Čistá hodnota Billyho Busha

Koľko stojí Billy Bush Worth?

Čistá hodnota Billyho Busha: 13 miliónov dolárov

Plat Billyho Busha

3 milióny dolárov

Čistá hodnota a plat Billyho Busha: Billy Bush je americký rozhlasový a televízny moderátor, ktorý má čistú hodnotu 13 miliónov dolárov. Billy je pravdepodobne najznámejší pre svoju dobu moderovania syndikovanej zábavno-spravodajskej relácie Access Hollywood, ktorá vyústila do neslávne známej surovej pásky Donald Trump .

Skorý život: William ('Billy') Hall Bush sa narodil 13. októbra 1971 na Manhattane v New Yorku Josephine a Jonathanovi Bushovi. Jeho starším bratom je Jonathan S. Bush a jeho strýkom z otcovej strany bol George H.W. Krík. Bush navštevoval strednú školu v St. Bernard's School na Manhattane a strednú školu v St. George's School v Middletown na ostrove Rhode Island. Bush absolvoval Colby College v roku 1994 s titulom Bachelor of Arts v odbore medzinárodných štúdií a štátnej správy. V škole bol štvorročným listovým papierom a dvojnásobným spolu kapitánom mužského lakrosového tímu Colby Mules.

Kariéra: Billy Bush mohol viesť politiku ako jeho strýko George H. W. Bush alebo jeho bratranec George W. Bush, ale namiesto toho sa rozhodol pre svet zábavy. Bush začal svoju kariéru moderovaním popoludňajšej rozhlasovej show na WLKZ-FM vo Wolfeboro v New Hampshire. Neskôr sa presťahoval do Washingtonu D.C., kde moderoval poludňajšiu šou na WARW-FM.

V roku 1997 urobil príboj na trávniku svojich príbuzných ako moderátor rannej šou vo Washingtone DC Billy Bush a Bushovej ligy, ale až jeho vystúpenie v zábavno-spravodajskom programe „Extra“ z roku 2001 viedlo k Bushovým malým kariéra obrazovky. V januári 2003 hostil krátkodobú verziu televízie NBC v prime-time s názvom „Let's Make a Deal“. Pracoval tiež ako korešpondent rannej šou WNBC-TV „Today in New York“.

Bush bol pred kamerou samozrejmosťou a čoskoro bol pozvaný, aby prispieval segmentmi do „Today Show“ NBC. Do konca toho roku pracoval ako korešpondent Access Hollywood a v roku 2004 bol povýšený na plnohodnotného spoluväzníka. Bush sa podpísal tým, že sa nebál klásť poburujúce otázky alebo si robiť srandu z obrazov celebrít. Napríklad kedysi podával pizzu modelkám Victoria's Secret a požiadal Penélope Cruz, či by mohla vyhláskovať priezvisko vtedajšieho priateľa Matthewa McConaugheyho. V roku 2004 pracoval Bush ako reportér televízie NBC na letných olympijských hrách v Aténach 2004 a bol hostiteľom odvahy „Access Hollywood“ na zimných olympijských hrách 2006 v Turíne, ako aj na letných olympijských hrách 2008 v Pekingu.

Po absolvovaní mnohých špecialít, vrátane súťaží krásy a odpočítavania ocenení, Bush v roku 2007 vystúpil ako spoluhostiteľ broadwayskej reality show „Grease: You're the One that I Want“. Nasledujúci rok bol Bush pre Meredith Viera na týždeň ako moderátorka relácie „Kto chce byť milionárom“ od 21. do 25. apríla.

V roku 2008 sa vrátil k svojim koreňom v rozhlase a zahájil večernú rozhlasovú a zábavnú reláciu The Billy Bush (radio) Show. Relácia sa vysielala na koncerte KBIG v Los Angeles a publikuje ju spoločnosť Westwood One. Bush a výkonný producent filmu „Access Hollywood“ Rob Silverstein pôsobili ako výkonní producenti show. Relácia sa vysielala od pondelka do piatku a bola zameraná na najdôležitejšie príbehy zo spravodajstva, v ktorých sa predstavili hostia slávnych a poslucháčske hovory.

Medzitým pokračoval v rozširovaní svojej prítomnosti v televízii a spolu s moderátorom Kit Hooverom sa stal spolu hostiteľom denného „Access Hollywood Live“ v roku 2010. Táto šou, sesterská šou relácie „Access Hollywood“, sa zúčastnila chatujúcich hostí na populárne témy a živých rozhovorov s celebritami. Počas tejto doby Bush a Hoover odcestovali do Veľkej Británie, aby pokryli svadbu princa Williama NBC s Kate Middleton.

Počas letných olympijských hier v roku 2016 bol Bush prvým reportérom, ktorý urobil rozhovor s americkým olympijským plavcom Ryanom Lochte po tom, čo športovec tvrdil, že bol uprostred noci spolu s ďalšími tromi pretekármi v Riu de Janeiro okradnutý strelnou zbraňou. Bushove schopnosti viesť rozhovor boli pretrhnuté, keď kritici tvrdili, že Bush nepoložil správne otázky, ktoré by preukázali, že Lochte si tento príbeh vymyslel.

Billy odišiel z „Access Hollywood“ v roku 2016 po tom, čo bol menovaný za spoluhostiteľa tretej hodiny „The Today Show“ od NBC. V roku 2019 spoločnosť Telepictures oznámila, že si najala Busha ako hostiteľa filmu „Extra“. Na začiatku 26. sezóny 9. septembra 2019 nahradil Maria Lopeza.

Okrem hostenia sa Bush objavil ako seržant grilu vo filme Furry Vengeance z roku 2010 a mal malú rolu vo filme Disney Big Hero 6 z roku 2014. Bush hosťoval aj v niekoľkých televíznych programoch vrátane filmu „30 Rock“.

Spor o Donalda Trumpa: V októbri 2016 vyplávalo na povrch video, na ktorom bolo vidieť, že Billy Bush a kandidát na prezidenta Donalda Trumpa robili mimoriadne oplzlé komentáre o tápajúcich sa ženách, pričom Trump ani netušil, alebo mu bolo jedno, že jeho mikrofón je horúci. Video bolo natočené v štúdiu NBC Studios v priebehu nahrávania epizódy „Access Hollywood“ v septembri 2005. Niektoré komentáre sa týkali Nancy O'Dell, ktorá bola v tom čase Billyho spoluhostiteľkou v Hollywoode. Ďalšie komentáre smerovali k mydlovej hviezde. Bush je počuť, ako sa smeje nad Trumpovým neúspešným úsilím zviesť vydatú ženu. Keď sa správy o záberoch prvýkrát objavili, Bush bol na letisku JFK a čakal na štart do Los Angeles. V čase, keď dorazil do LAX, sa na letisku a v jeho dome v Los Angeles, kde zostali viac ako týždeň, zhromaždila horda paparazzov.

V dopade videa bol Billy na neurčito pozastavený vysielaním The Today Show 9. októbra 2016, čo bolo zamestnanie, ktoré mal iba tri mesiace a po kontroverzii sa ho pokúsil zachrániť. V tom čase bol jeho plat 3 milióny dolárov. Do 17. októbra 2016 bol prepustený. Bol

V novembri 2017 New York Times informovali, že Trump súkromne povedal ľuďom vrátane sediaceho senátora, že hlas na kazete „Access Hollywood“ nebol jeho. Bush rýchlo uverejnil príspevok v príspevku 3. decembra, čím potvrdil, že hlas v kazete skutočne patrí prezidentovi.

Osobný život: Bush sa oženil so Sydney Davisovou v apríli 1998. Pár má tri dcéry. Rozchod oznámili v septembri 2016. 15. júla 2018 oznámili svoj rozvod z dôvodu finalizácie nezmieriteľných rozdielov.

Realitná kancelária Billy Bush : V apríli 2019 Billy zaradil svoje dlhoročné primárne bydlisko v Encino v Kalifornii na 5,395 milióna dolárov. V roku 2004 kúpil dom s rozlohou 5400 štvorcových stôp za 3,05 milióna dolárov.

Čistá hodnota Billyho Busha

Billy Bush

Čistá hodnota: 13 miliónov dolárov
Plat: 3 milióny dolárov
Dátum narodenia: 13. októbra 1971 (49 rokov)
Rod: Muž
Výška: 1,75 m
Povolanie: Herec, moderátor televíznej šou, novinár
Národnosť: Spojené štáty americké
Naposledy aktualizovaný: 2020
Všetky čisté imanie sa počíta z údajov získaných z verejných zdrojov. Ak sú poskytnuté, začleňujeme tiež súkromné ​​tipy a spätnú väzbu od celebrít alebo ich zástupcov. Aj keď sa usilovne snažíme zabezpečiť, aby boli naše počty čo najpresnejšie, pokiaľ nie je uvedené inak, jedná sa iba o odhady. Všetky opravy a spätnú väzbu vítame pomocou tlačidla nižšie. Urobili sme chybu? Odošlite návrh na opravu a pomôžte nám ho opraviť! Odošlite opravu Diskusia