Kozmopolitný bufet Wicked Spoon

Bufet Wicked Spoon, v kozmopolitnom štvrtok 9. júna 2011. (JOHN GURZINSKI/LAS VEGAS REVI ...Bufet Wicked Spoon, v kozmopolitnom štvrtok 9. júna 2011. (JOHN GURZINSKI/LAS VEGASJournal) JOHN GURZINSKI/LAS VEGASJournal BUSINESS PRESS ---- Wicked Spoon Buffet, v kozmopolitnom štvrtok 9. júna 2011.

Bol to ťažký rok pre bufety a začiatok roku 2021 nevyzerá oveľa lepšie. S účinnosťou od 10. januára bufet Wicked Spoon spoločnosti Cosmopolitan of Las Vegas dočasne zastaví prevádzku.

Zdá sa, že vyhlásenie strediska potvrdzujúce zatvorenie obviňuje z tohto rozhodnutia nízke obchody v mieste konania. Čítame sčasti: Dúfame, že sa úroveň podnikania v novom roku zlepší, od ktorého sa budú operácie naďalej prehodnocovať.

Bufety boli medzi prvými reštauráciami, ktoré sa zavreli v reakcii na COVID-19 v mnohých strediskách Strip, a patria medzi posledné, ktoré sa znova otvorili. Wynn Las Vegas krátko experimentoval s plným servisom a jedlom, ktoré môžete jesť, vo svojom bufetovom priestore, ale zatvoril ho v septembri po tom, čo spätná väzba od hostí ukázala, že veľa hostí uprednostňuje tradičnejší zážitok z bufetu pred podávaným jedlom, ktoré si môžete dať. -formát jedla.

Po zatvorení Wicked Spoon bude jediným bufetom, ktorý stále funguje v kasíne Las Vegas Boulevard, záhradný bufet v South Point. Funguje naďalej sedem dní v týždni vo formáte obsluhovanom zamestnancami.