Kasíno v centre Las Vegas bude predstavené v programe „Ghost Adventures“

Lovec duchov Zak Bagans pózuje so svojim boxom Dybbuk, známym ako svetLovec duchov Zak Bagans pózuje so svojim boxom Dybbuk Box, známym ako najstrašidelnejší predmet na svete, v strašidelnom múzeu Zak Bagansa na adrese 600 E. Charleston Blvd. v centre Las Vegas v pondelok 22. októbra 2018. Richard Brian Las VegasJournal @vegasphotograph Zľava Jay Wasley, Aaron Goodwin, Zak Bagans a Billy Tolley vyšetrujú klub Palomino v severnom Las Vegas za „Ghost Adventures“. (Cestovný kanál) Zak Bagans and the Ghost Adventures Crew navštívia Binion's v centre Las Vegas. (Cestovný kanál)

Zak Bagans a zvyšok skupiny Ghost Adventures Crew nemuseli veľa cestovať kvôli nadchádzajúcim epizódam ich série Travel Channel. Dva z ďalších štyroch boli natočené v údolí Las Vegas.

Debut o 21.00 hod. V sobotu, ďalší diel Ghost Adventures, nájdu Bagans, Aaron Goodwin, Billy Tolley a Jay Wasley vyšetrovanie klubu Palomino v severnom Las Vegas. Podľa popisu epizódy niekoľko tragických úmrtí nasýtilo klub surovými ľudskými emóciami, vytvorilo nabitú paranormálnu atmosféru a pravdepodobne podnietilo vražedné správanie medzi zamestnancami a patrónmi.

Buď to, alebo to znelo ako skvelý čas na oddych s chlapcami. Nie, naozaj, zlato. My mať stráviť celú noc v striptízovom klube. Pretože, duchovia!Potom o 21.00 hod. 23. marca posádka kontroluje Binion’s, ktoré je popisované ako neslávne známe kasíno v Las Vegas s temnou a násilnou históriou. Dlho opustené hotely, zapečatené a ponechané zmrazené v čase, vytvorili paranormálny tlakový hrniec, ktorý čakal na výbuch.

Tieto epizódy idú v strašidelných stopách ich nedávnej návštevy trilógie Terror of Freakling Bros. Nasledujúca epizóda sa bude vysielať o 23:00. Piatok na Travel Channel.