Čistá hodnota Donalda Glovera

Koľko stojí Donald Glover?

Čistá hodnota Donalda Glovera: 35 miliónov dolárov

Čistá hodnota Donalda Glovera: Donald Glover je americký herec, komik, spisovateľ, producent, režisér, hudobník a DJ, ktorý má čistú hodnotu 35 miliónov dolárov. Hudbu predvádza pod umeleckým menom Childish Gambino a ako DJ pod menom mcDJ.

Skorý život: Donald McKinley Glover mladší sa narodil na leteckej základni Edwards v Kalifornii 25. septembra 1983. Jeho otec Donald starší bol poštovým pracovníkom umiestneným na základni a jeho matka Beverly predtým pracovala ako opatrovateľka. Bol vychovaný v Stone Mountain v štáte Georgia spolu s týmito dvoma súrodencami. Jeho rodičia tiež slúžili ako pestúni 14 rokov.

Navštevoval strednú školu v Lakeside a umeleckú školu DeKalb, potom pokračoval vo vzdelávaní na Tisch School of the Arts na Newyorskej univerzite. Vysokoškolské štúdium ukončil v roku 2006 titulom dramatického písania.

Kariéra herectva a písania: Gloverove ukážky písania, ktoré obsahovali špeciálny scenár pre Simpsonovcov, upútali pozornosť producenta Davida Minera v roku 2006. Miner a Tina Fey boli jeho písaním ohromení a najali ho ako spisovateľa sitcomu NBC '30. Skala. “ Počas písania filmu „30 Rock“ v rokoch 2006 až 2009 sa v šou občasne objavil v portréte. V roku 2008 získal autorský tím '30 Rock 'cenu Writers Guild of America za najlepšiu komediálnu sériu pre tretiu sezónu seriálu.

Po neúspešnom konkurze na predstavenie prezidenta Obamu v relácii „Saturday Night Live“ dostal Glover rolu bývalého atléta zo strednej školy Troy Barnes v sitcomu NBC „Community“. Hral v sezónach 1 - 4 série, a bol čiastočným členom 5. sezónythsezóna, sa objaví iba v 5 epizódach. V roku 2013 Glover podpísal dohodu s FX o vytvorení šou s hudobnou tematikou s názvom „Atlanta“. Glover hrá v šou, píše, príležitostne režíruje a pracuje ako výkonný producent. Šou mala premiéru v marci 2015 s veľkým ohlasom. Získala dve ceny Zlatý glóbus a dve ceny Primetime Emmy. Za zmienku stojí najmä to, že Gloverova Emmy, ktorú získal za vynikajúcu réžiu komediálneho seriálu, bola vôbec prvou, ktorá bola udelená Američanovi v histórii ceny. Druhá sezóna Atlanty sa vysielala v roku 2018 a odvtedy bola obnovená na tretiu a štvrtú sezónu, ktorá mala mať premiéru v januári 2021, respektíve koncom roku 2021. V roku 2015 sa Glover predstavil aj v troch filmoch: The Lazarus Effect, Magic Magic XXL a The Martian.

V roku 2018 Glover stvárnil mladého Landa Calrissiana v snímke Solo: Príbeh hviezdnych vojen. V tom istom roku navrhol spoločnosti New Regency projekt, na ktorom chcel pracovať. Napriek tomu, že nemali ani scenár, jeho návrh prijali a spoločnosť Amazon Studios súhlasila s distribúciou výsledného filmu. Výsledkom projektu bol film „Ostrov Guava“ (2019), ktorý napísal Gloverov brat Stephen, hral Glover, a režíroval ho dlhoročný spolupracovník Hiro Murai. V roku 2019 sa predstavil aj ako hlas pre dospelého Simba v animovanom remaku filmu „Leví kráľ“.

Kevin Winter / Getty Images

Hudobná kariéra: Počas práce ako autor na filme „30 Rock“ vydal Glover v júni 2008 nezávislý mixtape „Sick Boi“ pod umeleckým menom Childish Gambino. Jeho druhý mixtape „Poindexter“ vyšiel v septembri 2009, po ktorom nasledovali piesne „I Am Just a Rapper“, „I Am Just A Rapper 2“ a „Culdesac“ v roku 2010. Jeho prvé rozšírené „EP“ vyšlo v marci 2011 ako bezplatné digitálne stiahnutie. V apríli toho roku vyrazil na svoje celoštátne turné IAMDONALD, ktoré pozostávalo zo segmentov rapu, komédie a videa.

Pri práci na svojom debutovom albume sa Glover obrátil na hudobného skladateľa „Community“ Ludwiga Göranssona, aby mu pomohol s produkciou. Pred vydaním albumu Glover podpísal nahrávaciu zmluvu so spoločnosťou Glassnote Records. V tomto období absolvoval aj turné The Sign-Up Tour. Jeho debutový štúdiový album „Camp“ vyšiel v novembri 2011 a debutoval ako číslo 11 na vývesnej tabuli 200. Debutové dvojhry „Bonfire“ a „Heartbeat“ z tohto albumu vyvrcholili na 18. mieste v rebríčku Bubbling Under Hot 100 Single. a č. 54 v rebríčku Hot R & B / Hip-Hop Song.

Druhý Gloverov štúdiový album „Pretože internet“ vyšiel v decembri 2013 a debutoval na 7. mieste v hitparáde Billboard 200. Na podporu vydania albumu vydal Glover aj 72-stranový scenár a krátky film, ktorý napísal a hral v hlavnej úlohe s názvom „Clapping for the Wrong Reasons“, ktorý režíroval Hiro Murai. Film „Pretože internet“ bol nominovaný za najlepší rapový album na 57. ročníkuthVýročné ceny Grammy a singel „3005“ bol nominovaný za najlepšie rapové vystúpenie. „Prebuď sa, láska moja!“ je tretie album skupiny Glovers, ktoré vyšlo v decembri 2016. Kritici ho tiež pozitívne prijali a nominovali do dvoch kategórií na udeľovaní cien Grammy 2018. 'Redbone', jeden zo singlov mimo albumu, získal tiež niekoľko nominácií na Grammy a získal cenu za najlepšie tradičné R&B vystúpenie.

Po podpísaní zmluvy s RCA Records v januári 2018 vydal Glover v máji singel „This is America“. Pieseň je známa svojimi textami, ktoré sa venujú témam, ako je násilie proti streľbe zo zbraní a rasové napätie v USA, a uviedla veľmi kontroverzné hudobné video od Hira Murai. Táto pieseň získala na Grammy Awards 2019 Pieseň roka, Najlepšie hudobné video, Najlepšie rapové / spievané vystúpenie a Záznam roka. Štvrtý album Glovera „3.15.20.“ bola vydaná v marci 2020.

Potvrdenia: Glover počas svojej kariéry podporoval niekoľko značiek. V roku 2010 sa predstavil v prázdninovej reklamnej kampani spoločnosti Gap. V spolupráci so spoločnosťou Adidas spoločnosť Glover predstavila tri páry klasických tenisiek Adidas a vydala ich v apríli 2019 ako rad „Donald Glover Presents“.

Osobný život a zárobky: Glover je vo svojom osobnom živote neslávne súkromný. O dvoch synov, narodených v rokoch 2016 a 2018, sa delí s partnerkou Michelle White.

V období od septembra 2018 do septembra 2019 zarobil Donald Glover na svojich rôznych zábavných aktivitách viac ako 30 miliónov dolárov. To vlastne stačilo na to, aby sa z neho v danom období stal jeden z najlepšie platených zabávačov na svete.

Čistá hodnota Donalda Glovera

Donald Glover

Čistá hodnota: 35 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 25. september 1983 (37 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,78 m
Povolanie: Herec, hudobník, spisovateľ, komik, scenárista, rapper
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia