Na pohreb si spomína manželka Hunta Bountyho, Beth Chapmanová

SÚBOR - Na tejto fotografii, 5. júna 2013, DuaneDuane 'Dog' Chapman, vpravo, a Beth Chapman odovzdávajú cenu za výkon roka CMT na udeľovaní hudobných cien CMT v Bridgestone Arena v Nashville v štáte Tenn. V roku 2013. (Foto Donn Jones/Invision/AP) Beth Chapman, vľavo, a Duane Chapman prichádzajú na udeľovanie hudobných cien CMT v Bridgestone Arena v Nashville v štáte Tenn. V roku 2014. (Foto Wade Payne/Invision/AP, súbor)

AURORA, Colorado-Priatelia a rodina zosnulej hereckej televíznej šou Dog the Bounty Hunter, televíznej šou Beth Chapmanovej, sa zišli v sobotu v Colorade, kde si na ňu spomenuli ako na tvrdú a neúctivú osobu, napriek tomu plnú lásky aj k niektorým utečencom, ktorých pomohla zadržať .

Pohrebné služby sa konali v Chapmanovom domovskom štáte potom, čo minulý mesiac zomrela vo veku 51 rokov na Havaji, kde žila so svojou rodinou. S rakovinou bojovala asi dva roky.

koľko peňazí zarába hannity

Chapman a jej manžel Duane Dog Chapman hrali v šou A&E, kým nebola zrušená v roku 2012. Šou sledovala dvojicu, pretože zadržala ľudí, ktorí sa vyhýbali zatykačom.Neskôr si zahrali vo filme Dog & Beth: On the Hunt od Country Music Television.

Počas sobotných bohoslužieb v Heritage Christian Center si Duane Chapman spomenul, ako sa zoznámil so svojou budúcou manželkou, keď zverejnil jej puto po tom, ako ukradla citrón.

Dvojica sa zosobášila v roku 2006. V tej dobe už Duane Chapman-samozvaný najlepší lovec odmien na svete-získal v Mexiku v roku 2003 slávu vďaka nabádaniu sériového násilníka a dediča Maxa Factora Andrewa Lustera.

koľko má cristiano ronaldo čistú hodnotu

Nikdy som nepriznal, že zomrie, povedal v sobotu. Povedala: „Ako to bezo mňa zvládneš?“ A ja som povedal, že neviem ... Nikdy pre mňa nebude mŕtva.

Duane Chapman si spomenul, ako bola jeho manželka náchylná žuť ľudí skutočne dobre. A ja som jeden z nich. Pretože vždy chcela, aby ľudia vedeli, čo sa stane, ak pôjdu na jej temnú stránku.

bufet vo wynn las vegas

Dlhoročná priateľka Mary Ellen Pollacková, ktorá prevádzkuje obchod s kauciami v Brightone v štáte Colorado, uviedla, že Chapmanov tvrdý klinec verejná osobnosť je v rozpore s mäkšou stránkou.

Nikomu to nedovolila vidieť, a to je jednoducho kvôli profesii, v ktorej bola, povedal Pollack.