Čistá hodnota Boosie Badazz

Koľko stojí Lil Boosie?

Čistá hodnota Lil Boosie: 800 dolárov

Čisté imanie Boosie Badazz: Boosie Badazz, tiež známy ako Lil Boosie, je americký rapper, ktorý má čistú hodnotu 800 000 dolárov. Pred sólom začínal ako člen skupiny Koncentračný tábor. Medzi jeho úspešné single patria napríklad „Zoom“ (s Yungom Jocom), „Wipe Me Down“ (s Foxxom a Webbie), „Better Believe It“ (s Webbiem a Young Jeezy) a „Show Da World“ (s Webbiem s Kiarou). . Bol uvedený na singli „Independent“ (s Lil Phatom), ktorý sa dostal na prvé miesto v rebríčku amerických rapov.

Narodil sa ako Torrence Hatch 2. novembra 1982 v Baton Rouge v Louisiane. Okolie, kde vyrastal Lil Boosie, bolo mimoriadne nebezpečné. Miestna polícia sa často príliš bála, že by sa vôbec mohla priblížiť k susedstvu. Boosie po zavraždení svojho otca vyrastal bez otca. Boosie začal rapovať, keď mal iba 14 rokov ako vyslobodenie z násilností, ktoré dennodenne videl, a zo života v nestabilnom dome.

Jeho prvé album „Youngest Of Da Camp“ z roku 2000 sa dostalo na 96. miesto v rebríčkoch Billboard R&B. Jeho druhým albumom bolo album „For My Thugz“ z roku 2002. Jeho tretie album Bad Azz z roku 2006 sa dostalo na prvé miesto v hitparádach Billboard.

V roku 2008 Lil Boosie založil svoju vlastnú nahrávaciu spoločnosť Bad Azz Entertainment. Po zatknutí pre obvinenie z drog vydal svoj štvrtý album „Incarcerated“ (uväznený). Počas väzenia si Boosie vyslúžil aj GED. Na slobodu sa dostal začiatkom marca 2014. V tom istom roku začal pod menom Boosie Badazz. V roku 2015 vydal prvý album s novým názvom Touch Down 2 Cause Hell. Toto album sa dostalo na druhé miesto v hitparádach USA Rap a US R&B a na druhé miesto v rebríčku Billboard 200. V roku 2017 vydal album „BooPac“ a niekoľko ďalších albumov vrátane albumu „In House“ z roku 2020.

Boosie má osem detí od šiestich žien. So svojou dlhoročnou priateľkou Walnitou Decuirovou má tri deti. Walnita bol zatknutý v roku 2010 po pokuse o vzatie narkotík Boosie do väzenia.

V decembri 2020 Boosie tvrdil, že plánuje žalovať výkonného riaditeľa Facebooku Marka Zuckerberga za 20 miliónov dolárov za vylúčenie rapperov z Instagramu. V rozhovore pre VladTV Boosie tvrdil, že zákaz vstupu na IG vysušil mnoho obchodných príležitostí a potenciálne ho stál stratu potenciálnych obchodov až 20 miliónov dolárov. V tom čase nepodal žalobu a nebolo jasné, či to myslí vážne.

Čistá hodnota Boosie Badazz

Lil Boosie

Čistá hodnota: 800 tisíc dolárov
Dátum narodenia: 14. novembra 1982 (38 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,67 m
Povolanie: Rapper
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia