Dave Keuning pripravuje druhú sólovú nahrávku, rozhovory sa vracajú k The Killers

Po štvorročnej prestávke Dave Keuning opäť píše a nahráva so skupinou The Killers. (D ...Po štvorročnej prestávke Dave Keuning opäť píše a nahráva so skupinou The Killers. (Dana Trippe) Dave Keuning opäť nahral svoj najnovší sólový album vo svojom domácom štúdiu. (Dana Trippe) Po štvorročnej prestávke Dave Keuning opäť píše a nahráva so skupinou The Killers. (Dana Trippe) Druhý sólový album Davea Keuninga, Mierny prípad všetkého, vychádza 25. júna (Beachwood Entertainment Collective)

O tri minúty a 10 sekúnd je tu chvíľa Edieho Van Halena od Davea Keuninga.

Pieseň je No One Is Calling You a Liar, vyvrcholená z druhej sólovej nahrávky gitaristu skupiny The Killers, ktorá má príznačný názov Mírny prípad všetkého, ktorá by mala vyjsť 25. júna.

Je to vzrušujúca, hľadajúca ohnivá guľa s druhom samostatného zboru, ktorého cieľom je prinútiť poslucháčov, aby sa po prepožičaní tejto veci dotkli niektorých pastiliek v krku.Keď sa melódia blíži k svojmu záveru, Keuning sa uvoľňuje sólom klepaním prstom a preberá techniku ​​popularizovanú spomínanou gitarovou legendou.

pohon západným vetrom v las vegas

Je to ako celoživotný sen, mať odpichové sólo na gitare, 45 -ročný Keuning, s úsmevom zo svojho domu v San Diegu potvrdí nedávne popoludnie vo všedný deň. To je môj prvý.

Je to malý okamih, určite, ale svedčí o oveľa väčšom obraze: umelecká sloboda spojená s tým, že v štúdiu neodpoviete nikomu inému než sebe, jediná spätná väzba pochádza z vášho čreva.

Nie je to nijako ego, Keuning vysvetľuje vytvorenie sólovej nahrávky, ale možnosť vyvolať všetky zábery je pekná na kreatívnej úrovni, jednoducho si robiť, čo chcete.

Ak to niekto iný v kapele necíti, nemôžete ho k tomu prinútiť, podrobne opisuje proces skladania piesní v skupinovom kontexte. Teraz to teda odložím a neskôr to preskúmam a uvidím, kam to pôjde.

Kam sa podelo Mierny prípad všetkého?

Kde nie je?

Usmejte sa a „vydržte“ to

16-piesňový album nahraný v domácom štúdiu v Keuningu je umelecky bez zábran a cíti sa ako argument o zásluhách videnia tunela na vlastných tvorivých inštinktoch, od slnkom pobozkanej tropiky We All Go Home až po hraničný Americana strum of Hangman on the Hymna oceánu do náručia Svet v plameňoch.

Spievam akúkoľvek pieseň, ktorú chcem / Teraz by som sa mohol aj pobaviť, hlási Keuning pri otvorení filmu From Stardust a dáva hlas tomu, čo by mohlo byť poslaním záznamu.

Stredobodom albumu je možno Don’t Poke the Bear, jedna z prepracovanejších skladieb, aké kedy napísal, plná rohov a túžby, od dunenia po ruminatívu a opäť späť, náročných na textúru a sentiment.

Myslím, že je to môj obľúbený, hovorí Keuning. Práve to ma pri písaní veľmi bavilo. Stále som pridával diely. Veci sa len motali. Hovoril som si: „Mám ďalší nápad, ďalší nápad a ďalší nápad.“

Pieseň trvala viac ako deväť minút.

Hovoril som si: „Držím to tak dlho, aj keď som jediný, komu sa to páči,“ hovorí. Teší ma, že sa to ľuďom skutočne páči, pretože to bolo vždy v zázname, bez ohľadu na to - aj keď to pre mňa bolo len previnilé potešenie.

Po vydaní debutovej sólovej nahrávky Prismism začiatkom roku 2019 Keuning odohral niekoľko predstavení na podporu albumu, pričom po prvýkrát viedol vlastnú kapelu.

Skúsenosť informovala o všetkom.

Pri niektorých piesňach som chcel mať väčší refrén, pretože je pre mňa zábavné spievať ich naživo a počuť ľudí spievať, vysvetľuje Keuning. Bolo určite cenné zahrať si trochu naživo a vrátiť sa a urobiť druhý rekord. Myslím si, že preto je to lepšie.

Návrat k Zabijakom

Keuning má v týchto dňoch na tanieri veľa.

Okrem propagácie všetkého a dúfania, že si niekedy v tomto roku zahrá so svojou sólovou kapelou, sa tiež vrátil k štúdiu The Killers v štúdiu po tom, ako si v roku 2017 urobil prestávku od skupiny a nehral na svojom najnovšom albume, minuloročnom Imploding the Mirage.

Nedávno som s nimi nahrával a písal si s nimi a je to naozaj dobrý pocit, hovorí Keuning. Je to niečo, ako sa sám reklimatizujem, a niekedy to nie je presne tak, ako ste si to pamätali, a ľudia sú o niekoľko rokov neskôr trochu odlišní - myslím si, že k dobrému. Naučil som sa jednu alebo dve veci.

koľko stojí debra messing

Milujem vyvolávať všetky výstrely mojou sólovou vecou, ​​ale cítite sa pri tom tiež veľmi sami, pokračuje. Toto je s ďalšími tromi chlapmi a potom sa pokúsime dúfať, že sa nám navzájom páčia nápady - čo je hádam dobré a zlé. Ale aspoň máte od koho odraziť nápady a vidíte, kde to pristane. Naozaj ma bavilo písať znova s ​​The Killers.

Čo však neznamená, že už sám píše.

Aj keby som mal napísať všetkých 12 piesní na ďalšiu nahrávku Killers, čo som si istý, že nie, stále by som mal dosť vlastných myšlienok, ktoré mi zostali na sólovú nahrávku, hovorí Keuning. Teraz, keď som to začal robiť, som si istý, že v tom budem pokračovať. Nezáleží na tom čo.