Koronavírus sa týka vedľajšieho koncertu Zaca Browna Banda

SÚBOR - Na tejto súbornej fotografii, 5. júna 2019, Zac Brown účinkuje na udeľovaní hudobných cien CMT v Nashville ...OBRÁZOK - Na tejto súbornej fotografii, 5. júna 2019, Zac Brown účinkuje na udeľovaní cien CMT Music Awards v Nashville, Tennsko. (AP Photo/Mark Humphrey, súbor)

Obavy z koronavírusu si vyžiadali prvý veľký koncert v Las Vegas, pretože skupina Zac Brown Band odložila súčasný úsek ich turné The Owl Tour, ktoré zahŕňalo zastávku v T-Mobile Aréne 27. marca.

Bolo to mimoriadne ťažké rozhodnutie, ale blaho našich fanúšikov je vždy našou najvyššou prioritou, oznámila skupina rozhodnutie na Instagrame.

Ukážky budú naplánované na neskorší termín, pričom lístky na koncert 27. marca budú k dispozícii v nový deň.Trek sa začal 28. februára v Moline v Illinois a predstavil päť vystúpení na 18-dňové turné.

Okrem toho bol odložený ďalší miestny koncert. Hudobný festival Fontány nádeje, ktorý sa pôvodne konal 25. apríla v amfiteátri v okrese Clark, sa presunie na 12. septembra v mieste konania.

Benefitom pre nadáciu Kidz Uplifting Kidz, ktorá pomáha zabezpečovať finančné potreby pestúnskych detí, je okrem headlinera Phunne Stone, dcéry Sly a Cynthia Stone, aj skupina Vegas The Dirty Hooks, Moksha a The Soul Juice Band.

Na celoštátnej úrovni sú na vedľajšiu koľaj aj ďalšie turné a hudobné stretnutia Pearl Jam odkladá nadchádzajúce turné Gigaton, Madonna zrušila posledné dva termíny svojho výjazdu na Madame X a kapely od metalistov Slipknot až po rockera Richarda Marxa, ktoré preložili výlety.