Darnell dúfa v plynulejšiu druhú sezónu „Vegas Rat Rods“

Hviezda televíznej šou Vegas Rat Rods Steve Darnell pózuje so svojim Chevy 210 z roku 1954 vo Welderup v Las Vegas, pondelok 10. októbra 2015. Jason Ogulnik/Las VegasJournalHviezda televíznej šou Vegas Rat Rods Steve Darnell pózuje so svojim Chevy 210 z roku 1954 vo Welderup v Las Vegas, pondelok 10. októbra 2015. Jason Ogulnik/Las VegasJournal Hviezda televíznej šou Vegas Rat Rods Steve Darnell, druhý zľava, pózuje so svojimi hviezdami, zľava, Travisom Deeterom, Danom Cogginsom a Justinom Kramerom na Welderup v Las Vegas, pondelok 10. októbra 2015. Jason Ogulnik/Las VegasJournal Hviezda televíznej šou Vegas Rat Rods Steve Darnell, tretí zľava, pózuje so svojimi hviezdami, zľava Travisom Deeterom, Danom Cogginsom a Justinom Kramerom vo Welderupe v Las Vegas, pondelok 10. októbra 2015. Jason Ogulnik/Las VegasJournal

Ak by ste mali viesť prehliadku miestnych reality show vlastných automobilov v Las Vegas, nemuseli by ste použiť autobus.

Prakticky ste to mohli urobiť na pogo paliciach.

Welderup, domov Vegas Rat Rods (pondelok 22:00, Discovery), je vzdialený len štyri bloky od Highland Drive od Count’s Kustoms, obchodu Dannyho Kokera od History’s Counting Cars.Trochu poznám Dannyho. Je to skvelý chlap. Vychádzame spolu skvele, hovorí majiteľ Welderup a hviezda Vegas Rat Rods Steve Darnell. Ale už roky sa priatelí s hercom Michaelem Hornym Mikeom Henrym, ktorý privedie ľudí na ulicu a uvidí Welderupove prekrútené výtvory v štýle Mad Max.

jazda západným vetrom las vegas

Darnell trvá na tom, že medzi susednými predstaveniami neexistuje rivalita. Samozrejme, pomáha, že spoločnosti nebojujú presne o rovnakých zákazníkov.

Ak chcete niečo, čo určite má… sukniarsku farbu a bláznivo vyzerajúci interiér, potom je Danny chlap, hovorí Darnell. Ale ak chcete niečo vymyslené, surové, tvrdé, napríklad, pustíte sa do toho a chcete sa cítiť ako blázon, vyhľadajte Welderup.

Posádka Welderupu namiesto toho, aby vzala zbité auto a vyzerala nedotknuto, bude klásť dôraz na opotrebovanie, zatiaľ čo Frankenstein zvyšok. V pondelňajšej premiére v druhej sezóne im lekárnik z Montany prináša škrupinu kombi Chevy z roku 1957. Po pridaní odpruženia C4 Corvette, klimatizácie a ďalšieho moderného luxusu mu to dáva v podstate úplne nové kombi. Je to každodenné auto, ktoré vyzerá, že patrí do múzea.

Čo je dôležitejšie, Darnell hovorí, že dali rodinnému mužovi nový prístup. Nenahrávali to na kameru, ale je taký: „Steve, keď sa to skončí, vytiahnem svoju ženu do tohto auta, hodím ju na zadné sedadlo a budem sa s ňou baviť . “A tento chlap to pravdepodobne so svojou manželkou neurobil 25 rokov. Vyvoláva to akýsi pocit zlého chlapca.

Cenovka za to všetko? Len 60 000 dolárov. Ale to je relatívna výhodná kúpa. Ak by toto auto nebolo súčasťou šou, Darnell hovorí, že by si účtoval 80 000 dolárov alebo 90 000 dolárov. Jeho priemerná stavba sa pohybuje v rozmedzí 100 000 dolárov. A dokonca je to škoda v porovnaní s hodnotou jeho vlastného dieselového potkana, na ktorý odmietol viac ako jednu ponuku vo výške 250 000 dolárov.

V tomto momente to nie je tak, ako by som bol miliardár, hovorí. Na tomto (vyčerpávajúcom) mieste chvíľu nezarobíte. Ale rastiete tak rýchlo, že musíte pokryť všetky svoje základy. Takže teraz, pretože ste v televízii, vaše poistenie sa zdvojnásobilo alebo strojnásobilo alebo štvornásobilo. ... jediné, čo môžem povedať, sú rastúce bolesti. A je skutočne mätúce a ťažké prispôsobiť sa všetkému.

Darnell oceňuje svoju posádku Welderup, najmä Dana Cogginsa, jeho mentora a hlavného mechanika, ako aj výrobcov Travis Deeter a Justin Kramer. Posledný menovaný je jeho bývalý švagor. Darnell hovorí, že ho nechal pri rozvode.

Bez nich by som rozhodne nedokázal vyrobiť to, čo robím. … Nemôžem im skutočne dostatočne poďakovať, aj keď ma naštvali polovicu času.

Ale napriek svojim schopnostiam, Darnell zostáva silne zapojený do každej stavby, čo len zvyšuje tlak na vedenie stále rastúceho podnikania.

Jedná sa o veľmi jedinečné, umelecky zostavené vozidlá. A sú časovo náročné. ... nepatrím k ľuďom na autosalónoch, ktoré delegujú prácu na ľudí. Ja som ten chlap. Ja som ten, kto to stavia. Ja som ten, kto na nich vytvára a robí všetky jedinečné veci. Je ťažké z toho urobiť firmu, pretože som v podstate hladný umelec.

Realitná šou aspoň v tejto sezóne beží plynulejšie.

Vegas Rat Rods je produkcia na sever od hraníc, ktorá pochádza z kanála Discovery Channel Canada. Po získaní prvej sezóny spoločnosť Discovery U.S. vstúpila do tohto roku a urobila niekoľko vylepšení.

Myslím si, že tento rok bude určite lepší, hovorí Darnell. Predtým sme točili v guerillovskom štýle, ani neviem, ako sme to dokázali. Nebolo to bez rozpočtu. Nezarobili sme žiadne peniaze. Bolo to strašné. Pracovali sme 18 hodín denne, sedem dní v týždni, celé mesiace. Tento rok nebol taký zlý, ale neodišiel som odtiaľ (potom) menej ako 15 hodín denne, pravdepodobne sedem mesiacov. Myslím, že som si vzal asi dva dni voľna.

Ak ide o auto pre seba alebo o jednu z mála zamestnaní, ktorú prijíma, nie pre televíziu - odhaduje, že odmietne 15 až 20 žiadostí týždenne - Darnell na ňom strávi tri mesiace, často sám. Pri natáčaní hry Vegas Rat Rods sú však všetky ruky na palube.

film banány, kde sa dá pozerať

Musíte toho toľko urobiť (výskum a vývoj), výroby a geometrie. A veci nefungujú, musíte to vziať von a urobiť to znova. V zásade robíme nemožné. ... Chlapi zavretí vo svojej kancelárii v General Motors, tri týždne venujú návrhu volantu. No, postavíme celé smiešne auto za 12 dní.

Darnell otvoril predvádzaciu miestnosť na adrese Welderup, 3160 S. Highland Drive, ktorá je otvorená sedem dní v týždni, takže fanúšikovia, alebo jednoducho zvedaví, si môžu urobiť radosť z jeho práce. V súčasnosti je stále veľa nedorozumení. Jedna z najbežnejších vecí, ktoré počuje o svojich autách: Maľujete to? To bude skvelé, keď to namaľuješ.

Jediné, čo môže urobiť, je pokrútiť hlavou.

Ľudia sú tak zaseknutí v deväťdesiatych rokoch minulého storočia, že si myslia, že všetko musí mať svoj plameň.

Darnell však vidí dokonalosť v nedokonalostiach.

Myslím na to, že takémuto autu trvalo 80 rokov, kým vyzeralo tak dobre. Prečo by si to menil Myslím, že je potrebné povedať niečo o živote, ktorý ste žili, o prelisoch, škrabancoch a deťoch, ktoré boli počaté na zadnom sedadle. O niečom sa toho dá toľko povedať, a keď to zakryjete farbou, práve ste pochovali všetky tie skvelé príbehy.