Charlie Puth Čistá hodnota

Koľko stojí Charlie Puth?

Charlie Puth Čistá hodnota: 25 miliónov dolárov

Charlie Puth je americký spevák, skladateľ a hudobný producent, ktorý má čistú hodnotu 25 miliónov dolárov. Puth sa stal virálnou senzáciou zdieľaním svojej hudby na YouTube. Charlie spolupracoval s niekoľkými úspešnými umelcami, medzi nimi napríklad Wiz Khalifa, Jason Derulo, Cody Simpson či Skizzy Mars. Charlieho debutové štúdiové album „Nine Track Mind“, ktoré vyšlo v januári 2016 v vydavateľstve Atlantic Records, získalo platinu vo viacerých krajinách a vyvrcholilo na 6. mieste amerického rebríčka Billboard Hot 100 Chart. Puthov singel „Marvin Gaye“ (s Meghan Trainor) sa dostal na prvé miesto vo Veľkej Británii, Írsku a na Novom Zélande a na 21. miesto v Spojených štátoch. Úspešný singel „See You Again“ od Wiza Khalifu s Charlie Puthom sa dostal na prvé miesto v USA, Austrálii, Kanade, Dánsku, Nemecku, Taliansku, na Novom Zélande, vo Švédsku, vo Švajčiarsku a vo Veľkej Británii. Charlieho druhé štúdiové album „Voicenotes“ získalo zlato v mnohých krajinách a nakoniec dosiahlo najvyššiu priečku 4 v americkom rebríčku Billboard Hot 100 Chart.

Skorý život

Charles Otto Puth mladší sa narodil 2. decembra 1991 v Rumsoni v New Jersey matke Debre Puth a matka otca Charlesa Otta Putha staršej Puth bola učiteľkou hudby a komerčnou spisovateľkou pre HBO. Jeho otec bol staviteľ a realitný agent. Puth má dvoch mladších súrodencov, dvojčatá Stephena a Mikaelu.

Charlie je známy tým, že má vynikajúcu jazvu po obočí, ktorá bola spôsobená takmer smrteľným uhryznutím psa, keď mal dva roky.

Puthova matka ho začala učiť klavír, keď mal štyri roky. V desiatich rokoch začal Puth študovať jazz a zúčastnil sa mládežníckeho jazzového súboru na Cool School Theatre grófa Basieho v Red Bank v New Jersey. Škola ho neskôr najala na účinkovanie v inscenácii „Charlie Brown“.

Puth bol zapísaný na Manhattan School of Music Pre-College od siedmej triedy až po posledný rok na strednej škole, kde vyštudoval jazzový klavír a klasické štúdium.

Charlie navštevoval školu Holy Cross School - Rumson, strednú školu vo Forrestdale a promoval na regionálnej strednej škole Rumson-Fair Haven v roku 2010. Charlie absolvoval Berklee College of Music v roku 2013, kde sa špecializoval na hudobnú produkciu a inžinierstvo.

Puth bol otvorený o šikane, ktorú zažil počas svojich školských rokov, a uviedol: „Zišli by sa proti mne tak zle a kopali by ma na miesto, ktoré by sa necítilo fantasticky, a ja by som potreboval zvracať a oni by potom povedali Predstieral som, že som zvracal. “

Kariéra

Puth založil v septembri 2009 vlastný kanál YouTube s názvom „Charlies Vlogs“, na ktorom zverejňoval komediálne videá a akustické obaly. V roku 2010 vydal Puth na svojom kanáli YouTube svoje prvé originálne piesňové a hudobné video „These Are My Sexy Shades“. V decembri 2010 sa na jeho kanáli objavilo Charlieho nezávislé vydanie „Otto Tunes“, ktoré sa rýchlo stalo virálnym.

V roku 2011 vyhrala Puth online video súťaž „Can You Sing?“, Ktorú usporiadal bloger celebrít Perez Hilton. Puth predviedol svoju vlastnú verziu Adeleinho albumu „Someone Like You“ s Emily Lutherovou. Krátko nato Ellen DeGeneres podpísala Charlieho s jej menovkou eleeneleven a nechala ho účinkovať v jej šou „The Ellen DeGeneres Show“.

V roku 2012 vydala Puth propagačný singel a hudobné video „Break Again“, pričom na vokáloch spolupracovala Emily Luther. Puth a Luther vystúpili s piesňou spolu s piesňou Need You Now od Lady Antebellum v relácii Ellen DeGeneres Show. Koncom roka 2012 Puth opustil DeGeneresovu nahrávaciu spoločnosť.

Charlie vydal svoju druhú nezávislú rozšírenú hru „Ego“ 23. októbra 2013 na platformy pre online streamovanie.

Na začiatku roku 2015 bol Puth podpísaný pod vydavateľstvom Atlantic Records a vydal debutový singel „Marvin Gaye“, na ktorom sa predstavila americká speváčka a skladateľka Meghan Trainor. Singel bol certifikovaný 2x Platinum v Austrálii a bol na popredných priečkach na Novom Zélande, v Írsku a vo Veľkej Británii, pričom vrcholil na 21. mieste v americkom Billboard Hot 100.

Charlie sa spolu s Wizom Khalifom podieľal na produkcii, písaní a uvedení na filme „Uvidíme sa znova“. Táto pieseň bola poctou zosnulému Paulovi Walkerovi a bola zahrnutá do soundtracku „Furious 7“. Film „Uvidíme sa znova“ vyvrcholil na prvom mieste v hitparáde Billboard Hot 100 počas dvanástich po sebe nasledujúcich týždňov a bol nominovaný na tri ceny Grammy: Pieseň roka, Najlepší výkon skupiny pop / duo a Najlepšia pieseň napísaná pre vizuálne médiá. To bolo tiež nominované na Zlatý glóbus za najlepšiu pôvodnú pieseň na 73rdOcenenie Zlatý glóbus a do užšej nominácie sa dostala ako pieseň roka na cenu BBC Music Awards.

1. mája 2015 vydal Puth päť piesňovú rozšírenú hru „Some Type of Love“, po ktorej nasledoval propagačný singel „Nothing but Trouble“ s Lil Wayneom, od soundtracku k dokumentu „808: The Movie“.

Celý rok 2015 Puth pracoval na niekoľkých albumoch ďalších umelcov. Bol spoluautorom a producentom piesní „Broke“ a „Pull Up“ pre album Jasona Derula „Everything Is 4“, spolu s Bonnie McKee z rovnomenného albumu napísal „Bombastic“ a produkoval „Working Class Heroes (Work ) “na albume CeeLo Green„ Heart Blanche “.

Charlieho debutové štúdiové album s názvom „Nine Track Mind“ vyšlo 29. januára 2016 a singel „One Call Away“ vyvrcholil na 6. mieste v rebríčku Billboard 200.

Puth sa do skupiny Deutsch Music prihlásili v roku 2016 ako prvý hudobník.

Charlie Puth

Udeľte Lamos IV / Getty Images

Charlie vydal 21. apríla 2017 hlavný hit „Attention“ zo svojho druhého štúdiového albumu „Voicenotes“. Pieseň vyvrcholila na 5. mieste v rebríčku Billboard Hot 100 a stala sa jeho najvyšším singlom v hitparáde od júna 2020. Na začiatku roku 2021 videozáznam tejto piesne na YouTube zaznamenal viac ako 1,2 miliardy zhliadnutí.

V roku 2018 bol Puth uvedený na singli G-Eazyho „Sober“ a vydal propagačný singel mimo album „Voicenotes“, ktorý predstavoval Boyz II Men. Charlie začal svoje „Voicenotes Tour“ v roku 2018 so špeciálnym hosťom Hailee Steinfeld.

13. augusta 2019 bola vydaná remixovaná verzia piesne 5 Seconds of Summer „Easier“ s Puthom (ktorý sa tiež spoluautorom a producentom pôvodnej verzie). 21. augusta 2019 vydal Puth singel „I Warned Myself“ a singel „Mother“ vyšiel 12. septembra 2019. „Cheating on You“ bol vydaný ako tretí singel 1. októbra 2019.

Singly „Girlfriend“ a „Hard On Yourself“ (predstavujúce blackbear) boli vydané v roku 2020.

Osobný život

Puth od roku 2017 spolupracuje s odevnou značkou Hollister Co.

Počas rozhovoru na tému „On Air s Ryanom Seacrestom“ Charlie prezradil, že utrpel nervové zrútenie, pričom uviedol: „[Nervové zrútenie sa stalo z] práve kvôli prepracovaniu a ja som toho veľa v hlave a to v kombinácii s oneskorenie a poznáte sebarealizáciu, že sa stávam slávnejším a moje súkromie chodí každý deň pekne z okna, len to nie je to, na čo som zvyknutý a nemyslím si, že na to budem niekedy zvyknutý a moja terapia spočíva v tom, že do toho vložím melódiu a zaspievam ju. '

V roku 2020 Puth kvôli prudkej pandémii COVID-19 opustil svoj luxusný domov v Los Angeles a presťahoval sa späť do svojho detského domova s ​​rodičmi v New Jersey.

Nehnuteľnosť

V roku 2015 Charlie zaplatil 1,9 milióna dolárov za dom v Hollywood Hills. Pokúsil sa tento dom predať v roku 2018 za 2,2 milióna dolárov. Nakoniec prijal 1,8 milióna dolárov.

V decembri 2009 Charlie zaplatil 9 miliónov dolárov za dom v oblasti Trousdale Estates v Beverly Hills.

Charlie Puth Čistá hodnota

Charlie Puth

Čistá hodnota: 25 miliónov dolárov
Naposledy aktualizovaný: 2021
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia