Crepe Expectations ponúka prekvapivý výber

6215958-2-46215958-2-4

Môžete si myslieť, že poznáte palacinky. Ale na Crepe Expectations bol francúzsky favorit upravený niekoľkými prekvapivými spôsobmi.

ako si rick lagina zarobil peniaze?

Palačinky s mäsovými guľkami alebo feferónkami. Palacinky s tuniakom, kôprovým nálevom a jalapeňo. Palacinky s carne asadou, bravčovým alebo morčacím mäsom.

Všetky - rovnako ako tradičnejšie palacinky pre puristov - sa nachádzajú v ponuke Crepe Expectations, ktorá sa otvorila v máji na adrese 9500 S. Eastern Ave.Reštaurácia v skutočnosti vyrástla z mobilnej krepovej kuchyne, ktorú v septembri 2010 založili zakladatelia Crepe Expectations Larry Cox a Ana Topete, jeho manželka a kulinársky riaditeľ a „krepový remeselník“.

Ale Cox povedal: 'Jedna vec viedla k druhej a ľudia začali túžiť po reštaurácii.'

V jedálni, ktorá má pripomenúť moderné bistro, si hostia môžu vybrať z ponuky sladkých, slaných a raňajkových palaciniek.

Cox uviedol, že mnohé palacinky v ponuke boli prepracované podľa receptov tradičných reštaurácií. Napríklad kreveta a cuketa Del Mar krepe „bol pôvodne recept, ktorý sa má podávať cez motýľové cestoviny“.

Niektorí nováčikovia prichádzajú s vopred vytvorenými predstavami o tom, čo je krep, dodal Cox, a „aj teraz zisťujem, že je to trochu ako vzdelávací proces.

pešiak hviezdy starec príčina smrti

'Neuvedomujú si, ako ďaleko sa dá s krepom dostať všetkými smermi.'

Takmer všetko-dresingy, pesto, tzatziki a samozrejme krepové cesto-je čerstvé a pripravené vo vlastnej réžii, povedal Cox.

Crepe Expectations ponúka aj zoznam vín a šampanského, pivo, čaje, džúsy a - čo sa odráža od vlastných preferencií Coxových nápojov - upscale limonády.

koľko robí mariska hargitay epizóda

Topete dokonca zdokonalil bezlepkový krep, povedal Cox a vegáni a vegetariáni zistili, že krepy bez krepov sú uspokojivým vstupom.

Crepe Expectations je otvorené od utorka do piatku od 9:00 do 21:00, v sobotu od 7:00 do 15:00, v nedeľu od 8:00 do 15:00. a v pondelok od 9. do 15. hodiny

Raňajky: Rosarito (chorizo, miešané vajíčka, guacamole, syr jack), 7,50 dolára; V nedeľu ráno (praženica, ochutené zemiaky, syr jack), 6,75 dolára

Slané palacinky: grécke (grilované kura, špenát, syr feta, jogurt tzatziki, olivy kalamata, červená cibuľa, paradajka), 8 dolárov; Del Mar (restované krevety a cuketa v citrónovo-maslovej krémovej omáčke), 9 dolárov; Grand Turk (dusená morka, paradajka, guacamole, čierne olivy, syr jack), 7,50 dolára; Sonora (steak z carne asada, salsa z pečených paradajok, guacamole, syr jack), 9 dolárov

Sladké palacinky: Avalon (maslové hrušky, kozí syr, kandizované vlašské orechy, med), 7,50 dolára; Frisco (čerstvé čučoriedky v citrónovom tvarohu, čerstvá šľahačka a práškový cukor), 7,50 dolára; The Monkey (nutella, banán, čokoládová poleva, čerstvá šľahačka a práškový cukor) 6,50 dolára

aký je čistý majetok michelle obama

Informácie: 583-4939

Autor: JOHN PRZYBYS