Bubeník okrem hry s Stone Temple Pilots nachádza aj vzrušenie

5347385-0-45347385-0-4

Dnešnou rockovou hviezdou/cestovným sprievodcom je bubeník Eric Kretz z Stone Temple Pilots. Jeho posledný vpád: paragliding na padáku vo Švajčiarsku. Vrelo odporúča, ak to vaše srdce vydrží.

Kretz bol uvedený do tohto extrémneho športu slávnostne na konci predchádzajúceho turné STP, keď vzal svoju rodinu do Švajčiarska.

Spolu s manželkou išli hľadať výlety na poslednú chvíľu a paragliding bol jednoducho k dispozícii. Ako fanúšikovia extrémnych športov sa obaja prihlásili. Ale nezaobišlo sa to bez obáv.„Keď skočíš z toho útesu, ideš:‚ Ach, prečo som to urobil? ‘Potom si uvedomíte, aké je to krásne.

„Kým sa dostanete na vrchol veterných cyklov, budete už tri a pol tisíc stôp nad budovami. A potom sa začneš vznášať. “

koľko stojí hugh hefner v roku 2015

Na mieste ho veľa nedržalo, iba pár káblov spojených s jeho padákom. Jeho inštruktor mu povedal, aby sa uvoľnil, ale stále silno stláčal podporné držadlá, až kým sa ruky jeho silného bubeníka nezovreli. Bol čudný, keď videl, ako sa jeho nohy visia na oblohe.

„Uvedomuješ si, že ak spadneš, vôbec sa nezraníš. Zomrieš Práve to vám prejde mozgom - nie „zraním sa alebo ochrnem“, ale „zomriem!“

koľko stojí Paul george

Najlepšia časť bola plávajúca nad mestom Interlaken.

„Keď lietate nad týmito starobylými kostolmi a dláždenými ulicami a ste 100 alebo 200 stôp nad ním, vtedy je to úplne úžasné, pretože je to realistickejšie. Môžete skutočne vidieť, čo sa tam dole deje.

'Bzučíš, pristaneš v parku a zakričíš niekoľko' woo-hoos, 'hovorí. 'Nerozbil som si nohavice, tak som ich držal pohromade.'

Kretz tiež odporúča, aby sa Švajčiarsko v lete potulovalo alebo sa jednoducho vydalo na túru.

'Vedel som, že bude veľa hôr a veľa jódlovania, ale nebol som si istý, čo tam ešte bude,' hovorí Kretz.

„Ukázalo sa, že je to krajšie, ako som si dokázal predstaviť. Majú tam jazerá s naozaj čistou vodou a veľa vecí, ktoré je potrebné urobiť pre deti i dospelých.

koľko stojí doktor seuss

'Bol som skutočne prekvapený, pretože ste nepočuli o tom, že by veľa ľudí chodilo na dovolenku do Švajčiarska, pokiaľ sa nechystajú do kúpeľov a na ošetrenie nechtov.'

Kretz býval skôr vzrušujúcim feťákom, kým nemal deti, a trochu spomalil. Plánuje sa však prihlásiť na extrémne športy na Novom Zélande, keď tam čoskoro hrá STP.

'Majú tie lode, ktoré idú rýchlosťou 60 míľ za hodinu, a robia to 360 s - palec ďaleko od útesov a skalných útvarov.' Takže si myslím, že to vyskúšam. '

SKVELÝ DEBAT

Jedna z veľkých diskusií, do ktorých sa skalní fanúšikovia zapájajú, zvyčajne keď pijú pivo v bare, znie: Kto je najväčší bubeník všetkých čias?

koľko stojí george stephanopoulos

Prihlásil som Kretza, aby pomohol rozhýbať rokovania.

Kretz hovorí, že je ťažké nevyberať jednu z troch zrejmých možností ako najlepšiu zo všetkých čias, obzvlášť Neila Pearta z Rush; ale aj John Bonham z Led Zeppelin; a Bill Bruford z Yes, King Crimson a Genesis.

„Neil - je taký skvelý a precízny. Aký je on, 60? Na konci setu (Rush), aj po dvoch hodinách, stále robí obrovské bicie sólo.

koľko čistého majetku kobe bryanta

„Bonham bol zvieraťom zvierat - melodickým štýlom, chuťou, načasovaním a konečnou silou a prítomnosťou. Nikto sa tomu nemôže rovnať.

„A mojim ďalším obľúbeným bubeníkom je vždy Bruford - vždy sa k nemu vrátim. Je to len jeho polyrytmus, jeho zmysel pre čas, zmysel pre komplexné prevracanie vecí hore nohami, ale tiež to, aby to fungovalo tak dobre, a potom to vrátil a obrátil. Je taký neuveriteľný a hladký. '

Kretz hovorí, že pre rockových bubeníkov je veľmi ťažké vytvoriť si vlastný štýl, pretože všadeprítomnosť dvoch až štyroch úderov je v mnohých rockových piesňach v zásade rovnaká.

Výzvou teda je: „Ako s tým môžete vytvoriť veci odlišné?“

Hovorí, že rockoví bubeníci sú viac ako schopní zamiešať veci, prinajmenšom hraním troch rytmov, valčíka a falošného valčíka.

Ale aby to urobili, bubeníci musia presvedčiť zvyšok svojej rockovej kapely, aby súhlasil.

'Musí sa zapojiť celá kapela, aby sa zbavila týchto lahôdok.'

Náhľad
Piloti kamenného chrámu
8 hodín večer. dnes
Perla v dlaniach, 4321 W. Flamingo Road
45- 85 dolárov (944- 3 200 dolárov)