Candace Parker Čistá hodnota

Koľko stojí Candace Parker Worth?

Čistá hodnota Candace Parker: 5 miliónov dolárov

Čistá hodnota a plat Candace Parkerovej: Candace Parkerová je americká basketbalistka, ktorá má čistú hodnotu 5 miliónov dolárov. To je celková čistá hodnota jej manžela, bývalého hráča NBA Sheldena Williamsa. Počas svojej kariéry v WNBA hrala Candace za Los Angeles Sparks. V rokoch 2010 až 2015 hrala aj za ruský UMMC Jekaterinburg.

V roku 2008 si Parkerovú vybrali Los Angeles Sparks do draftu WNBA a hneď vo svojom prvom zápase nastrieľala proti Phoenixu Mercury 34 bodov, 12 doskokov a 8 asistencií, čím prekonala nováčikovský rekord v prvom odohranom zápase. Za mesiace máj a júl 2008 si vyslúžila meno nováčika mesiaca Hanns-G „Go Beyond“. Parker bol tiež ocenený ako Hann's-G Rookie roka a MVP pre sezónu 2008. Na letné olympijské hry 2008 nastúpila s americkým národným ženským basketbalovým tímom a získala zlatú medailu. V roku 2011 utrpel Parker zranenie kolena a musel vyraziť na zvyšok sezóny. Spolu s 20 ďalšími ženami si ju vybrala výberová komisia reprezentantiek v basketbale žien v USA, ktorá sa zúčastnila olympijských hier v Londýne v roku 2012 a reprezentovala USA. Candace Parker sa narodila v St. Louis, Missouri v roku 1986 a vyrastala v Naperville v štáte Illinois. Má dvoch bratov, Anthonyho (hráč NBA) a Marcusa (lekára). Navštevovala strednú strednú školu v Naperville v Naperville. Počas svojej stredoškolskej futbalovej kariéry viedla svoj tím k štátnym titulom triedy AA v rokoch 2003 a 2004. Počas svojej stredoškolskej futbalovej kariéry získala niekoľko ocenení, ako napríklad USA Player of the Year, Naismith a Gatorade Awards a ako konsenzus výber z Illinoisského hráča rok. Neskôr študovala na univerzite v Tennessee a hrala za Tennessee Lady Vols. Bola vyhlásená za hráčku roka na juhovýchodnej konferencii, hráčkou roka SEC za rok 2007 a bola ocenená ako česť najvýznamnejšieho hráča. V roku 2008 sa vydala za Sheldena Williamsa (bývalého basketbalistu Brooklyn Nets.) Majú spolu dcéru Lailau Nicole Williamsovú, narodenú v roku 2009.

Candace Parker Čistá hodnota

Candace Parker

Čistá hodnota: 5 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 19. apríla 1986 (34 rokov)
Rod: Žena
Výška: 1,93 m
Povolanie: Basketbalista, športovec, herec
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia