Spoločnosť Classic Rock Coffee Co. sa otvára v juhovýchodnom Las Vegas

(Classic Rock Coffee Co.)(Classic Rock Coffee Co.)

Pozor, fanúšikovia Eagles a Aerosmith: Kaviareň prispôsobená vášmu hudobnému vkusu bude slávnostne otvorená o 13.00 hod. Sobota.

Predajňa spoločnosti Classic Rock Coffee Co. so sídlom v Springfielde v štáte Missouri je na ulici 1160 E. Silverado Ranch Blvd., na križovatke s Maryland Parkway.

Classic Rock je známa svojou klasikou v kaviarňach a ponúka ochutené nápoje-teplé, ľadové alebo ako frapé-napríklad Sweet Emotion (čokoláda a karamel), Crazy On You (karamel) a sestra Hazelnut. Raňajky, ktoré sa podávajú po celý deň, zahŕňajú Strada-Caster (talianska vaječná miska so syrom, zeleninou a bylinkami, podávaná s polievkou alebo šalátom) a War Pig (vyprážané vajíčko, americký syr, údenú šunku a slaninu na ciabatte). K dispozícii sú šaláty ako Strawberry Fields, opekané sendviče ako Freebird (morčacie, slanina, švajčiarske, jarná zmes, cibuľa a paradajky na ciabatte) a opekané chlebíky z plochého chleba, ako je kórejský kurací ananás a vegetariánske. Classic Rock ponúka aj čaje, smoothie a koktaily.Obchod je vyzdobený klasickými rockovými pamiatkami a nástennými maľbami, ako je napríklad inšpirácia slávnym obrázkom ulice Abbey Road, s hrnčekmi kávy od Beatles.

Sobotňajšie slávnostné otvorenie bude zahŕňať vzdialenú stránku Mix 93.1 The Mountain iHeart Radio, bezplatné vzorky a darčeky. Wagging Tails Rescue bude na mieste s informáciami o adopcii domácich zvierat.

Obchod a prejazd sú otvorené denne od 6:00 do 19:00. Navštívte classicrockcoffee.com .

tento obrázok je legendárneho saxofónistu: