zarobili 25 miliónov dolárov.

Kamarát, perfektné čisté imanie

Kamarát, perfektné

Čistá hodnota: 50 miliónov dolárov
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia