V nedeľu prichádza do televízie herná šou Candy Crush

Paul Abrahamian, súťažiaci naPaul Abrahamian, súťažiaci vo filme „Big Brother 18“, súťaží v novej hernej šou „Candy Crush“, ktorá má premiéru v nedeľu 9. júla (Sonja Flemming/CBS prostredníctvom AP) Bývalí súťažiaci „veľkého brata“ Frankie Grande a Caleb Reynolds súťažia v novej hernej šou „Candy Crush“, ktorá má premiéru v nedeľu 9. júla (Sonja Flemming/CBS prostredníctvom AP)

LOS ANGELES - Závislí na Candy Crush a vy viete, kto ste, okamžite odložte mobilné zariadenie. Potom môžete sledovať televíznu hru Candy Crush.

Očakávajte sviežu a energickú zábavu zo série CBS, ktorá debutuje o 21:00. EDT Sunday s hostiteľom Mario Lopezom, povedal výkonný producent Matt Kunitz, medzi ktorého kredity patrí napríklad Wipeout a Fear Factor.

doki klub literatúry doki ďalšia hra

Podľa výrobcu Kinga sa v minulom roku v Candy Crush Saga odohralo takmer 200 miliárd herných kôl. Candy Crush, aby nalákala ľudí na sledovanie v televízii, prevyšuje vizuál a akciu.Dve špeciálne navrhnuté videosteny, každá pozostávajúca z 55 monitorov a merajúcich viac ako 20 x 25 stôp, vyžadujú, aby sa súťažiaci počas zápasu o týždennú cenu 100 000 dolárov fyzicky pohádali.

Jedna stena je umiestnená vodorovne na podlahe pódia, druhá je na ňu kolmá a hráči v bezpečnostných pásoch sa pohybujú po obrazovkách, hore a dole. Vyrábajú zápalky, natch, prechádzajú po námestiach á la mobilná hra.

Kaskadérsky tím, ktorý manipuloval so súpravou Lady Gaga počas jej vzdušného vstupu na tohtoročnú polčasovú show Super Bowl, urobil to isté pre Candy Crush s rovnakým úspechom bez zranení, povedali Kunitz a CBS. Nahrávanie je dokončené.

Keď bola šou zverejnená v sieti, povedal Kunitz, požiadali vedúcich predstaviteľov CBS, aby si predstavili, či hráte v telefóne a či vás niekto nasal a boli v aréne Candy Crush.

Videosteny boli podľa neho kľúčové.

Ich povrchy museli vydržať beh, skákanie a kĺzanie a reagovať iba na švihnutie rúk súťažiacich. Producenti skončili so spoločnosťou MultiTaction, ktorá vytvorila stenu 44 monitorov pre austrálsku technickú univerzitu v Queenslande.

To bol najväčší na svete, povedal Kunitz, kým neprišla Candy Crush - a ukazuje na citáciu Guinnessovej knihy rekordov. Každý monitor má 32 kamier, ktoré zaznamenávajú závan ručných ťahov.

Mnoho filmových hier bolo preložených na filmové plátno, od Super Mario Brothers cez Tomb Raider po The Angry Birds Movie, ale je zriedkavé, ak nie bezprecedentné, aby sa hra dostala do televízie, povedal Sebastian Knutsson, výkonný riaditeľ spoločnosti King, ktorý pomohol vyvinúť Rozdrvenie cukroviniek.

Jednoduchosť hry sa podľa neho v skutočnosti veľmi dobre premieta do televízie a perspektíva publika im umožňuje vidieť príležitosti pohotovejšie ako súťažiaci, ktorí sú tak blízko k príliš veľkým doskám.

Ako chránil svoje dieťa pri adaptácii televízie?

Bolo pre nás veľmi dôležité, aby tento pobyt zostal verný jadru toho, ako hru hráte, a aby to neporušilo to, čo považujeme za základné pravidlá Candy Crush, povedal Knutsson zo Štokholmu.

To neznamená, že televízna show mala voľnú ruku.

King zdieľal sprievodcu štýlom Candy Crush s podrobnosťami o farbe a veľkosti každej cukríkovej postavy, povedal Kunitz. Bolo to také presné, že to diktovalo rozmer čiary okolo každej postavy a ich veľkosť vo vzájomnom vzťahu.

koľko stojí sezamová ulica

Rozumelo sa, že niektoré veci sa môžu v televízii mierne zmeniť, povedal Kunitz a on naopak ocenil, o čo ide.

Od divákov je veľké očakávanie, čo by táto show mala byť, pretože túto hru hrá stovky miliónov ľudí. Chcel som to urobiť väčším, veľkolepejším a hlavným vysielacím časom. To je slušná bilancia. Nechcete, aby ste poškodili značku. A je to značka, masívna značka.

Takmer dve desiatky rôznych výziev pre hráčov pomáhajú, aby sa každá epizóda cítila jedinečne, povedal.

Aj keď do výroby bolo vložené veľké úsilie, Kunitz povedal, že dúfa, že diváci nebudú vedieť o všetkej práci a jednoducho si show užijú.

Je to len zábava. To je všetko, povedal. Nikoho nevyrušujeme, nikto sa nevyhladzuje, nikto nie je 300 stôp vo vzduchu visiaci z helikoptéry. Je to len čistá letná zábava.