Chippendales sa odráža v Riu a ani chvíľu nezačne

Záber na motocyklovú scénu v Chippendales, ktorá sa vrátila do Ria. (Chippendales)Záber na motocyklovú scénu v Chippendales, ktorá sa vrátila do Ria. (Chippendales) Ryan Kelsey je ukázaný ako hrá na gitare počas predstavenia Chippendales v Riu. Šou sa vrátila po zotmení od marca 2020. Chippendales. (Chippendales) Obsadenie Chippendales, ktoré sa vrátilo do Ria, sa ukazuje v predpandemickom predstavení. (Chippendales) Obsadenie Chippendales, ktoré sa vrátilo do Ria. (Chippendales)

Viac ako rok išlo skôr o to, kde ako keby Chippendales.

Táto šou počas pandémie trochu plávala (alebo sa krútila) v limbe pre dospelých. Chvíľu to vyzeralo, že chlapci s motýlikmi zamieria do Omnie v Caesars Palace. Potom sa zdá, že jej miestnosť v Riu je nadobro uzavretá, čo je dôsledok rozhodnutia spoločnosti Caesars Entertainment zatvoriť v máji mnoho z jej malých kapacít.

Šou trvala na tom, že si nájde miesto na hranie, aj keď sa ihrisko zmenšovalo.Nakoniec značka Chipps a jej rozpálené obsadenie dokázali, že nie sú postrádateľné. Šou sa odrazila v samotnom dome, ktorý sme očakávali, že bude tento víkend v Riu zatvorený.

Toto je náš domov a myslím si, že Caesars práve cítil, že sme tou pravou zábavou, ktorú v hoteli máme, riaditeľ prevádzky Chippendales Kateřina Tabakhov povedal pred piatkovým nabitým vystúpením. Sme veľmi radi, že sme späť tu. Všetko je presne tak, ako to potrebujeme.

Predstavitelia spoločnosti tento postoj fakticky potvrdili.

Návrat Chippendales v Riu završuje správnu úroveň programovania nehnuteľnosti, prezident zábavy spoločnosti Caesars Entertainment, Jason Gastwirth , uvádza sa vo vyhlásení. Sme veľmi radi, že môžeme šou opäť začať ponúkať našim hosťom.

Ak je predstavenie piatkového večera indíciou, inscenácia vôbec nestratila svoju schopnosť zapaľovať a vzrušovať rozlúčky so slobodou. Diváci sú stále predvolaní na pódium, aby si urobili párty v podobe spoof 50 odtieňov, alebo predviedli svoje obľúbené sexuálne polohy uprostred kaskády výkrikov.

Ďalšími obľúbenými vracajúcimi sa davmi sú striptíz na motocykli (ktorý vás vyhodí z akéhokoľvek obchodného zastúpenia Harley-Davidson), značková sprchová scéna (voliteľná lufa) a nové číslo v latinskom štýle, ktoré hrá ako silvestrovská párty v Cabo.

Najviditeľnejším rozdielom medzi súčasnosťou a vtedajšou dobou je, samozrejme, to, že dav je v tvárových maskách. A chlapče, posádka divadla (a samotní tanečníci) sú majstri úloh, pokiaľ ide o udržanie týchto masiek hore, pokiaľ aktívne nepiješ.

V ten piatok toho bolo veľa. V priestoroch sa konalo najmenej pol tucta bakalárskych osláv, koktaily tiekli voľne, ako sa pohybovali tanečné party. Kričanie nebolo tlmené ani ich pokrývkami tváre.

Naše publikum bolo divoké, hovorí Tabakhov, ktorý efektívne prevzal operácie ako vizionársky akcionár Kevin Denberg (dlhý partner šou) sa zbavil účasti na produkcii. Bez ohľadu na to, aké je to vonku deprimujúce, je tu zábava.

Interpreti a počty Chippsov boli v pôsobivom stave, najmä vzhľadom na to, že mali štyri týždne na to, aby sa dostali do formy na opätovné spustenie.

Prehliadka trúbi na návrat veterinára Chippsa Chaun Williams , predstavený aj v sérii HBO Max FBoy Island. Williams bol taký mladý, keď zahájil svoje prvé turné v show (len 19), že po show nemohol navštíviť ani susedný Flirt Lounge. Tiež v zmesi je Ricky Rogers , ktorý skončil so svojimi priateľmi a bývalým hostiteľom celebrít Chippsovej rodinnej dovolenky MTV Double Shot at Love a Jersey Shore Family Vacation Vinny Guadagnino .

Kapitán tanca šou, Ryan Kelsey, je späť. Je to vzácny umelec, ktorý kontroluje dospelých a ktorý si obliekol kostým plukovníka Sandersa pre reklamu KFC Chickendales. Kelsey tiež hrá na gitare na niekoľkých miestach; svoje hudobné schopnosti rozvíjal počas celého COVID -u.

A spevák šou, Jayson Michael , môžu ho opásať, aj keď z jedného vykĺzne.

Chippendalesov návrat nemohol prísť dostatočne skoro. V Las Vegas je medzi mužskými revue obrovská konkurencia. Magic Mike Live je v novom divadle na Sahare a je tiež zameraním reality show HBO Max The Real Magic Mike (dátum premiéry bude oznámený). Thunder From Down Under účinkuje už niekoľko mesiacov vo svojom novom fantastickom divadle Thunderland Showroom v Excalibur (otvorenie tejto show v roku 2002 skutočne predchádzalo Chippendales). Aussie Heat beží od júna 2020 v Mosaic na ulici. V júli sa v Señor Frog’s na ostrove pokladov otvorila nová necenzurovaná revue.

Ale Chippendales sú niečo ako New York Yankees mužských seriálov. Značka je navždy známa a vďaka svojim ikonickým kostýmom motýlika bez trička zarába vlastné imanie. Tento imidž je rozpoznateľný už 40 rokov, vylepšený zosnulým Patrickom Swayzem a Chrisom Farleyom v ich epickom Chippsovom konkurze na SNL. Také podniky, ako je kampaň Chickendales spoločnosti KFC, iba posilňujú uznanie značky.

Chipps sú v súčasnej dobe stredobodom pozornosti dvoch streamovacích projektov. Imigrant, v hlavnej úlohe Kumail Nanjiani , je osemdielna séria zameraná na Hulu. Oskarová produkčná spoločnosť Lightbox vyvíja aj Curse of the Chippendales, štvordielny dokumentárny seriál, ktorý schválila streamovacia služba Discovery+. Tiež bude oznámený harmonogram distribúcie oboch projektov.

Celá táto multimediálna aktivita pre show, ktorá v súčasnej dobe nemá turné a nemá žiadne predstavenia mimo Ria. Živých predstavení Chippendales prevádza týchto 10 chlapcov v hoteli mimo pásmo, zatiaľ čo niektoré z najťažších zápasov hrajú v nových miestnostiach na ulici Strip.

koľko stojí angela lansbury

Vieme, že konkurencia je oveľa väčšia ako kedykoľvek predtým, takže sme zaneprázdnení, povedal Tabakhov. Ale cítime sa solídne. Šou sa predvádza skvele. Páči sa nám, kde sme.