Čip získava čistú hodnotu

Koľko stojí Chip Gaines?

Čip získava čistú hodnotu: 10 miliónov dolárov

Čisté imanie a plat čipu: Chip Gaines je americká osobnosť televíznej reality show a guru renovácie / dizajnu domov, ktorá má čistú hodnotu 10 miliónov dolárov. S manželkou Joanna Gaines , pár má spolu čistú hodnotu 20 miliónov dolárov. Najprv sa preslávili hosťovaním relácie Fixer Upper na HGTV. Dnes manželia dohliadajú na impérium pre vylepšenie domácnosti, ktoré obsahuje niekoľko predstavení a sériu domácich potrieb v Target. V apríli 2019 Chip a Joanna oznámili založenie nového spoločného podniku s HGTV, ktorý zahŕňa televíznu sieť a vlastnú streamovaciu aplikáciu.

Mediálna ríša : V apríli 2019 Chip a Joanna oznámili založenie nového spoločného podniku s HGTV, ktorý zahŕňa televíznu sieť a vlastnú streamovaciu aplikáciu. Chip a Joanna budú pôsobiť ako hlavní kreatívni predstavitelia spoločného podniku, ktorý sa má spustiť v roku 2020. Spoločnosť Discovery Networks, ktorá vlastní HGTV, plánuje rebrandovať sieť DIY spoločnosti Discovery okolo spoločnosti Gaines a rôznych ďalších predstavení pre vylepšenie domácnosti. Nová sieť bude obsahovať celú zadnú knižnicu epizód Fixer Upper.

Čistá hodnota čipu (Larry Busacca / Getty Images)

Skorý život a stretnutie s Joannou : Chip Gaines vyštudoval Hankamerovu obchodnú školu na Baylor University v roku 1998. Chip začal obracať domy, keď bol ešte študentom. S Joannou sa obaja zúčastnili Bayloru, ale nestretli sa tam. Joanna vyštudovala komunikáciu s úmyslom stať sa novinárkou. Zoznámili sa vďaka vedľajšej práci Joanny v obchode s pneumatikami jej otca vo Waco. Joanna v skutočnosti dostala svoju prvú ochutnávku z televízneho reflektora po tom, čo sa objavila v reklamách pre obchod s pneumatikami. Prvý Chipov úvod do Joanny nebol osobne. Počas nákupu od otca si všimol jej fotografiu za pultom. Podľa legendy sa v obchode začal objavovať často v nádeji, že sa s Joannou stretne osobne. Nakoniec boli predstavené v roku 2001. Jeho snímacia linka bola „Hej, ty si dievča z reklám!“ Napriek niektorým skorým nárazom na ceste, vrátane toho, že sa Chip dostavil o celú hodinu neskoro na svoje prvé rande, nakoniec vytvorili spojenie a vzali sa v máji 2003. Prvú spoločnú hodinu prehodili doslova do mesiaca od stretnutia. Jedným z ich prvých projektov bolo vybavenie vlastného domu. Dnes majú päť detí. Krátko po uzavretí manželstva s Chipom a Joannou otvorili prvý obchod s domácim dizajnom „Magnolia Market“. Po prestávke, keď bol pôvodný trh Magnolia Market zatvorený, v roku 2014 Chip a Joanna znovu otvorili svoj trh na rovnakom mieste.

Televízny úspech : Nakoniec rozbehli renováciu a výstavbu domov v texaskom Waco pod názvom Magnolia Homes. Nakoniec upútali pozornosť televízie HGTV a spolu s producentmi z reality šou „Cake Boss“, ktorú v máji 2013 uviedli na trh „Fixer Upper“, trvala do roku 2018. Počas svojho pôsobenia na stanici HGTV Gaines zrekonštruovali viac ako 100 domov. Kupujúci svojich domovov majú zvyčajne rozpočet okolo 200 000 dolárov a sú ochotní urobiť renováciu v hodnote 30 000 dolárov. Čip slúži ako vedúci renovácie, zatiaľ čo Joanna sa stará o dizajn.

Súdny spor o nehnuteľnosť Magnolia : V apríli 2017 podali ich bývalí spoločníci v spoločnosti Magnolia Real Estate Company na spoločnosť Fixer Upper žalobu o milión dolárov. V žalobe sa tvrdilo, že Gainesovci kúpili partnerov Johna L. Lewisa a Richarda L. Clarka bez toho, aby im povedali o dohode, ktorú pre televízny seriál uzavrel s HGTV. Obaja tvrdia, že za svoje akcie zaplatil každý po 2 500 dolárov, ale nezdieľali dôverné informácie. Advokát spoločnosti Chip uviedol: „Sme presvedčení, že sa tieto tvrdenia budú považovať za bezodplatné a je sklamaním vidieť, ako sa ľudia snažia využiť ťažkú ​​prácu a úspech Chipa a Joanny Gainesovej.“

Čip získava čistú hodnotu
Čistá hodnota: 10 miliónov dolárov
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia