Celebrity, ktoré bijú „TMZ v televízii“, nevkusné, bez chuti

24597102459710 2459711

Netvrdím, že Harvey Levin je zlý. Ale keby mal Satan T-Mobile, Levin by bol najmenej tri z jeho piatich myFaves.

Pre tých z vás, ktorí blažene nevedia o Levinovej práci, je šéfredaktorom celebrít, ktoré bijú TMZ.com, a výkonným producentom a hostiteľom ešte obľúbenejších TMZ v televízii (pracovné dni 19:30, KVVU-TV, Channel 5).

Televíznu verziu som veľmi nesledoval, pretože debutovala na jeseň, vtedy, keď ma jediné, čo ma skutočne urážalo, boli nízke hodnoty produkcie.Potom bola šou a stránka ešte lepšia.

Správy o tom, že majiteľka St. Louis Rams Georgia Frontiereová bola na smrteľnej posteli, prebehli pod titulkom Majiteľ NFL dostane dvojminútové varovanie. A keď sa blížila k Super Bowlu, show v zásade povedala, že snúbenica Eli Manningovej-jeho roztomilá milenka z vysokej školy Abby McGrewová, ktorá nie je ani zďaleka celebritou-by si mala dať tašku cez hlavu, pretože ona nie je horúca ako priateľka Toma Bradyho, supermodelka Gisele Bundchen. (Čo ďalej, strčiť kameru chodcom do tváre, nazvať ich tučnými a potom sa na tom smiať?)

A tak som strávil týždeň sledovaním TMZ v televízii, aby som zistil, či je to skutočne také hrozné, ako sa zdá. Väčšinou to však bolo viac chromé ako útočné.

čo sa stalo seanovi na hviezdach pešiaka

Šou nie je nič iné ako slabo osvetlené, nelichotivé zábery celebrít, často sprevádzané nevkusnou grafikou v štýle Blind Date, ktorú uviedli nemenovaní zamestnanci TMZ-Needy Blonde Girl, Clay Aiken Lite a Stoner Dude, spolu s Easily Excitable New Yorker, ktorá sa objavuje. prostredníctvom webovej kamery s nízkym nájmom-odošlite a pokúste sa Levina rozosmiať.

sú dobrodružstvá duchov na hulu 2020

Čo sa odohralo za posledný týždeň:

PONDELOK

19:30 hod. - Levin nazýva jedno z nespočetných súdnych termínov rodiny Spearsových možno najväčším pojednávaním vôbec. Ber to, Roe v. Wade!

19:34 - Tom Cruise je mimozemšťan. Zosmiešňovať niekoho vieru je smiešne. Všetky skvelé deti to robia.

19:36 - Larry King podpisuje fotografiu, ktorá bola pravdepodobne urobená pred narodením jeho siedmej manželky Shawn. Ha! Larry King je starý! Presne ako ten vtip!

19:45 hod. - Vanna Whiteová sa pýta, čo si myslí o Britney.

aká je čistá hodnota viery Hill's

19:46 - Paris Hilton musí byť lesbička, pretože žúrovala s obsadením The L Word.

19:52 - Sharon Stone, Marcia Cross, Juliette Lewis a, prisahám bohu, Cheech Marin, sa pýta, čo si myslia o Britney.

UTOROK

19:32 -Cruise, ktorý dostal nový motocykel, je blázon a scientolo-biker.

19:47 - Po večierku je tu len táto úplná spontánna ejakulácia celebrít, hovorí Newlys ľahko vzrušujúci. (Preklad: Rob Lowe, Rosie Perez, producent Harvey Weinstein a Matthew McConaughey a priateľka Camilla Alves stoja okolo na chodníku.) Je to neuveriteľné, kričí EENY. Je to skvelé video! (Nie je.)

STREDA

19:30 hod. - Levin má najnovšie správy. O MÔJ BOŽE! Britney Spears prepustená zo psychiatrického oddelenia a potom sa vydáva na radostnú jazdu, ktorá robí z O.J. Simpsonovská pomalá jazda vyzerá ako niečo, čo robila vaša stará mama. Áno, 57-ročný Levin skutočne povedal OMG!

19:34 - Pretože to nebolo dosť neobvyklé prvýkrát, Manninga sa pýta, či by ste chceli prsteň Super Bowl alebo priateľku supermodelky? Divákom sa potom pripomenie, že Brady áno tri Prstene Super Bowl a priateľka supermodelky. Och, rýchlo!

čo robí rick lagina?

19:35 hod. - Existuje obrázok babičky Baracka Obamu, ktorá drží kura v Keni. To je všetko.

19:46 - Stephen Baldwin sa pýta, čo si myslí o Britney. Modlí sa za ňu.

ŠTVRTOK

19:30 hod. - Takže počujem, hovorí Levin, že Jamie Spears sa obáva, že jeho dcéra (Britney) zomrie. Áno? Kto nie je

koľko zarába ben carson za rok

19:37 hod. -Amy Winehouse je bláznivá. Zing! Drogová závislosť je sviňa.

19:40 hod. - Needy Blonde Girl rozpráva video, v ktorom sa priateľ Davida Buda Bundyho Faustina nemôže dostať do trendového klubu L.A., pretože má na sebe tepláky a sandále. Bolo to naozaj zábavné, hovorí na konci. Pravidlo komédie č. 37: Ak chcete povedať, že to bolo skutočne zábavné, tak nebolo.

19:43 hod. - Donalda Trumpa sa pýta, čo si myslí o Britney.

19:46 - Larry Birkhead je obvinený z kupliarstva pre dcéru Anny Nicole Smithovej, Dannielynn, pre Entertainment Tonight. Dokázať, že aj TMZ musí mať niekedy pravdu.

PIATOK

19:39 hod. - Rolling Stones vyzerajú ako Mount Rushmore. Pochopili ste to? Sú staré Ako Larry King.

19:43 hod. - Spomenuli sme, že Tom Cruise je scientológ?

19:44 - MC Hammer sa pýta, čo si myslí o Britney. Aj on sa za ňu modlí.

KONTROLA REALITY
Big Brother odštartoval svoj prvý beh mimo leta edíciou pre páry. Sharon a Jacob boli vylúčení, ale keď Neil odišiel sám, Sharon sa vrátila.
Medzi ostatných súťažiacich v reality šou, ktorí sa minulý týždeň dostali, patrí:
Celebrity Apprentice: nikto
Make Me a Supermodel: Katy
Projektová dráha: Sweet P
Preživší: Mikronézia: Mary
—Deník