Corey Haim Čistá hodnota

Koľko stojí Corey Haim Worth?

Čistá hodnota Corey Haim: 5 tisíc dolárov

Čistá hodnota Corey Haim: Corey Haim bol kanadský herec, ktorý mal v čase svojej smrti v roku 2010 čistú hodnotu 5 000 dolárov. Ako dospievajúci herec, ktorý získal uznanie v 80. rokoch, Corey Haim hral vo filmoch ako The Lost Chlapci, 'Licencia na vedenie vozidla', 'Murphyho romance' a 'Snívaj malý sen'. Jeho dospelá kariéra nebola taká úspešná a bojoval s problémami so závislosťou.

Corey Ian Haim sa narodil v Toronte v Ontáriu v Kanade v decembri 1971. Zomrel v marci 2010. Ako dieťa chodil na lekcie dramatiky a mímov, aby prekonal svoju plachosť. V desiatich rokoch Haim hral v kanadskej detskej komédii The Edison Twins od roku 1982 do roku 1986. Jeho prvá filmová rola sa objavila v snímke Firstborn v roku 1984. Za film NBC A Time to Live získal cenu Young Artist Award. V roku 1986 prišla jeho úniková rola vo filme Lucas. Bol uvedený v 1987 The Lost Boys, kde sa spojil s Coreym Feldmanom. Haim si zahral aj vo filmoch Strieborná guľka, Murphyho romance, Povolenie šoférovať či Snívať malý sen. Spolu s Coreym Feldmanom boli známi ako The Two Coreys. Dvojica sa spolu objavila v siedmich filmoch a mala reality šou A&E v rokoch 2007 až 2008. Haim začal s drogami, keď mal 15 rokov a zápasil so závislosťou. Chodil s Alyssou Milano, Nicole Eggert a Victoriou Beckham. Bol tiež zasnúbený s Holly Fields a Cindy Guyer. Corey Haim zomrel 10. marca 2010 vo veku 38 rokov. Oficiálne zomrel na zápal pľúc, za 32 dní pred jeho smrťou však dostal viac ako 500 tabliet na predpis.

Corey Haim Čistá hodnota

Corey haim

Čistá hodnota: 5 tisíc dolárov
Dátum narodenia: 23. decembra 1971 - 10. marca 2010 (38 rokov)
Rod: Muž
Výška: 5 ft 8 v (1,73 m)
Povolanie: Herec, filmový producent, hudobník, maliar
Národnosť: Kanada
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia