Composer vytvára pohlcujúcu atmosféru VR

Jakob Eisenbach (top dolár PR)Jakob Eisenbach (top dolár PR) Tikal: Night of the Blood Moon je možné zažiť vo Virtualis VR v Area15. (Top Dollar PR)

Hráči môžu v Las Vegas nájsť jedinečný zážitok z virtuálnej reality. Virtuály VR , ktorý sa nachádza vo vnútri Area15, ponúka hráčom plne pohlcujúce zážitky, vrátane hry Tikal: Night of the Blood Moon.

Švajčiarsky skladateľ Jakob Eisenbach vytvoril hudbu pre Tikal, projekt, ktorý ho zaujal od chvíle, keď mu vývojári ukázali rané zostavy hry.

čistá hodnota silkk the shocker za rok 2015

Soundtrack je teraz k dispozícii pre počúvanie.Nikdy som nič také nevidel, povedal. Nie je to hra ani film. Je to jednak preto, že ste hlavným hrdinom a musíte nájsť svoju cestu.

Hudba je v každej hre dôležitá. V zážitku z virtuálnej reality však hrá rozhodujúcu úlohu dôraz na to, čo počujete - a čo nie.

Keď ste vo virtuálnom svete, nechcete mať žiadne zvuky z reálneho sveta, povedal Eisenbach. To je hlavný dôvod, prečo mať hudbu. Nie je to len rozprávanie príbehu a emócií, ale aj neustály zvuk v ušiach, aby ste nemali predstavu o tom, čo sa deje v skutočnom svete okolo vás.

V Tikale sú hráči transportovaní do mayského chrámu, keď sa predháňajú v odhaľovaní tajomstiev, ktoré sú tam ukryté.

Hlavnou myšlienkou Tikalu nebolo poskytnúť vám klasický hollywoodsky zážitok, povedal Eisenbach. Skúmal som, čo vieme o Mayoch. Stavali si vlastné nástroje a v skupinách robili kmeňové bubny. To bol môj východiskový bod. (Vývojový) tím chcel získať obrovské skúsenosti a ja som použil túto teóriu domorodej hudby v kombinácii s týmto epickým hollywoodskym orchestrom a zborom.

Eisenbach sa netradičnou cestou stal skladateľom.

Keď som mal 13 alebo 14 rokov, príliš som hral so svojimi priateľmi „World of Warcraft“, povedal Eisenbach. Hrali sme aj Nintendo Wii. V tom čase som nerobil hudbu. Hovoril som svojmu učiteľovi hudby, že hudba je taká zbytočná.

Potom prišla hra, ktorá mu navždy zmení život - Guitar Hero 3.

Zamiloval som sa do toho, ako znie gitara, povedal Eisenbach. Hry sú navrhnuté tak, aby vám poskytli dopamín a malú negatívnu spätnú väzbu, ak urobíte niečo zlé. „Guitar Hero“ bol v tomto perfektný.

Rýchlo začal byť posadnutý a potom, čo mu jeho rodičia dali skutočnú gitaru, bol Eisenbach mimo a bežal.

Mám tento stav nazývaný ADHD, ale nie na hyperaktívnej strane, ale na pasívnej strane. Keď sa na niečo sústredíte, uvedomujete si jednu vec a na všetkom inom nezáleží, povedal Eisenbach. Navonok sa zdá, že danému človeku nezáleží na ničom inom, ale jedna vec, na ktorej vám záleží, ste super sústredení a učíte sa extrémne rýchlo.

ann-margret nech žije las vegas

Výsledkom bolo, že Eisenbach cvičil 10 až 12 hodín denne a navštevoval hudobnú univerzitu v Zürichu.

Keby som hral iba na gitare, musel by som mať veľa šťastia, aby som sa tým uživil, povedal Eisenbach. Ak pôjdeme touto cestou, pôjdem čo najširšie a chcem sa naučiť čo najviac o zvuku a hudbe.

To myslenie sa vyplatilo. Eisenbach pracoval na rôznych projektoch od krátkych filmov po hry, aj keď VR má v srdci jedinečný priestor.

Choďte tam a ste tak ohromení informáciami a vizuálnymi detailmi, že sa to pozastaví vo vašom skutočnom živote, povedal Eisenbach. Je pekné mať príležitosť dať ľuďom pauzu od ich života alebo vnímania toho, čo je možné.