Čistá hodnota Donalda Trumpa ml

Koľko stojí Donald Trump mladší?

Čistá hodnota Donalda Trumpa ml.: 300 miliónov dolárov

Čistá hodnota a plat Donalda Trumpa ml.: Donald Trump mladší je americký podnikateľ a televízna osobnosť, ktorá má čistú hodnotu 300 miliónov dolárov. Donald Trump mladší získal svoje čisté imanie ako výkonný viceprezident v spoločnosti svojho otca, The Trump Organization. Donald a jeho súrodenci, Ivanka a Eric, technicky ešte nemajú majetkové podiely v prevažnej väčšine firiem svojho otca. Avšak každý z nich vlastní 7,5% hotela Trump International vo Washingtone D.C. Každý z nich v priebehu rokov zarobil na platoch okolo 35 miliónov dolárov od spoločnosti svojho otca.

Skorý život: Narodil sa Donald John Trump, Jr. 31. decembra 1977 v New Yorku. Je prvým dieťaťom developera, ktorý sa stal prezidentom Donald Trump a bývalý olympijský lyžiar Ivana Trump . Jeho rodičia sa rozviedli, keď mal 13 rokov, a matka mu povedala, že jeho otec mal mimomanželský pomer. Trump mladší sa odcudzil otcovi jeden rok po rozvode. Má dvoch mladších súrodencov Ivanku a Erica a dvoch nevlastných súrodencov Tiffany a Barrona. Trump mladší našiel vzor vo svojom starom otcovi z matkinej strany, ktorý mal domov v Prahe, a roky by tam trávil učením českého jazyka. Trump Jr. navštevoval The Hill School, internátnu školu v Pensylvánii, ktorú absolvoval v roku 2000 na Pennsylvánskej univerzite. v ekonómii.

Trumpova organizácia: Trump Jr sa po ukončení vysokej školy presťahoval do Aspenu v Colorade, kde žil v nákladnom aute a rok pracoval ako barman. Potom sa vrátil do organizácie Trump Organization v New Yorku. Donald Jr., ktorý zastáva pozíciu výkonného viceprezidenta v The Trump Organization, spolupracuje so svojím bratom Ericom Trumpom na národnej a medzinárodnej expanzii realitnej spoločnosti. Pomáhal uviesť na trh hypotéku Trump, ktorá sa zrútila o necelý rok neskôr. Vďaka svojmu dôkladnému vzdelaniu, vrodenému obchodnému zmyslu a rozsiahlym skúsenostiam s vývojom nehnuteľností je Trump mladší silne zapojený do všetkých aspektov rozvoja spoločnosti. Dohliada na operácie od hodnotenia obchodov, analýz a plánovania pred vývojom až po výstavbu, branding, marketing, prevádzku, predaj a leasing. Pokiaľ ide o projekty, ktoré riadil, patria sem Trump Place a Trump Park Avenue v New Yorku, Trump International Hotel & Tower v Chicagu, Trump International Hotel v Las Vegas a Trump International Golf Links v škótskom Aberdeene. V roku 2010 sa stal hovorcom public relations firmy Cambridge Who's Who.

Zapojenie do politiky: Trump mladší bol kľúčovým členom prezidentskej kampane jeho otca v roku 2016 a bol charakterizovaný ako „blízky politický poradca“ kampane. So svojimi súrodencami vystúpil na republikánskom národnom zhromaždení. Trump mladší ovplyvnil výber jeho otca Ryana Zinkeho za ministra vnútra. 9. júna 2016 sa Trump mladší zúčastnil stretnutia s Jaredom Kushnerom a Paulom Manafortom s niekoľkými ruskými lobistami. Trump mladší pôvodne povedal médiám, že hlavným predmetom stretnutia bolo adopcia ruských detí, vyšlo však najavo, že Trump mladší súhlasil s účasťou na stretnutí s tým, že dostane „opozičný výskum“ o Hillary Clintonovej. Stretnutie a e-maily Trumpa mladšieho boli predmetom vyšetrovania ministerstva spravodlivosti a Roberta Muellera. V novembri 2017 vyšlo najavo, že Julian Assange počas prezidentských volieb v roku 2016 použil Twitter na WikiLeaks na korešpondenciu s Trumpom Jr. a že Trump Jr. bol vyzvaný, aby odmietol výsledky volieb v čase, keď sa javilo pravdepodobné, že jeho otec by prehral. WikiLeaks tiež vyzvali Trumpa mladšieho, aby zdieľal neopodstatnené tvrdenie, že Hillary Clintonová chcela zaútočiť na Assangeho dronmi. Túto korešpondenciu skúmal aj D.O.J. V roku 2017, po tom, čo jeho otec prevzal úlohu prezidenta USA, požiadal Trump mladší o odstránenie detailov svojej tajnej služby z dôvodu nedostatku súkromia, jeho ochrana však bola obnovená len o niekoľko týždňov neskôr.

Trump mladší aktívne pracoval počas strednodobých volieb pre republikánskych kandidátov v roku 2018 a zároveň pre nich získal milióny dolárov. Trump mladší sa v minulosti dostal pod paľbu necitlivých komentárov k rase a prisťahovalectvu a často opakuje tweety s konšpiračnými teoretikmi.

Shannon Finney / Getty Images

Ostatné podniky: Donald Trump mladší je popri svojej realitnej činnosti aj významným a vyhľadávaným verejným rečníkom. Intenzívne hovoril po celých Spojených štátoch a predniesol hlavné reči na medzinárodnej scéne, najmä v Dubaji a Indii. Ďalej pôsobil ako poradca vo vysoko hodnotených reláciách NBC The Apprentice a The Celebrity Apprentice. Vášnivý filantrop, pán Trump mladší, sedí v predstavenstve spoločnosti Operation Smile a intenzívne sa angažoval v nadácii Erica Trumpa. Knihu Triggered: How the Left Thres Darcuje o nenávisti a chce nás umlčať vydal v roku 2019. Kniha bola bestsellerom New York Times a vo veľkom si ju kúpilo najmenej deväť republikánskych organizácií.

Súkromný život: Trump mladší bol ženatý s dedičkou a modelkou cestovinovej omáčky Vanessa Haydon Trump od roku 2005 do 2018. Začali spolu randiť v roku 2003 a zosobášili sa v Mar-a-Lago v Palm Beach. Pár má spolu päť detí. V marci 2018 bolo oznámené, že sa rozišli a ona podala žiadosť o rozvod. Ich rozvod bol finalizovaný na konci roka 2018. Začal chodiť s moderátorkou správ Kimberly Guilfoyle v roku 2018.

Osobné nehnuteľnosti : Don Jr. už mnoho rokov vlastní byt na Manhattane takmer 6 000 metrov štvorcových. Spolu s Ericom sú spoluvlastníkmi poľovníckej rezervácie o rozlohe 170 akrov v štáte New York. V apríli 2018 Don Jr. minul 4,5 milióna dolárov na kaštieľ so 7 spálňami v Hamptons.

Čistá hodnota Donalda Trumpa ml

Donald Trump, ml.

Čistá hodnota: 300 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 1977-12-31
Rod: Muž
Výška: 1 8542 m
Povolanie: Podnikateľ
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia