Conor McGregor Čistá hodnota

Koľko stojí Conor McGregor Worth?

Čistá hodnota Conora McGregora: 120 miliónov dolárov

Čisté imanie Conora McGregora do roku 2020 a kariérne zárobky : Conor McGregor je írsky profesionálny bojovník, ktorý má čistú hodnotu 120 miliónov dolárov. Toto čisté imanie zahŕňa výplatu zhruba 100 miliónov dolárov, ktoré Conor získal z boja proti Floydovi Mayweatherovi z augusta 2017, a 50 miliónov dolárov z boja proti Khabibovi z októbra 2018. A nezabudnite, že ide o čísla pred zdanením. Aby mohol mať Conor čistú hodnotu 120 miliónov dolárov, musel by počas svojej kariéry zarobiť severne od 230 miliónov dolárov pred zdanením. V čase písania tohto článku odhadujeme jeho zárobok z kariéry na 235 miliónov dolárov. Pokračujte v čítaní a nájdete kompletný rozpis všetkých dní výplaty Conora McGregora. V období od júna 2018 do júna 2019 zarobil Conor 47 miliónov dolárov z platu, peňaženiek a doložiek.

Skorý život : Conor Anthony McGregor sa narodil 14. júla 1988 v írskom Crumline. Ako dieťa vynikal v športe, najmä vo futbale, ale v 12 rokoch začal trénovať v boxerskom klube. V roku 2006, vo veku 17 rokov, Conor začal inštalatérske učňovské vzdelávanie. To bolo cez túto prácu, ktoré mu bolo predstavené k športu UFC bojovníkom Tomom Eganom. Egan a McGregor čoskoro začali spolu trénovať.

McGregor bol pôvodne trénovaný v boxe a pokračoval v trénovaní pod vedením Johna Kavanagha, prvého Íra, ktorý dosiahol čierny pás v brazílskom jiu-jitsu, a jeho tímu v SBG Ireland. Pred tým, ako sa zúčastnil profesionálneho MMA, trénoval aj v Tae Kwon Do, Karate, Capoeira a Kickbox.

UFC : Conor debutoval v amatérskom MMA o rok neskôr vo veku 18 rokov. V prvom kole vyhral debutový zápas TKO. Len pár týždňov pred debutom v MMA bol Conor natoľko zlomený, že sa nachádzal v sociálnej starostlivosti v Írsku a zhromažďoval 235 dolárov týždenne za kontroly štátnej pomoci.

Vo februári 2013 UFC oznámilo, že podpísalo McGregora s kontraktom na viacbojov. V tom čase bol druhým bojovníkom z Írskej republiky, ktorý za spoločnosť bojoval, po welterovej váhe Tomovi Eganovi. McGregor debutoval v UFC proti Marcusovi Brimageovi 6. apríla 2013 a vo svojom prvom zápase bol úspešný, keď v prvom kole zvíťazil cez TKO len niečo cez minútu. Vďaka tejto výhre získal McGregor svoje prvé ocenenie Knockout of the Night.

McGregor je útočník so širokým postojom, ktorý tiež úspešne vyvinul širokú škálu ďalších bojových foriem, aby uspel a dostal sa do top 10. Niektorí tvrdia, že jeho najefektívnejším pohybom je rýchly úder do ľavej ruky. McGregor zaznamenal úžasný vzostup pre bojovníka UFC narodeného v zahraničí.

Conor McGregor Čistá hodnota - Najväčšie výplaty UFC :

11. júla 2015 zarobil Conor 5 miliónov dolárov, keď porazil Chada Mendesa na UFC 189. 11. decembra 2015 získal Conor údajne 12 miliónov dolárov, keď porazil Joseho Alda za 13 sekúnd. 5. marca 2016 údajne Conor zarobil minimálne 10 miliónov dolárov a možno až 15 miliónov dolárov, keď bojoval s Nate Diazom v UFC 196. Údajne zarobil 25 miliónov dolárov, keď bojoval s Nateom Diazom opäť v UFC 202. Zarobil okolo 7 dolárov miliónov bojujúcich s Eddiem Alvarezom v novembri 2016. Podľa odhadov zarobil 50 miliónov dolárov na boj proti Khabibovi Nurmagomedovovi v októbri 2018.

Celkové príjmy UFC k dnešnému dňu: Zhruba 115 miliónov dolárov (zahŕňa výplatu Khabibu vo výške 50 miliónov dolárov).

18. januára 2020 Conor porazil Donalda „Cowboya“ Cerrona v jeho očakávanom návrate do UFC. Conorovi bolo za boj zaručených 5 miliónov dolárov, čo je rekord UFC až do tohto okamihu. V rozhovoroch naznačil, že ak tržby Pay Per View prebehnú dobre, jeho zárobky z boja o Cerrone by mohli predstavovať 80 miliónov dolárov. Zaručene sa Cerrone dostavil na 2 milióny dolárov.

23. januára 2021 Conor podľahol Dustinovi Poirierovi. Conoru opäť zaručilo 5 miliónov dolárov. Strata v skutočnosti stála Conora obrovskú výplatu v budúcnosti tým, že zabil ďalší zápas proti Khabibovi Nurmagomedovovi.

McGregor Net Worth Cone

(Foto: Steve Marcus / Getty Images)

Floyd Mayweather Boj a zárobky :

26. augusta 2017 prešiel Conor z klietky MMA do boxerského ringu, keď sa postavil proti neporazenému šampiónovi Floydovi Mayweatherovi. Boj bol jednou z najlukratívnejších udalostí PPV všetkých čias a priniesol 4,3 milióna nákupov. Na tejto úrovni zarobil Conor odhadom 100 miliónov dolárov medzi zárukami, licenčnými poplatkami za tovar, koncesiami a bonusmi. Ak predpokladáte, že Conor stratil okolo 50% svojich zárobkov na daniach, hrubý zárobok vo výške 100 miliónov dolárov mu po boji s Floydom zanechal čistú hodnotu 85 miliónov dolárov.

V období od júna 2017 do júna 2018 Conor zarobil okolo 14 miliónov dolárov na doložkách so spoločnosťami ako Burger King, Beats by Dre a Anheuser-Busch.

Keby Conor (proti všetkým šanciam) porazil Mayweathera, pripravilo by to odvetu, kde by Conor mohol zarobiť ďalší absolútne obrovský výplatný deň. Nebolo by nerozumné predpokladať, že by v budúcom boji mohol požadovať minimálne 50% výnosov. To by teoreticky malo za následok výplatu vo výške 200 - 300 miliónov dolárov.

20. septembra 2018 Conor oznámil, že podpísal s UFC dohodu o 8 zápasoch. Podmienky dohody neboli zverejnené, ale je pravdepodobné, že to stojí minimálne 200 miliónov dolárov na veľmi nízkej úrovni.

Odchod do dôchodku? Dňa 25. marca 2019 Conor poslal tajuplný tweet, v ktorom tvrdil, že odchádza z bojov MMA, aby sa sústredil výlučne na svoje nové obchodné podniky, ako je jeho značka whisky Proper 12. Ak skutočne bojuje, odíde s dôchodkom 235 miliónov dolárov v celkových kariérnych príjmoch.

Conor McGregor Čistá hodnota

Conor mcgregor

Čistá hodnota: 120 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 14. júla 1988 (32 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,75 m
Povolanie: Zmiešaný bojový umelec
Národnosť: Írska republika
Naposledy aktualizovaný: 2021
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia