Drake naznačuje pobyt v Las Vegas Strip v nočnom klube XS

Drake vystupuje pre návštevníkov CES a návštevníkov klubu v nočnom klube XS v Encore vo Wynn Las Vegas štvrtok 10. januára 2019. John Katsilometes Las Vegas ČasopisDrake vystupuje pre návštevníkov CES a návštevníkov klubu v nočnom klube XS v Encore vo Wynn Las Vegas štvrtok 10. januára 2019. John Katsilometes Las Vegas Časopis Drake vystupuje pre návštevníkov CES a návštevníkov klubu v nočnom klube XS v Encore vo Wynn Las Vegas štvrtok 10. januára 2019. John Katsilometes Las Vegas Časopis Drake vystupuje pre návštevníkov CES a návštevníkov klubu v nočnom klube XS v Encore vo Wynn Las Vegas štvrtok 10. januára 2019. John Katsilometes Las Vegas Časopis

Drake je mužom bohatstva a, áno, nadbytočného, ​​v hodnote viac ako 100 miliónov dolárov zverejnené účty .

Vo štvrtok neskoro večer silne naznačil, že je tiež mužom XS.

Vegas! Keď som sa vrátil, myslel som si, že to bude späť v T-Mobile Aréne alebo v nejakých podobných veciach, povedal počas 30-minútového vpádu svojej bohato streamovanej hudby v nočnom klube XS vo Wynn Las Vegas. Ale vrátim sa sem na XS celý rok. Budeš mať veľa šancí ma vidieť.Dav, 1 600 v klube a ďalších asi 3 200 vo vonkajšom bazéne Encore, sa zbláznil. No, už boli dosť blázniví - mnohí boli kongresmani CES, ktorí prežili každoročnú obchodnú výstavu. Táto pripomienka, po ktorej nasledoval prípitok na rok 2019, však bola silným dôkazom toho, že rapová superstar sa chystá oznámiť pobyt vo Wynn Las Vegas.

Finančne to určite zvládol. Muž, ktorý volá, potrebujem čas, aby som tie peniaze zarobil! Vo štvrtok dosiahol za svoj vzhľad 2 milióny dolárov, čo je viac ako dvojnásobok rekordu v klube na jednu noc. Partiers zaplatil viac ako 250 dolárov, aby ho videli predvádzať.

Zdroje oboznámené s rezerváciami rezidentov XS uviedli, že Drake skutočne súhlasil s 12 predstaveniami počas dvoch rokov. Wynn neoznámil svoj oficiálny zoznam pobytov na rok 2019 (stredisko vydalo úplný zoznam na rok 2018 v prvom týždni minulého januára), ale je to ten istý klub, ktorý zaplatil prehnané poplatky za The Chainsmokers, Diplo, Dillon Francis, Marshmello a Dávid Guetta , medzi inými.

V decembri hovorkyňa klubu povedala o mužovi, ktorý sa volá Aubrey Drake Graham, a tešíme sa na príležitosť diskutovať o ďalších predstaveniach do budúcnosti.

Drake vládol klubu 30 minút, dorazil o 3:00 a roztrhol neprerušenú zmes (vrcholom mojej večierkovej jamy bola jeho a cappella verzia In My Feelings. Jeho výkon prerušovali požadované blesky a delá na CO2. Strany prebublávali scéna s LED diódami, nápismi s nápismi a trblietavými konfetami, ktoré poletujú. Blahoželáme TREYOVI, požehnanému mnohými rozjarenými priateľmi, k oslave všetkého, čo oslavoval.

Mimoriadny záujem mala vysoká roleta vonku na javisku vľavo, prezývaná Jamboree. Spoluzakladatelia zábavnej spoločnosti Posh Productions Melanie Kramer a Sapunar Sierra objednal si pomocnú zábavu na fašiangovú tému. Po vonkajšom priestore sa potulovalo dvadsaťtri účinkujúcich z Las Vegas. Stretli sme mimov, klaunov, pána v zlatom zrkadlovom obleku, go-go tanečnice (vrátane Natalie Tangherlini tanečného tímu Vegas Golden Knights Golden Aces) a príležitostným chodcom na chodúľoch (ahoj, tam hore, Lora Kelsey )

Na konci svojho setu 32-ročná hviezda okamihu požiadala dav, aby si zdvihol nápoje. Chcem sa vám každému pozrieť do očí, prajem vám všetko šťastie a zdravie na svete v roku 2019. Je zrejmé, že Drake je už na ceste.