Dennis Miller Čistá hodnota

Koľko stojí Dennis Miller?

Čistá hodnota Dennisa Millera: 100 miliónov dolárov

Čisté imanie Dennis Miller: Dennis Miller je americký stand-up komik, moderátor talk show, herec, komentátor a osobnosť, ktorý má čistú hodnotu 100 miliónov dolárov. Dennis Miller získal svoje čisté imanie vďaka svojej kariére v rozhlase, filmoch a televízii. Moderuje tiež vlastnú televíznu diskusnú reláciu a podáva politické a športové komentáre.

Skorá kariéra : Dennis Miller sa narodil v Pittsburghu v Pensylvánii v novembri 1953. Vyhral 500 dolárov, keď posielal žarty do prvej každoročnej humoristickej súťaže časopisu Playboy a bol finalistom. Ako hostiteľ punčovej čiary začínal začiatkom 80. rokov v Pittsburghu. Stand-up comedy začal robiť v New Yorku a Los Angeles. V Star Search ho tesne porazil komiksový Sinbad.

Úspech : Tvorkyňa Sobotňajšej noci naživo Lorne Michaels videla Millerovu rutinu v obchode Comedy Store a Miller ju prevzal ako kotvu víkendovej aktualizácie v SNL. V SNL pôsobil do roku 1991. V roku 1998 vydal stand-up CD, ktoré viedlo k špeciálu HBO. Dennis Miller Show sa začala v roku 1992, ale bola zrušená po siedmich mesiacoch. V roku 1994 začal hosťovať Dennis Miller naživo v relácii HBO, za ktorú získal päť cien Emmy počas predstavenia, ktoré sa skončilo v roku 2002. Miller sa stal farebným komentátorom futbalu ABC Monday Night Football v roku 2000, ale po dvoch sezónach bol vymenený. TV Guide Network zaradil Millerov beh na MNF ako 12. najväčší televízny omyl. V roku 2007 Miller podpísal zmluvu na organizovanie relácie Dennis Miller Show, trojhodinového rozhlasového programu.

Osobný život : Dennis je ženatý s bývalou modelkou Carolyn Espleyovou od roku 1988. Majú dvoch synov. Dennisov mladší brat Jimmy Miller je jedným z najúspešnejších manažérov zábavy v Hollywoode. Jimmy je zakladajúcim partnerom spoločnosti Gold / Miller, ktorá zastupuje komediálnych hercov ako Judd Apatow, Sacha Baron Cohen, Jim Carrey a Will Ferrell.

Nehnuteľnosť : Dennis a Carolyn sú tajne vlastnými magnátmi, ktorí majú v portfóliu niekoľko mimoriadne pôsobivých nehnuteľností, predovšetkým v oblasti Santa Barbara.

V roku 1993 Dennis a jeho manželka zaplatili nezverejnenú sumu za nehnuteľnosť s rozlohou takmer 4 akre v kalifornskom Montecito. Dom na predaj zaradili do zoznamu v roku 2010 za 17,5 milióna dolárov. Nakoniec nehnuteľnosť predali v roku 2015 za 11,5 milióna dolárov.

Stále vlastní nehnuteľnosť na druhej strane ulice od vyššie spomínaného kaštieľa. Pokúsili sa tento dom predať v roku 2013 za 5 miliónov dolárov, nenašli však kupca a dodnes vlastní dom.

Viac ako desať rokov vlastnili v Montecito iný štvorcový aker. Túto nehnuteľnosť predali v novembri 2020 za znecitlivenie 49 miliónov dolárov . Čoskoro sa ukázalo, že kupcami domu neboli nikto iný ako Ellen DeGeneres a Portia de Rossi.

V roku 2003 zaplatili za ubytovanie na pláži pár minút južne od Montecita v malej enkláve celebrít Carpinteria 11,75 milióna dolárov. Tento dom bol uvedený na predaj v roku 2015 za 22,5 milióna dolárov, nakoniec prijal 19 miliónov dolárov v marci 2015. Kupujúcim bol v tom čase zakladateľ spoločnosti Lynda.com Lynda Weinmanová . Lynda predala tento dom v roku 2020 za necelých 24 miliónov dolárov.

Dennis Miller Čistá hodnota

Dennis Miller

Čistá hodnota: 100 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 3. novembra 1953 (67 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,75 m
Povolanie: Komik, herec, televízny producent, komentátor, scenárista, osobnosť rozhlasu, športový komentátor, moderátor
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia