Dan Bilzerian Čistá hodnota

Koľko stojí Dan Bilzerian Worth?

Dan Bilzerian Čistá hodnota: 200 miliónov dolárov

Dan Bilzerian Čistá hodnota : Dan Bilzerian je americký investor v oblasti rizikového kapitálu, herec a hráč, ktorý má čistú hodnotu 200 miliónov dolárov. Dan Bilzerian sa stal medzinárodne známym vďaka svojmu obrovskému sledovaniu v sociálnych sieťach. Len na Instagrame má viac ako 30 miliónov sledovateľov. Na sociálne siete Dan pridáva fotografie a videá zo svojho luxusného životného štýlu.

Skorý život: Dan Bilzerian sa narodil v Tampa Bay na Floride 7. decembra 1980. Danov otec, Paul Bilzerian , bol v 80. rokoch významným špecialistom na súkromné ​​a kapitálové spoločnosti. Dan je arménskeho pôvodu prostredníctvom svojho otca. V čase, keď mal Paul Bilzerian 36 rokov, už zarobil vlastné imanie vo výške 40 miliónov dolárov. Bohužiaľ, v roku 1988 bol Paul obžalovaný z daňových a bezpečnostných podvodov. Dan mal v tom čase osem rokov. Starší Bilzerian vyhlásil bankrot v roku 2001 a vyžiadal si aktíva iba 15 000 dolárov a dlhy v hodnote viac ako 140 miliónov dolárov. Danova matka sa volá Terri Steffen. Dan má brata Adama, ktorý je spoluhráčom pokru. Na svojom vrchole žila rodina v najväčšom dome v Tampe, v kúrii s rozlohou 28 000 štvorcových stôp a 10 spálňami. Tento dom bol zadržaný v roku 2016 po tom, čo sa Paul presťahoval do Karibiku, aby unikol zatknutiu. Pred obvinením ich otca údajne zriadil trustové fondy pre Dana aj Adama. Nie je jasné, koľko z týchto prostriedkov prispelo k súčasnému opulentnému životnému štýlu Dana, alebo či sa niektorý z týchto prostriedkov potenciálne zle nevyčerpal pri údajných Pavlových daňových a bezpečnostných podvodoch.

Počiatočná kariéra Dana Bilzeriana : Dan nastúpil k námorníctvu v roku 1999. V roku 2000 Bilzerian pokračoval v výcviku SEAL a absolvoval dva pekelné týždne, ale bol vylúčený z programu niekoľko týždňov pred maturitou po nezhodách s jedným z jeho správcov. Nezhoda sa údajne týkala porušenia bezpečnosti na strelnej zbrani. Po odchode z námorníctva sa Dan prihlásil na Floridskú univerzitu, kde sa špecializoval na kriminalistiku a obchod.

Kariéra v pokri: V roku 2009, vo veku 29 rokov, začal Dan profesionálne hrať poker. Na hlavnom turnaji World Series of Poker 2009 skončil na 180. mieste. Ukázalo sa, že ide o jeho najúspešnejšiu oficiálne schválenú pokerovú udalosť. Jeho výhry dosiahli 36 000 dolárov. Dnes je Dan považovaný za veľmi dobrého hráča pokru. Aj keď sú jeho oficiálne kariérne výhry na sankcionovaných podujatiach pomerne malé, tvrdí, že vyhral milióny, ba dokonca desiatky miliónov, na súkromných podujatiach. V roku 2011 boli Dan a desať ďalších celebrít požiadaní, aby vrátili svoje výhry, ktoré vyhrali proti umelcovi Ponziho schémy Bradleymu Rudermanovi po odsúdení Rudermana do väzenia. Boli požiadaní, aby vrátili peniaze, aby pomohli splatiť obete, ktoré Ruderman ukradol v priebehu svojej kriminálnej kariéry. V tom istom roku sa Dan verejne zastal Alexa Rodrigueza proti obvineniam, že Alex nelegálne hazardoval.

Počas jedného obzvlášť legendárneho podujatia údajne Dan vyhral 12,8 milióna dolárov. 10,8 milióna dolárov na hranie jednej hry heads-up, no-limit hold'em, v stávkach 5 000 - 10 000 dolárov. Po víťazstve sa okamžite vydal na oslavu súkromným lietadlom do Mexika. Len v tom roku 2014 tvrdí, že vyhral hraním pokeru 50 miliónov dolárov. Stratil tiež viac ako 3 milióny dolárov najmenej pri troch rôznych príležitostiach. Časopis Bluff Magazine ho označil za „najvtipnejšieho hráča pokru na Twitteri“ a je tiež spoluzakladateľom Victory Poker.

Getty

Úradujúca kariéra: Okrem hrania pokru sa objavil aj vo filmoch Olympus Has Fallen, Lone Survivor, The Other Woman, Extrakcia, Equalizer, Cat Run 2 a 2016. Vojnové psy. “

Právne otázky: Bilzerian nakoniec žaloval producentov filmu Lone Survivor, ktorý sa sťažoval, že spoločnosti požičal milión dolárov výmenou za minimálne 8 minút času strávených na obrazovke a 80 slov na dialóg. V konečnej verzii filmu jeho úloha skončila necelú minútu iba s jednou rýchlou líniou dialógov. V jeho žalobe sa požadovalo 1,2 milióna dolárov, pôvodná výška pôžičky plus 20%. To bolo neskôr upustené, pretože Dan získal toľko publicity okolo tejto záležitosti, a on údajne skončil zarobiť 1,5 milióna dolárov tak ako tak kvôli úspechu filmu.

Dan dostal v auguste 2014 zákaz činnosti v nočnom klube v Miami za to, že počas hádky kopol modelku Vanessu Castanovú do tváre. Dan uviedol, že Vanessa a iná žena zaútočili na jeho priateľku. Castano žalovala Dana za zranenia v hodnote jedného milióna dolárov.

Neskôr v tom roku bol Dan obvinený z pornografickej herečky Janice Griffith. Údajne ju zhodil zo strechy a do bazéna v rámci fotenia Hustlerovej. Keď však nedosiahla bazén a narazila na okraj, zostala so zlomenou nohou. Za svoje zranenia požiadala Bilzeriana o 85 000 dolárov, ktoré on odmietol. Griffith potom podal žalobu na Hustlera aj Bilzeriana.

Ten istý mesiac, december, bol Bilzerian zatknutý na letisku LAX pre obvinenia z výroby bômb. Jeho obvinenia boli stiahnuté a v ten istý deň bol prepustený. Vo februári 2015 Dan nevzniesol námietku proti obvineniu z „nedbanlivosti pri hasení požiaru na otvorenom priestranstve“. Dostal pokutu 17 231 dolárov.

Sociálne médiá: Dan Bilzerian sa nedávno stal známym vďaka svojim nahrávkam na Instagrame (má viac ako 26 miliónov sledovateľov), ktoré zaznamenávajú úžasný štýl playboy, vďaka ktorému by mu mohol závidieť aj samotný Hugh Hefner. Daboval sa za Playboy Kinga z Instagramu. Jeho životný štýl je taký šialený, že Dan pred tromi rokmi zažil tri infarkty. Dan bol uvedený v podcaste Joea Rogana na YouTube, kde vysvetľoval vývoj svojej pokerovej kariéry a súčasný životný štýl.

Čisté míľniky Dana Bilzeriana:

Dan prvýkrát vyskočil na náš radar v roku 2013. Náš vtedajší výskum odhadol jeho čistú hodnotu na 50 miliónov dolárov. Dnes dosahuje jeho čistá hodnota 200 miliónov dolárov.

2013 - 50 miliónov dolárov
2014 - 100 miliónov dolárov
2015 - 120 miliónov dolárov
2016 - 150 miliónov dolárov
2017 - 170 miliónov dolárov
2018 - 180 miliónov dolárov
Čisté imanie Dana Bilzeriana v roku 2020 - 200 miliónov dolárov

Osobný život: Bilzerian oznámil svoju ponuku uchádzať sa o post prezidenta USA v júni 2015. V roku 2016 nakoniec podporil Donalda Trumpa.

V auguste 2018 Dan odletel do Arménska s bratom Adamom a otcom Pavlom, aby zložili prísahy, aby získali arménske občianstvo. Keď tam bol, navštívil strelnicu a vystrelil zbrane. Vláda Azerbajdžanu zaslala protestné oznámenie americkému ministerstvu zahraničných vecí. Súd v Baku vydal pre Bilzeriana zatknutie a zaradil ho na medzinárodný zoznam hľadaných osôb.

Dan bol prítomný na masovej streľbe v Las Vegas 1. októbra 2017. Ten večer sa niekoľkokrát natáčal a zverejňoval videá na svoj Instagram. Na prvom videu ho bolo vidieť utiecť do bezpečia. V druhom videu, ktoré nahral, ​​uviedol: „Musel som chytiť zbraň. Som f-cking zamieril späť ', ale vo svojom poslednom videu mal namierené domov a bol videný, že hovorí' Nemyslím si, že je toho veľa, čo môžem urobiť. ' Tú noc sa o jeho rozhodnutiach veľa diskutovalo.

Dan Bilzerian Real Estate : Dan žil väčšinu posledného desaťročia v Hollywood Hills, Bel Air a Las Vegas. Z daňových dôvodov je hlavným bydliskom Dana Las Vegas v Nevade. V roku 2014 kúpil dom s 5 spálňami v Summerlin South za 4,1 milióna dolárov. V roku 2017 tento dom predal za 5,1 milióna dolárov a potom kúpil nový dom v okolí za 10 miliónov dolárov. V roku 2018 si Dan prenajal absolútne obrovské štvorposchodové sídlo Bel Air s 12 spálňami za údajne 50 000 dolárov mesačne. Predtým utrácal 39 000 dolárov mesačne za prenájom domu v Hollywood Hills. V jeho novom sídle, ktorého cieľom je, aby sa cítil ako nočný klub, sa nachádza dvojdráhová bowlingová dráha, vínna pivnica, kino, športová miestnosť a päť barov.

Ďalej uvádzame videoprehliadku obrovského sídla v Tampe, kde Dan vyrastal:

Dan Bilzerian Čistá hodnota

Dan Bilzerian

Čistá hodnota: 200 miliónov dolárov
Rod: Muž
Povolanie: Herec, profesionálny hráč pokru
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia