Die Antwoord prináša do Cosma jedinečné rýmy

Odpoveď. (Zdvorilosť)Odpoveď. (Zdvorilosť)

Rasové identity, jazykové bariéry, triedne povedomie a mnoho ďalších sa stávajú vrčiacim rozmazaním cez ostnatý, modrý jazyk chlapíka menom Ninja.

Je to juhoafrický rapper a zuby Die Antwoord, rapovo-nadšeného tria naviazaného na kontrakultúrne hnutie zef, ktoré fetuje ošklivosť a akýsi proti-pôvab ako spôsob, ako prijať a v konečnom dôsledku pozdvihnúť svoje ťažko skúšateľné pozadie.

Ninja, ktorý sa na poslednom albume skupiny prirovnáva k pitbull teriérovi, dôsledne jedinečnému druhu Donker Mag, ponúka hryzenie Die Antwoord, jeho drsné rýmy, ktoré sa rozptyľujú po strete, kompenzované detským ghettom pixie Yo Landi Vi $$ er, z ktorého vydýchaného coo sa môže stať pichľavý výkrik.Spolu stelesňujú etnický a sociálno-ekonomický rozmar svojej vlasti na hudobnom pozadí, ktoré sa zrýchľuje od skákania hip-hopových beatov po nepokoje na parkete.

Napríklad na Zarse Ninja preberá rôzne akcenty, hovorí v 11 rôznych národných jazykoch svojej rodnej krajiny, pričom vo väčšine z nich nadáva.

Je to nenáročné a zmýšľajúce, smiešne a infekčné naraz.

koľko stojí trina braxton

Čo budeš dnes robiť, Ninjy, čo? Pýta sa Yo-Landi na začiatku Raging Zef Boner.

To isté robím každý deň, vysvetľuje Ninja. Nakopte pár zofových rapov, porozprávajte sa s dievčatami a pokúste sa ovládnuť svet.

Super, odpovedá.

Jasné.

Náhľad

Odpoveď

21:00 Nedeľa

Boulevard Pool v hoteli The Cosmopolitan of Las Vegas, 3708 Las Vegas Blvd. Juh

47,75 dolárov (800-745-3000)