Celine Dion, Carrie Underwood po tandemovom škádlení

Carrie Underwood účinkuje na 56. ročníku udeľovania cien Akadémie country hudby v sobotu apríla ...Carrie Underwood účinkuje na 56. ročníku udeľovania cien Akadémie country hudby v sobotu 17. apríla 2021 na festivale Grand Ole Opry v Nashville v štáte Tenn. (AP Photo/Mark Humphrey) Celine Dion sa predvádza v Bridgestone Aréne v Nashville v pondelok 13. januára 2020. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats Celine Dion sa predvádza v Bridgestone Aréne v Nashville v pondelok 13. januára 2020. (John Katsilometes/Las VegasJournal) @JohnnyKats

Toto vyzerá pre celý svet (rezortov) ako odhalenie zostavy rezidenčných pobytov v meste Strip.

Celine Dion a Carrie Underwood oba zverejnili v pondelok rýchle videoklipy s vtipným oznámením, ktoré sa uskutoční v stredu. Napoludnie Dion zverejnila na svojich sociálnych kanáloch malý upútavku na báječné odhalenie 21. apríla. Sledujte nás aj naďalej. Pridala emoji srdca.

george w Bush senior čisté imanie

Dion je tiež zobrazený na 5-sekundovom videu na obrovskej sade pinball. Svojou topánkou na vysokom podpätku úhľadne zastaví valiaci sa pinball. Ako hovoríme, Tilt!Malá upútavka na báječné odhalenie 21. apríla Zostaňte naladení! ❤- Celine xx…

Malá ochutnávka pred rozprávkovým oznámením 21. apríla. Pokračovanie! ❤- Céline xx… pic.twitter.com/PfP3H23xM5

- Celine Dion (@celinedion) 19. apríla 2021

Do hodiny sa Underwood ukázal na jej sociálnych kanáloch, keď držal motýľa, a s príspevkom, už 21. apríla, mám niečo vzrušujúce.

akú pozíciu hrá kroy biermann

Obe superhviezdy boli hlásené, tu aj inde, v rezidenčných hviezdach rezortu Worlds Las Vegas v The Theatre at Resorts World. Dion a Underwood by sa pridali Katy Perry a Luke Bryan v rotácii na mieste s 5 000 miestami na sedenie.

Dion má bydlisko v Las Vegas od čias, keď v rokoch 2002-2019 pôsobila ako headliner v Koloseu v Caesars Palace. Od roku 2018 nechala postaviť nový majetok v exkluzívnom vývoji Summit na severozápade. Takáto aktivita je v súlade s plánmi na návrat k výkonu rezidencie.

Dion tiež upravuje svoje svetové turné Máj-september 2022 .

Underwood nevykonal rezidenčný pobyt v Las Vegas, ale bol najlepším ťahákom ako cestovný umelec, naposledy v máji 2019 v MGM Grand Garden.

21. apríla mám niečo s vzrušujúcim vzrušením. pic.twitter.com/I8SdvNbEjy

- Carrie Underwood (@carrieunderwood) 19. apríla 2021

Spolu s týmito dvoma hviezdami sa očakáva, že Perry a Bryan budú formálne vyhlásení aj v sérii headlinerov Resorts World. Obaja sú sudcami American Idol. Perry bol, ale potvrdilo sa, že patrí medzi headlinerov rezortov.

Bryan, ktorý sa práve vrátil po krátkom zápase s COVID, je údajne tiež v plánoch Resorts World. V stredisku sa pošťastilo, pretože Bryana v nedeľu vyhlásili za zabávača roka udeľovania cien Akadémie country hudby.

Po boku Blake Shelton (a neskôr Dierks Bentley ), Bryan sa ukázal byť príjemným hostiteľom výstavy ACM Awards Show v MGM Grand Garden a T-Mobile Arena.

aký je čistý majetok Matta Lauera

Cieľom je zamestnať všetky tieto hviezdy ako veľvyslancov v hoteli, mimo ich divadelných predstavení. Keď Dion a Underwood spustili svoje vlastné správy na sociálnych sieťach, zdá sa, že tento proces sa začal.