V Las Vegas sa zavrie Carnegie Deli

Reuben je vidieť na Carnegie Deli v Mirage na tejto súborovej fotografii. Medzinárodné strediská MGM ...Reuben je vidieť na Carnegie Deli v Mirage na tejto súborovej fotografii. MGM Resorts International oznámila, že Carnegie Deli v reštaurácii Mirage sa zatvorí, aby uvoľnilo miesto pre nový koncept rýchlo neformálnej reštaurácie. (Las VegasJournal File)

MGM Resorts International v utorok popoludní oznámila, že Carnegie Deli v reštaurácii Mirage sa vo februári zatvorí.

Na jar bude nahradený novým konceptom rýchlej neformálnej reštaurácie, uvádza sa v oznámení.

koľko peňazí zarobí lebron james za rok

Pôvodný Carnegie Deli sa otvoril na Siedmej avenue v New Yorku v roku 1937. Zásuvka Mirage sa otvorila v roku 2005 a prežila debnenie materskej lode v roku 2016. V Madison Square Garden zostáva pobočka a spoločnosť má službu veľkoobchodnej distribúcie.Súvisiace : Potom, čo Carnegie Deli zmizne, vyskúšajte týchto 5 ďalších lasvegaských lahôdok

Sarri Harper Weissman, viceprezident Carnegie Deli Products, vo vyhlásení zaslanom v stredu e -mailom, poďakovala zákazníkom a spoločnosti Mirage za úspešných 15 rokov a uviedla, že spoločnosť aktívne hľadá nové miesto v Las Vegas. Dodala, že podrobnosti o novej maloobchodnej linke spoločnosti a licencovaných lokalitách budú zverejnené v najbližších mesiacoch.

Ako originál, lahôdky boli známe nahromadenými sendvičmi z hovädzieho mäsa a pastrami a inými tradičnými špecialitami, ako je polievka z matzo, lox a bagiel a nakrájaná pečeň. Bol to jediný, kto prežil tri alebo štyri delikatesy s koreňmi New Yorku, ktoré kedysi bodkovali po ulici Strip.