Bryce Dallas Howard Čistá hodnota

Koľko stojí Bryce Dallas Howard Worth?

Čistá hodnota Bryce Dallas Howard: 25 miliónov dolárov

Čisté imanie a plat Bryce Dallas Howard: Bryce Dallas Howard je americká herečka, ktorá má čistú hodnotu 25 miliónov dolárov. Je dcérou režiséra Ron Howard a je ľahko identifikovateľný podľa jej nápadných ryšavých vlasov. Ako herečka je známa asi tým, že sa spolu s Chrisom Prattom predstavila v niekoľkých reštartovaných filmoch Jurského parku.

V hereckom svete si začala získavať pozornosť rolkami Spider-Man 3 (2007), Záchrana Terminátora (2009) a Twilight sága: Zatmenie (2010), ale herectvu sa venuje dlhé roky. V deväť rokov Howard debutovala v celovečernej dráme pre otca, Rodičovstvo (1989). Objavila sa tiež v ďalšej otcovej produkcii, Apollo 13 . To viedlo k sérii rolí v rôznych newyorských hrách. Keď sa herečka narodená v Kalifornii ujala malých rolí, navštevovala Tisch School of Arts na Newyorskej univerzite. V roku 2003 získala titul BFA. Počas účinkovania v komediálnej hre Tak ako to máš rád (2003) Howard upútal pozornosť filmového režiséra M. Night Shyamalana. Preskočil konkurz a obsadil Howarda Dedina (2004) a vo funkcii nahradila herečku Kirsten Dunst. Za svoj výkon získala niekoľko nominácií, hlavne v kategórii Najlepší prielom. Howard hral vo filme Manderlay , pokračovanie filmu z roku 2003 Dogville a vo vedúcej ženskej úlohe nahradila Nicole Kidman. Manderlay dostal zlé recenzie a bol kasovým prepadákom. Pre film z roku 2006 sa stretla so Shyamalanom Dáma vo vode, ale ako Manderlay, Dáma vo vode tiež dostal zlé recenzie, čo bolo pri pokladniciach iba zlomok. Po druhýkrát v kariére bola Howardová neskôr obsadená Tak ako to máš rád , ktorá sa úlohy Rosalind ujala v roku 2006. Herečka a inscenácia opäť získali nadšené recenzie, pretože verzia hry Kennetha Branagha jej vyniesla nomináciu na cenu Zlatý glóbus. Ďalej to bol Howardov prvý trhák, akčný film Spider-Man 3 (2007). Predviedla veľa svojich kaskadérskych kúskov - nevedela, že je tehotná niekoľko mesiacov! Uvádzalo sa, že ide o najziskovejší film, v ktorom sa Howardová v doterajšej kariére objavila, ale najväčší zlom v jej kariére nastal, keď hrala rolu Viktórie v Twilight sága: Zatmenie. Film sa zapísal do histórie pokladne a tržby z predaja lístkov si vyžiadali 64 miliónov dolárov. Howardová dostala kritické hodnotenie jej úlohy. Neskôr sa Howard spojila so svojím otcom a začala vyrábať Nepokojný , film, ktorý rozpráva o dospievajúcich chlapcoch a dievčatách posadnutých smrťou. Howard debutovala aj ako režisérka Pôvodné, ktorú opísala ako „raňajkový klub svojej generácie“. Scenár napísala so svojím švagrom. V roku 2006 sa Howard oženil s hercom Sethom Gabelom a páru majú dve deti.

Bryce Dallas Howard Čistá hodnota

Bryce Dallas Howard

Čistá hodnota: 25 miliónov dolárov
Dátum narodenia: 2. marca 1981 (40 rokov)
Rod: Žena
Výška: 5 ft 8 v (1,73 m)
Povolanie: Herec, filmový režisér, scenárista, filmový producent
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020

Zisk Bryce Dallas Howarda

  • Spider-Man 3 1 000 000 dolárov
  • The Village 150 000 dolárov
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia