Čistá hodnota Christiny Haackovej

Koľko stojí Christina Haack Worth?

Čistá hodnota Christiny Haackovej: 12 miliónov dolárov

Čistá hodnota a plat Christina Haack : Christina Anstead, predtým známa ako Christina El Moussa a Christina Anstead, je americká realitná investorka a televízna osobnosť, ktorá má čistú hodnotu 12 miliónov dolárov. Prvýkrát sa preslávila ako co-star s manželom v tom čase Tarekom El Moussou v relácii HGTV „Flip or Flop“. V roku 2019 sa začala objavovať v novej sérii s názvom „Christina on the Coast“.

Skorý život : Narodila sa ako Christina Haack v Anaheime v Kalifornii 9. júla 1983. Jej prvá práca po škole bola v realitnom priemysle. Takto spoznala svojho budúceho manžela Tarek el moussa . Tento pár bol veľmi úspešný až do pádu akciových trhov v roku 2008, keď sa poprsilo veľa investorov do nehnuteľností a domácich ploutiev. V dôsledku havárie Tarek a Christina El Moussa takmer stratili všetko. Prešli od bývania v dome, ktorý stál 6 000 dolárov mesačne, k bytu, ktorý stál 700 dolárov mesačne. Ich podnikanie a ekonomika celkovo sa pomaly zotavovala.

HGTV a Rise to Fame : V roku 2011 Tarek požiadal priateľa, aby mu pomohol vytvoriť konkurznú kazetu HGTV, ktorá mu a Christine ukazovala dom od začiatku do konca. Páska pristála v rukách riadiacich pracovníkov produkčnej spoločnosti s názvom Pie Town Productions. Popravci sa zamilovali do Tareka a Christiny. Pár oficiálne podpísal dohodu s HGTV v roku 2012. Film „Flip of Flop“ mal premiéru v apríli 2013. V rokoch 2013 až 2017 sa v šou vysielalo 92 epizód počas 7 sezón. V rámci show Christina a Tarek kúpili nehnuteľnosti, zvyčajne domy so stredným príjmom v okrese Orange, a potom strávili niekoľko týždňov modernizáciou, aby mohli nehnuteľnosť obrať o zisk. Tarek sa sústreďuje na demolácie a renovácie, zatiaľ čo Christina sa zameriava na dizajn a zároveň dbá na to, aby všetko zostalo v poriadku.

Koľko ročne zarobí Christina El Moussa? Na začiatku sezóny predstavenia Christina a Tarek zarobili pomerne úbohých 10 000 dolárov za epizódu. To pre sezónu vyšlo na zhruba 130 000 dolárov. V sezóne tri sa ich platba za epizódu zvýšila na 40 000 dolárov, čo je zhruba 600 000 dolárov za sezónu. Do roku 2019, keď Christina pristúpila k vlastnej šou na HGTV, sa jej plat zvýšil na 50 000 dolárov za epizódu.

Vzťahy : Tarek a Christina boli spolu od roku 2009 do roku 2016. Majú spolu dve deti. K ich rozchodu došlo krátko po incidente, keď do ich domu boli privolaní policajti po tom, čo Tarek z domu ušiel po hádke a údajne bol samovražedný. Tarek tvrdil, že nikdy nebol samovražedný, a jednoducho sa so zbraňou vybral na túru, aby sa chránil pred divými zvieratami. V januári 2017 podali žiadosť o rozvod. Po rozvode bola budúcnosť ich šou a ich spoluvlastníckej realitnej kancelárie „The El Moussa Group“ neistá. Ich rozvod bol ukončený v januári 2018.

V roku 2018 vyšlo najavo, že Christina bola romanticky spojená s anglickým televíznym moderátorom Antom Ansteadom. Údajne spolu randili od novembra 2017. Christina a Ant sa zosobášili v decembri 2018 vo svojom dome v kalifornskom Newport Beach. Čoskoro potom, čo si oficiálne zmenila meno z Christina El Moussa na Christina Anstead. V marci 2019 Christina a Ant prostredníctvom Instagramu oznámili, že čakajú svoje prvé spoločné dieťa.

V septembri 2020 Christina a Ant oznámili rozchod. O niekoľko týždňov podala žiadosť o rozvod.

Po podaní žiadosti o rozvod začala Christina používať svoje dievčenské meno Christina Haack.

Christina na pobreží : Prekvapivo sa Christine a Tarekovi podarilo dať svoje rozdiely stranou a posunúť sa vpred pri natáčaní ôsmej sezóny Flipu alebo Flopa. V máji 2019 Christina uviedla svoju novú novú reláciu HGTV s názvom „Christina on the Coast“. Šou sleduje Christinu, ktorá dokončuje prestavby domov v rôznych častiach južnej Kalifornie.

Osobné nehnuteľnosti : V prvej sezóne filmu „Christina on the Coast“ Christina prestavala dvorček svojho vlastného domu v Newport Beach. Dom kúpila v roku 2018 za 4,1 milióna dolárov. V apríli 2021 uviedla Christina dom na predaj za 6 miliónov dolárov.

Čistá hodnota Christiny Haackovej
Čistá hodnota: 12 miliónov dolárov
Naposledy aktualizovaný: 2021
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia