Dcéra Diany Rossovej hovorí o strašidelnom svete a sile vlasov

Rhonda Ross sa chystá vystúpiť u svojej nevlastnej sestry Sherry Gordy’sRhonda Ross sa má vo štvrtok predviesť v šou svojej nevlastnej sestry Sherry Gordyovej „Take the Stage“ vo Fieste Rancho. (Foto s láskavým dovolením)

Dcéra Diany Rossovej, Rhonda Rossová, má 6-ročného vlastného syna, dieťa, ktoré je len chlapec, a napriek tomu, že plynule hovorí štyrmi jazykmi v kultúrnej kumbaya v New Yorku, má obavy o jeho budúcnosť. .

Čo sa deje v (celoštátnych) správach práve s policajnou brutalitou, a to všetko zostáva vo mne, povedala mi Ross telefonicky po tom, ako svoje dieťa priviedla do dvoch múzeí v jeden deň do 16:00. Newyorského času.

Mám krásneho černošského syna a myslím na jeho život a na to, ako ho najlepšie vychovať, čo mu dať a ako ho chrániť, ako ho udržať v bezpečí a čo ho naučiť, povedala.Samotná Rossová pochádza z veľkej rodiny. Jej matka má ďalšie štyri deti. Jej otec Barry Gordy mal osem rokov. Tento štvrtok sa Ross (ktorá má vynikajúci hlas v R&B, džeze, soule, gospeli a funku) predstaví v šou Take-Stage svojej nevlastnej sestry Sherry Gordy vo Fieste Rancho.

Ross a manžel, Rodney Kendrick, jazzový skladateľ a klavirista, študujú v domácom vzdelávaní svoje jedno dieťa Raif-Henok Emmanuel Kendrick; hovorí a číta angličtinu, čínštinu, francúzštinu a španielčinu.

Myslím si, že sme veľmi požehnaní, že sme v New Yorku. Je tu tak kultúrne rozmanité, povedal Ross.

koľko stojí michael cohen

Dnes sme boli v metre a narazili sme do čínskej rodiny, ktorá hovorila po čínsky, a on s nimi hovoril a hrával sa s deťmi. A potom sme odtiaľ odišli a prišli sme na rande s týmito čiernymi chlapcami, ktorí hovoria francúzsky, povedal Ross.

bellagio galéria výtvarného umenia las vegas nv

Žijú v Harleme a Raif chápe multikulturalizmus, pretože sme v New Yorku, povedala, nie je to niečo, čo číta v knihe.

Rossa môžu znepokojovať prinajmenšom príbehy o rasovej nočnej more, ktoré už niekoľko rokov obchádzajú novinky. Matka v nej však odmieta stratiť nádej.

Vo všeobecnosti som optimistický človek. Verím teda, že bude v poriadku, a verím, že my ako ľudstvo budeme v poriadku, povedala.

Ale práve sa nachádzame v skutočne zaujímavom, strašidelnom a nestabilnom momente. A mám pocit, že odpoveďou na to je sebaláska a posilnenie seba.

Stručne identifikuje sociálno-ekonomicko-politický stret našej doby:

Ľudia sa boja, že im „iní“ niečo berú, že svet už nie je taký, ako býval, a chcú vrátiť hodiny a druhá strana sa chce poponáhľať a obrátiť ich vpred.

Povedala mi, že toto je jadro, ktoré chce dať svojmu synovi:

Môžeme v sebe cítiť mier a vedieť, že nikto nám nemôže nič vziať, že sme obdarení láskou, slobodou, krásou a inteligenciou od nášho tvorcu a nemusíme o nich navzájom bojovať. zdrojov.

Mimochodom, Ross a ja sme hovorili o niečom, čo sa na prvý pohľad môže zdať povrchné, ale nie je, ak ste niekedy videli dokument Dobré vlasy. Ross má neuveriteľné vlasy. To je dôležité pre jej materstvo, ako aj pre hudbu, ktorú píše a spieva.

Od roku 94 mám prirodzené vlasy. To je pre mňa dôležité. To je dôležité pre to, ako kráčam svetom, ale aj to, kto som ako umelec, povedala.

To všetko je súčasťou môjho hlasu. Myšlienka sebalásky. Myšlienka prijať sa taká, aká si. Myšlienka „krásy prichádza vo všetkých tvaroch, veľkostiach a textúrach“ je pre mňa dôležitá.

koľko zarába seth macfarlane za rok

Je väčšia ako len účes, či už je prirodzený alebo rovný, povedala.

Ako si asi dokážete predstaviť, Rossa najskôr poučila o vlastnej hodnote Diana Rossová.

Moja matka, napriek tomu, aká veľká bola jej celebrita, nikdy nedovolila svojim piatim deťom, aby si na to oddýchli. Povedala: „Ak chceš byť niečím, si hodný tým byť niečím - sám pre seba. Musíte na tom zapracovať. Musíte mať svoj vlastný hlas a svoje vlastné veci, ktoré chcete povedať svetu, a svoje vlastné dôvody, prečo ste. “

Nikto z nás sa do toho nepokúšal replikovať to, čo robila alebo kto bola. Všetci sme do toho šli kvôli špecifickej láske, ktorú sme k tomu mali, a túžbe rozprávať svoj vlastný príbeh.

Každý vlastný príbeh sa samozrejme časom a okolnosťami mení. Ross vie, aký bol jej príbeh, je a môže byť.

Môj hlas z mojich 30 rokov je odlišný od terajšieho, v 44. Mení sa, a mal by. Môj život je iný, môj pohľad je iný, moje názory sú rôzne - teraz mám 6 rokov. Menia sa veci, môj pohľad na svet a to, o čom chcem hovoriť.

koľko zarába Howard Stern za rok