Čistá hodnota Denise Richardsovej

Koľko stojí Denise Richards?

Čistá hodnota Denise Richardsovej: 12 miliónov dolárov

Čistá hodnota Denise Richards : Denise Richards je americká herečka, modelka a hviezda reality show, ktorá má čistú hodnotu 12 miliónov dolárov. Kariéra Denise sa začala vo svete módy ako modelka. Vo filmoch a v televízii sa začala pravidelne objavovať v 90. rokoch. Medzi jej zásluhy patria úlohy vo filmoch „Hviezdna loď“, „Svet nestačí“ a „Divoké veci“. Richards bol časopisom Maxim zaradený na 9. miesto v zozname 50 najsexi žien na svete.

Pozoruhodná je tiež manželstvom s búrlivým hercom Charlie Sheen .

Skorý život: Denise Richards sa narodila 17. februára 1971 v Downers Grove v štáte Illinois Joni a Irv Richardsovci. Keď mala 15 rokov, rodina sa presťahovala do Oceanside v Kalifornii, kde absolvovala strednú školu v El Camine. Krátko po ukončení štúdia začala pracovať ako modelka a cestovala za fotografiami a reklamami do miest ako New York, Paríž, Londýn a Tokio.

Počiatočná kariéra a prielom: Richards sa v priebehu deväťdesiatych rokov objavoval v niekoľkých filmoch a televíznych programoch, napríklad v snímkach „Nabitá zbraň“ z roku 1993 a v hlavných úlohách epizódy „Saved by the Bell“, „Married with Children“ a „Doogie Howser“. Hosťovala aj v ďalších populárnych televíznych šou, napríklad „Beverly Hills 90210“ alebo „Seinfeld“.

Veľký prielom Denise nastal, keď získala hlavnú úlohu vo filme „Starship Troopers“ z roku 1997. Bola nominovaná na Blockbuster Entertainment Award pre obľúbenú ženskú nováčikku a film zarobil na celom svete 121,2 milióna dolárov. Ďalej si v roku 1998 zahrala v erotickom trileri „Divoké veci“, vedľa ktorého boli Neve Campbell, Kevin Bacon a Matt Dillion. Bola pochválená za svoj prechod z archetypu „dievča od vedľa“ k záporákovi. Richards bol ďalej obsadený v bondovke „Svet nestačí“ z roku 1999. Bola kritizovaná za výkon vo filme Entertainment Weekly, ktorý ju nazval „najhoršou bondovkou všetkých čias“. V roku 1999 tiež „vyhrala“ cenu Razzie za „Najhoršiu herečku vo vedľajšej úlohe“. A napriek tomu pokračovala v práci a zostala obľúbená u filmových fanúšikov. Neskôr v tom roku sa Denise vrátila na scénu a získala si nových fanúšikov, keď si zahrala po boku Kirsten Dunst vo filme „Drop Dead Gorgeous“. Film bol dlho považovaný za kultovú klasiku. V roku 2001 mala nezabudnuteľnú rolu vo filme „Priatelia“, kde stvárnila sesternicu Rossa a Moniky. V tom istom roku sa Richards predstavil v štyroch epizódach populárneho seriálu Spin City od NBC, kde hral rolu milostného záujmu Charlieho Sheena.

Pokračovala v rozbiehaní filmu za filmom, kde sa objavila v snímkach „Valentine“, „Dobrá rada“, „Tajný brat“, „Tretie koleso“ a „Scary Movie 3“. V roku 2003 sa tiež krátko predstavila v snímke „Love Actually“ a v dvoch filmoch z roku 2004, „Whore“ a „Elvis Has Left the Building“.

Neskôr kariéra: Richards hral ako Jolene Butler v televíznom seriáli Sex, láska a tajomstvá v roku 2005. V roku 2009 Richards súťažil v televíznom seriáli Dancing with the Stars. Od roku 2010 do roku 2011 hrala ako Debra v televíznom seriáli „Blue Mountain State“. V roku 2012 Richards hral Kate Needleman v komédii „Madea's Witness Protection“, ktorá v pokladni zarobila viac ako 67 miliónov dolárov. Richardsová hrala ako Karen Desai v mysterióznej sérii ABC Family „Twisted“ od roku 2013 do roku 2014. V roku 2015 hrala ako Marion Bellerose v televíznom seriáli Vanity. Denise hrala po boku Mischy Bartona v nadprirodzenom horore „The Toybox“ z roku 2018. Vo februári 2019 sa Richards pripojil k zostave Bravových skutočných manželiek z Beverly Hills pre deviatu sezónu. Neskôr v tom roku sa začala objavovať ako Shauna Fulton v telenovele CBS The Bold and the Beautiful. V septembri 2019 zahrala Denise s príliš ambicióznou matkou vo filme Lifetime s názvom The Secret Lives of Cheerleaders. Vrátila sa na desiatu sezónu filmu „Skutočné manželky“, ktorá mala premiéru v apríli 2020. Denise sa rýchlo stala obľúbenou medzi fanúšikmi a je veľmi obľúbená medzi divákmi, ktorí si v porovnaní s ostatnými kolegami užívajú jej prízemnejšiu atmosféru.

Getty

Ostatné podniky: Richardsová, ktorá začínala svoju kariéru ako modelka, zdobila titulky tisícov časopisov, okrem iných aj Cosmo, Redbook, GQ a Self. Objavila sa v reklamách populárnych značiek ako Pepsi a v reklamách na rôzne kozmetické výrobky. Objavila sa tiež v reklamách pre časopis The Flex Belt a je ambasádorkou značky Oro Gold Cosmetics. Richards uviedla na trh svoju vlastnú vôňu na jar 2012. V roku 2019 Denise oznámila, že vyvinula líniu starostlivosti o pleť so spoločnosťou CBme Beauty.

Osobný život: Richards sa oženil s Charlie Sheenom v júni 2002. Majú spolu dve dcéry. Richardsová podala žiadosť o rozvod so Sheenovou, keď bola tehotná s ich druhou dcérou v marci 2005. Ďalej požiadala o súdny príkaz s tvrdením, že Sheen sa jej vyhrážal smrťou. Ich rozvod bol ukončený v novembri 2006. V máji 2010 sa Sheen vzdal svojej spoločnej právnej starostlivosti o ich dcéry Richardsovi. Richards po celý čas žiadal o výhradnú väzbu s odvolaním sa na Sheenove problémy s triezvosťou a nepokoje ich bývalého manželstva. V máji 2013 získal Richards dočasnú väzbu na dvojčatá, ktoré sa narodili v roku 2009 Sheenovi a jeho novej manželke Brooke Muellerovej po tom, čo boli deti z dôvodu ochrany drog vyvezené z domu ochrannými službami pre deti. V júni 2011 si Richards po dvojročnom adopčnom procese adoptoval tretiu dcéru ako osamelého rodiča.

Richards začal randiť s Aaronom Phypersom v decembri 2017. Zosobášili sa v septembri 2018. Andrew bol predtým ženatý s herečkou Nicollette Sheridan.

Nehnuteľnosť : V roku 2007, po rozvode s Charlie Sheenom, Denise zaplatila 4,4 milióna dolárov za veľký dom na predmestí LA v Hidden Hills. Na renovácie minula najmenej 1 milión dolárov. Tento dom uviedla na predaj v roku 2015 za 7,75 milióna dolárov. Bohužiaľ nemala žiadnych príjemcov a v roku 2018 prijala 4,6 milióna dolárov, čo bola pravdepodobne významná strata, keď započítate jej náklady na renováciu.

Filantropia: Mimo svojej hereckej kariéry sa Denise venuje veľa svojho voľného času charitatívnym organizáciám. Je zástankyňou dobrých životných podmienok zvierat, ktorá od roku 2009 spolupracuje s Best Friends Animal Society, ako aj s organizáciou Much Love Animal Rescue. Podporuje Nadáciu pre adopciu Davea Thomasa, Nadáciu pre detskú AIDS Elizabeth Glaserovú, Kŕmenie Ameriky a Detskú nemocnicu v Los Angeles. Objavila sa v kampani NOH8 a vyslovila sa za podporu homosexuálnych manželstiev a práv LGBTQ. V priebehu rokov chodil Richards po dráhe pre množstvo charitatívnych módnych prehliadok, ako napríklad Móda pre liečenie Susan G. Komen. Denise sa tiež venuje zvyšovaniu povedomia pre Združenie proti rakovine obličiek, potom ako stratila matku pre rakovinu obličiek.

Čistá hodnota Denise Richardsovej

Denise Richards

Čistá hodnota: 12 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 17.02.1971 (50 rokov)
Rod: Žena
Výška: 1,68 m
Povolanie: Herec, model, televízny producent
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia