Zavolajte Erica Prydza v klube XS

Eric Prydz, známy piesňou Call on Me, vystupuje dnes večer v spoločnosti XS.Eric Prydz, známy piesňou Call on Me, vystupuje dnes večer v spoločnosti XS.

Tento týždeň máte medzi producentmi DJov v hitparádach v nočných kluboch niekoľko dobrých možností.

TONIGHT: Arty (Musí to byť láska) v Markíze. Nero (Sľuby) pri kapitulácii. Eric Prydz (Call on Me) na XS. Pizzo a pán Bob v Galérii. Spider at Tryst. OB-One na ghostbare. Ikon v banke. Exodus na Mesiaci. Loczi v Hyde.

SOBOTA: Sander van Doorn (Joyenergizer) v Marquee. Cedric Gervais (Molly) pri kapitulácii. Porter Robinson (jazyk) na XS. Jazzy Jeff (áno, od slávy Willa Smitha) v dennom klube ghostbar, potom v nočnom klube Moon. Jessica Who at Tryst. Benny Black v bare duchov. Naughty By Nature (Hip Hop Hurá) vystupujú v LAX. D-Miles v Hyde. (Penthouse Pet of the Year Nikki Benz hosts in Gallery.)NEDEĽA: Norman Doray (Niečomu, čomu by ste mali veriť) na XS. Presto One v ghostbare.

PONDELOK: Chris Lake (Sundown) o XS. Vice v Markíze. Seany Mac na ghostbare. OB-One v Galérii.

UTOROK: Hostitelia Ke $ ha (Tik Tok) v Pure. Benny Black v bare duchov. Päť v Hyde.

STREDA: Diplo (vyjadrite sa) pri odovzdaní. Ryne Green v ghostbare.

ŠTVRTOK: Nôžová párty (internetoví priatelia) na kapitulácii. Vyrobené Superstars (Take Me Over) v Tryst. Kid Conrad v ghostbare. Exodus na Mesiaci. A v hoteli The Mirage sa otvára holý bazén bez topless.