Chick-fil-A otvorí prvé miesto na bulvári Las Vegas Strip

Znak Chick-fil-A na slávnostnom otvorení reštaurácie vo štvrtok 26. januára 2017 v Hendersone. (Christian K. Lee/Las VegasJournal) @chrisklee.jpeg '>

Chick-fil-A otvorí svoje prvé miesto v Las Vegas Strip v Planet Hollywood, ukazujú záznamy.

Kraj Clark vydal stavebné povolenie, v ktorom sú podrobne popísané práce v hodnote 750 000 dolárov pre reťazec rýchleho občerstvenia v rezorte.

Hovorkyňa spoločnosti potvrdila nadchádzajúce umiestnenie Stripu, ale odmietla uviesť, v ktorom majetku bude reštaurácia.koľko stojí logan paul

Aj keď sme ešte len na začiatku procesu, sme radi, že sa môžeme podeliť o to, že sa aktívne usilujeme o nové umiestnenie reštaurácie Chick-fil-A na bulvári Las Vegas Strip, povedala Jackie Jags. Keďže milióny ľudí navštevujú túto pulzujúcu oblasť každý rok, sme nadšení z perspektívy pripojiť sa k kulinárskej a zábavnej scéne Strip a vítať nových zákazníkov aj existujúcich fanúšikov, aby si vychutnali naše vynikajúce jedlo a srdečnú pohostinnosť.

Miesto bude zamestnávať asi 80 ľudí a v nedeľu bude zatvorené.

Chick-fil-A má tri prevádzky pôsobiace v údolí Las Vegas. Ďalšie dve sa vyvíjajú na bulvári 7012 Las Vegas Boulevard South a v blízkosti bulvárov Lake Mead a Rainbow.