Camille Grammer Čistá hodnota

Koľko stojí Camille Grammer Worth?

Čistá hodnota Camille Grammer: 50 miliónov dolárov

Čistá hodnota Camille Grammer: Camille Grammer je americká herečka, tanečnica, modelka a televízna hviezda reality show, ktorá má čistú hodnotu 50 miliónov dolárov. Camille Grammer sa asi najviac preslávila tým, že bola bývalou manželkou Cheersovej a Frasierovej herečky Kelsey Grammer .

Narodila sa v Newport Beach v Kalifornii 2. septembra 1968. V roku 1997 sa vydala za Kelsey Grammerovú a Camille vyrastala v typickej rodine zo strednej triedy v New Jersey. Jej otec je finančný poradca, ktorý stále pracuje v New Yorku. Navštevovala Montclair State College v New Jersey, kde študovala anglickú literatúru. Taktiež navštevovala New York University a UCLA School of Theatre, Film and Television v Los Angeles.

Camille začala svoju show biznis kariéru ako tanečnica v 80. rokoch na „Club MTV“. Mnoho rokov strávila ako členka tanečnej skupiny v Tavern on the Green v New Yorku a účinkovala v niekoľkých videoklipoch. Jej modelingová a herecká kariéra sa uskutočnila v 90. rokoch po pózovaní v Playboyovej knihe spodného prádla.

Camille sa tiež objavila v takých erotických filmoch s R, ako sú „Bedtime Stories“ Marilyn Chambersovej, „New York Nights“ alebo „The Naked Detective“. Grammer mal tiež menšie úlohy v hlavných filmoch, ako napríklad „Súkromné ​​diely“ a „Dekonštruovať Harryho“. Hosťovala aj v jednej epizóde filmu „Frasier“. Stretla herca Kelsey Grammer v roku 1996 a zosobášili sa v roku 1997 v Malibu v Kalifornii. Zdieľajú dve deti, obe sa narodili prostredníctvom náhradnej matky. Keď Camille v júli 2010 požiadala o rozvod, požiadala okrem starostlivosti o dieťa a manžela aj o primárnu fyzickú starostlivosť o dcéru a syna páru. 10. februára 2011 bol ich rozvod právoplatný.

V roku 1996 bola Grammer diagnostikovaná syndróm dráždivého čreva a bola uvedená v oznámení verejnej služby s cieľom zvýšiť povedomie verejnosti o tejto poruche. Grammer je polovičným vlastníkom spoločnosti Grammnet Productions, kde pracuje ako autorka, spisovateľka a výkonná producentka. Spoločnosť Grammnet Productions produkovala od konca 90. rokov do roku 2019 niekoľko televíznych relácií vrátane filmov „The Game“, „Girlfriends“ a „Medium“. Táto spoločnosť produkovala od konca 90. rokov do 2010s niekoľko televíznych relácií, vrátane Girlfriends, Medium a The Game.

(Foto Robin Marchant / Getty Images)

V roku 2010 sa Grammer začal objavovať v snímke The Real Housewives of Beverly Hills. Epizóda RHOBH z 13. januára 2011, kde odhalila, že jej manžel chcel byť z ich manželstva, prekonala vo svojom časovom intervale všetku káblovú konkurenciu a bola televíznym vysielaním číslo 1 medzi dospelými vo veku 18 - 49 rokov. Bola to tiež najlepšie hodnotená epizóda sezóny medzi všetkými divákmi. Epizóda „Sledujte, čo sa stane naživo“, v ktorej hosťoval po šou Grammer, prekonala v noci nadnes všetky káblové talk show. Už nie je hlavnou členkou hereckého súboru 'Real Housewives', ale často sa pravidelne zúčastňuje.

V roku 2011 mala hlavnú rolu vo finále sezóny sitcomu CBS „$ # *!“ Môj otec hovorí, hrá nedávno rozvedenú reality hviezdu Camille. Camile vystúpila aj na iných podujatiach, ako napríklad na spoločnom hosťovaní špeciálu 'Showbiz Tonight' na televíznej stanici CNN naživo z udeľovania Oscarov v Los Angles a v roku 2011 sa predstavila na udeľovaní cien NHL v Las Vegas.

Osobný život: Camille a Kelsey mali dcéru Mason Olivia v októbri 2001 a syna Jude Gordona v auguste 2004. Obe deti sa narodili prostredníctvom náhradného dieťaťa. V júli 2010 podala Camille žiadosť o rozvod a okrem výživného na deti a výživného hľadala pre ich deti primárnu fyzickú starostlivosť. Camille obvinila Grammera z fyzického a verbálneho zneužívania počas ich manželstva. Rozvod bol ukončený 10. februára 2011.

Po ich rozvode sa Camille začala stretávať s právnikom a fitnes trénerom Dimitrim Charalambopoulosom. V októbri 2013 na neho Camille podala ochranný príkaz proti domácemu násiliu a tvrdila, že ju napadol, keď bola v hoteli Zaza v Houstone v Texase. Zotavovala sa po radikálnej hysterektómii pre rakovinu endometria. Obvinenia neboli vznesené, Charalambopoulos bol však neskôr obvinený z útoku na člena rodiny. V októbri 2017 sa Camilla zasnúbila s právnikom Davidom C. Meyerom. Zosobášili sa na Havaji 20. októbra 2018.

Camilein domov v Malibu je smutne zničený smrteľným požiarom Woosley v novembri 2018.

Kelsey a Camille Grammeroví rozvodoví osadníci t: Keď Kelsey Grammer a Cammille Grammer dokončili svoj rozvod, údajne získala vyrovnanie vo výške 30 - 50 miliónov dolárov vrátane hotovosti a majetku.

Camille Grammer Čistá hodnota

Camille Grammer

Čistá hodnota: 50 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 2. september 1968 (52 rokov)
Rod: Žena
Výška: 1,68 m
Povolanie: Modelka, herec, tanečník, filmový producent, osobnosť televízie, scenárista
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia