Dr. Phil Net Worth

Koľko stojí Dr Phil Worth?

Dr Phil Čistá hodnota: 460 miliónov dolárov

Plat doktora Phila

80 miliónov dolárov

Čisté imanie a plat Dr. Phil McGraw: Phil McGraw, známejší ako Dr. Phil, je americká televízna osobnosť, autor a bývalý psychológ, ktorý má čistú hodnotu 460 miliónov dolárov. Dr. Phil každý rok zarába 60 - 90 miliónov dolárov zo svojich rôznych snáh. McGraw vlastní 100% jeho obsahu relácie. Vlastne platí CBS za distribúciu show výmenou za veľkorysé zníženie výnosov z reklamy a umiestňovanie produktov. Výkonný producent tiež je „The Bull“ a „The Doctors“ a je spoluzakladateľom telemedicínskej aplikácie Doctors on Demand.

McGraw je držiteľom titulu Ph.D. v klinickej psychológii, ale nemá licenciu na vykonávanie praxe. Prvýkrát získal status celebrít, keď sa koncom 90. rokov začal objavovať na 'The Oprah Winfrey Show'. V súčasnosti žije so svojou manželkou Robin v kalifornskom Beverly Hills.

Skorý život: Dr. Phil sa narodil vo Vinite v Oklahome 1. septembra 1950. Vyrastal v ropných poliach v severnom Texase, kde jeho otec bol dodávateľom vybavenia. Jeho rodina sa presťahovala, keď bol doktor Phil ešte dieťa, aby jeho otec mohol sledovať svoj celoživotný cieľ stať sa psychológom. McGraw navštevoval strednú školu Shawnee Mission North High School v Overland Parku v Kansase.

V roku 1968 sa prihlásil na futbalové štipendium na univerzite v Tulse. Zahral stredného obrancu. McGraw bol v tíme, ktorý podľahol univerzite v Houstone skóre 100: 6, čo bolo jedno z najsklonnejších výsledkov v histórii NCAA. V nasledujúcej sezóne prestúpil McGraw na Midwestern State University vo Wichita Falls v Texase, kde v roku 1975 získal titul bakalára psychológie. Magisterský titul získal v roku 1976 v odbore experimentálna psychológia a titul Ph.D. v klinickej psychológii v roku 1979 na univerzite v severnom Texase. Po ukončení štúdia pracoval McGraw niekoľko rokov v súkromnej praxi.

Kariéra: V roku 1990 založil CSI Courtroom Sciences, Inc., organizáciu, ktorá radí spoločnostiam a jednotlivým žalobcom, ako dosiahnuť vyrovnanie. Po začatí CSI prestal McGraw vykonávať psychológiu. Svoj preukaz udržiaval v dobrom a dobrom stave, kým sa o 15 rokov neskôr v roku 2006 nerozhodol odísť do dôchodku.

V roku 1995 si Oprah najala Philovu spoločnosť, aby jej poradila pri žalobe za urážku na cti, ktorej čelila potom, čo vo svojej relácii urobila pohrdavé komentáre o hovädzom mäse v súvislosti s chorobou šialených kráv. Oprah pozvala doktora Phila, aby sa objavil na jej šou v roku 1998. Jeho vystúpenie bolo také úspešné, že sa začal každý týždeň objavovať na 'The Oprah Winfrey Show' ako expert na vzťahy a životné stratégie v utorok. Tieto prvé vystúpenia mu priniesli národné uznanie a slávu a postupom času viedli k jeho vlastnej šou, ktorá mala premiéru v roku 2002. „Show Dr. Phil“ je stále v éteri a publikuje sa po celej krajine. Film „Dr. Phil Show“ vyrába spoločnosť Oprah's Harpo Studios.

V roku 2003 sa McGraw zapojil do obchodovania s chudnutím a predával koktaily, doplnky a energetické tyčinky. Tieto produkty boli uvedené v jeho šou so svojimi sestrami Deanou a Brendou a synovcom Tonym, ktoré ponúkali referencie o tom, ako dobre tieto výrobky fungovali. Výrobky sa predávali s názvom Shape It Up, Woo Woo. Federálna obchodná komisia bola čoskoro v prípade doktora Phila a skúmala tvrdenia, že výrobky „vám môžu pomôcť zmeniť vaše správanie a prevziať kontrolu nad vašou hmotnosťou“. McGraw, ktorý bol podrobený kontrole zo strany FTC, v marci 2004 stiahol z trhu svoje doplnky a FTC zastavila vyšetrovanie. V roku 2005 bol žalovaný v hromadnej žalobe od ľudí, ktorí používali jeho výrobky a nechudli. McGraw urovnal súdny spor v roku 2006 na 10,5 milióna dolárov, hoci 6 miliónov dolárov bolo vyplatených žalobcom vo forme vitamínov značky Amway.

V roku 2008 Dr. Phil spustil projekt „Dr. Phil 'spinoff' The Doctors, produkovaný Dr. Philom a jeho synom Jayom McGrawom. Je to prvá šou, ktorá sa stane šouffom prehliadky tretej generácie, keďže „Dr. Phil sa točí z 'The Oprah Winfrey Show.' Show je hostiteľom lekára ER a bývalého účastníka bakalárskeho štúdia Travisa Storka. „Lekári“ sa zameriavajú na zdravie a zdravotné problémy. Tím lekárov hovorí o témach týkajúcich sa zdravia a odpovedá na otázky divákov, ktorí sa príliš hanbia opýtať svojich vlastných lekárov. Debutovalo sa 8. septembra 2008.

Televízna show „Bull“, v hlavnej úlohe s Michaelom Weatherlym, je založená na skúsenostiach Dr. Phila počas jeho dní, keď pracoval ako skúšobný konzultant spoločnosti Courtroom Science, Inc. Je považovaný za jedného z tvorcov seriálu, ktorý mal premiéru v roku 2016.

McGraw je tiež autorom niekoľkých najpredávanejších kníh o vzťahoch a stravovacích návykoch, napríklad „Life Strategies“, „Relationship Rescue“ a „The 20/20 Diet“.

Kevin Winter / ImageDirect

Osobný život : McGraw sa oženil so svojou prvou manželkou Debbie Higgins McCallovou v roku 1970, keď mal iba 20 rokov. Toto manželstvo sa skončilo o tri roky neskôr anulovaním. McGraw začal randiť s Robinom Jo Jamesonom, keď prechádzal procesom ukončenia prvého manželstva. Vzali sa v roku 1976 a mali dve deti Jay a Jordan. McGraw je tiež súkromný pilot s prístrojovou kvalifikáciou, ktorý riadi jednomotorové lietadlá. V roku 2003 založil McGraw Nadáciu Dr. Phil s misiou bojovať proti detskej obezite.

Hlavné body platu: Vďaka publikácii je doktor Phil jednou z najlepšie platených osobností televízie. Na svojom vrchole zarábal 88 miliónov dolárov ročne. V roku 2006 zarobil 45 miliónov dolárov. V roku 2008 jeho príjem klesol na 30 miliónov dolárov. V roku 2011 pobláznil 80 miliónov dolárov. V roku 2012 zarobil 64 miliónov dolárov. V roku 2014 zarobil 72 miliónov dolárov. V roku 2014 zarobil 77 miliónov dolárov V roku 2015 70 miliónov dolárov. V roku 2016 zarobil 88 miliónov dolárov. V roku 2017 zarobil 79 miliónov dolárov a v roku 2018 priniesol 77,5 milióna dolárov. Od roku 2019 sa jeho ročný príjem zo samotnej šou pohybuje okolo 80 miliónov dolárov. V období od júna 2018 do júna 2019 však zarobil 95 miliónov dolárov.

Nehnuteľnosť: V roku 2008 doktor Phil a jeho manželka Robin kúpili dom v Beverly Hills za 7 miliónov dolárov. V roku 2010 uviedli tento dom na zozname 16,5 milióna dolárov. V apríli 2011 ho predali za 12 miliónov dolárov.

V roku 2010 kúpili McGrawovci obrovský dom na úbočí kopca v Beverly Hills za 29,5 milióna dolárov. Tento dom je vila v stredomorskom štýle na troch akroch a má hlavný dom s rozlohou 14 000 metrov štvorcových, ktorý má päť spální a 11 kúpeľní. K dispozícii je tiež penzión a bazén.

V roku 2011 McGraw a jeho manželka zaradili ďalší dom v Beverly Hills za 6,35 milióna dolárov. Tento dom nenašiel kupca. V januári 2020 ho opätovne zaradili na 5,75 milióna dolárov. Má jedáleň obloženú pištoľou a ďalšie eklektické povrchové úpravy, ktoré môžu byť zahrnuté do predaja, ak chcú kupujúci.

Dr. Phil Net Worth

Phil McGraw

Čistá hodnota: 460 miliónov dolárov
Plat: 80 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 1. september 1950 (70 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,93 m
Povolanie: Moderátor, psychológ, autor, televízny producent, herec, filmový producent, pilot
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia